Şimdi Ara

*** OTO ELEKTRİK *** (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
25
Favori
385.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aslanz61

vites önü şerit ledler
     *** OTO ELEKTRİK ***
    torpido şerit led
     *** OTO ELEKTRİK ***
    göstergelere led ampuller gündüz bu kadar belli oluyo:)
     *** OTO ELEKTRİK ***
    sağ koltuk ön neonlar
     *** OTO ELEKTRİK ***
    sol koltuk ön neonlar
     *** OTO ELEKTRİK ***
    tavan lambası ledler
     *** OTO ELEKTRİK ***
    plaka ledler
     *** OTO ELEKTRİK ***
    plaka ledler
     *** OTO ELEKTRİK ***
    bagaj aydınlatması stopların arasına takılan modul ledler
     *** OTO ELEKTRİK ***
    bagaj
     *** OTO ELEKTRİK ***
    kullandığım şerit ledler ve moduller
     *** OTO ELEKTRİK ***
     *** OTO ELEKTRİK ***
     *** OTO ELEKTRİK ***

Kardeşim eline koluna sağlık muhteşem bir çalışma yapmışsın Allah kazasız belasız iyi günlerde kullanmayı nasip etsin inş.

• Konumuz oto elektrik ama,ben de elektrikle ilgli bi paylaşımda bulunayım.Yüksek gerilimin,tehlikesini bu kısa video anlatır galiba....

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1341291180584&ref=mf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elk_35 -- 5 Mayıs 2010; 10:20:44 >
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldığım için üzgünüm bu güne kadar neden bulamadım sizleri =)

[ QzMéN ] Sana bir sorum olucak silecek 1 ve 2 kademede camın belli noktasında takılıyor ve devam etmiyor son hıza gitrdiğinde geciyor bunun sebebi ne olabilir?
    -Cam o takıldığı noktada çatlaktı değiştirdim.
    -Silecek muzları eskidir sandım değiştirdim.
    Başka aklıma dgelen birşey yok. Yardımın için şimdiden Teş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: g3c3yuruy3n

Merhaba arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldığım için üzgünüm bu güne kadar neden bulamadım sizleri =)

[ QzMéN ] Sana bir sorum olucak silecek 1 ve 2 kademede camın belli noktasında takılıyor ve devam etmiyor son hıza gitrdiğinde geciyor bunun sebebi ne olabilir?

Hocam gruba hoşgeldin ama, zahmet olmazsa; önce BURAYA tıklayıp, kendinden biraz bahsettikten sonra aracın birkaç fotosunu upload eder misin?

Sorularına daha kısa zamanda cevap alabilmen açısından bunu yapman gerekiyor.

Yoksa biraz zor cevap verir arkadaşlar.

• Araçın şuanda elimde resmi yok araç yeni geldi. Şuanda eksik, bozuk ve değişmesi gereken parçaları tespit ediyorum Şanzuman da arıza vardı kalkarken çok titreme yapıyordu o iş halloldu dün aldım aracı ustanın eline sağlık çok güzel yapmış.
    Ama en kısa zamanda resimlerini çekip eklerim saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: g3c3yuruy3n

Merhaba arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldığım için üzgünüm bu güne kadar neden bulamadım sizleri =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ben Kemal Geliyorum -- 6 Mayıs 2010; 14:23:45 >
  • Sa hayırlı aksamlar takım.Size bır sey danısmak istiyorum.Bu aralar benım doğanın süreklı fanı calışır oldu.bazen 5 km gıtmeden baslıyor çalısmayadereceye bakıom 80 derecede.acaba havanın sıcak olmasındanmı kaynaklanıyor yada fan müşürümü arızalıdır?kontagı kapttıktan sona 5 dk falan daha çalısıyor.Bu konuda fikri olan paylaşırsa memnun olurum.Hayırlı geceler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KraL64

Sa hayırlı aksamlar takım.Size bır sey danısmak istiyorum.Bu aralar benım doğanın süreklı fanı calışır oldu.bazen 5 km gıtmeden baslıyor çalısmayadereceye bakıom 80 derecede.acaba havanın sıcak olmasındanmı kaynaklanıyor yada fan müşürümü arızalıdır?kontagı kapttıktan sona 5 dk falan daha çalısıyor.Bu konuda fikri olan paylaşırsa memnun olurum.Hayırlı geceler..

Benim de bu aralar çabuk çalışmaya başladı. Eskiden fanın çalışması için arabaya yüklenirdim ama artık gerek kalmıyor. Radyatörde tıkanma da olabilir. Motor stop ettikten sonra fanın normalde 1-2 dakika çalışması lazım. Başka fikirler varsa onları da almak isterim. Çünkü radyatörü geçen sene şişlettim.
  • doğru radyatör tıkalı olabilir... kışın motor ısınmıyordu benim de... ama bu günlerde de geç ısınıyor, acaba termostatı sökmeden test etmenin bi yolu var mı ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Konsey

quote:

Orijinalden alıntı: KraL64

Sa hayırlı aksamlar takım.Size bır sey danısmak istiyorum.Bu aralar benım doğanın süreklı fanı calışır oldu.bazen 5 km gıtmeden baslıyor çalısmayadereceye bakıom 80 derecede.acaba havanın sıcak olmasındanmı kaynaklanıyor yada fan müşürümü arızalıdır?kontagı kapttıktan sona 5 dk falan daha çalısıyor.Bu konuda fikri olan paylaşırsa memnun olurum.Hayırlı geceler..

Benim de bu aralar çabuk çalışmaya başladı. Eskiden fanın çalışması için arabaya yüklenirdim ama artık gerek kalmıyor. Radyatörde tıkanma da olabilir. Motor stop ettikten sonra fanın normalde 1-2 dakika çalışması lazım. Başka fikirler varsa onları da almak isterim. Çünkü radyatörü geçen sene şişlettim.

aynısı bana da oldu arkadaşlar gittim arkadaşa sanayiye dedi yazlık müşir var bundan o yüzden erken fan açar dedi boruları da kontrol ettim bi sorun yoktu demek yaz gelince böle oluyo

• Motor zaten yapısı gereği çabuk ısınıyo,yazlık müşirin de açma derecesi 67-82 arası.Erken açması normal,hem daha iyi motor çok ısınmamış olur
  • Benim aracımda çabuk fan açıyor ama hararet 92 nin üstüne çıkmıyor zaten önceki sahibi motoru yaktıgından radyatör fln hepsi sıfırdan yapılmış eğer hararet 92 nin üstüne çıkmıyosa problem yok bence...
  • Bence müşüün yerine termostat yazlık olursa daha mantıklı.
  • quote:

Bence müşüün yerine termostat yazlık olursa daha mantıklı.

+1 aynen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _tolqa_ -- 8 Mayıs 2010; 12:12:32 >
  • quote:

Motorun soğuk aşamasında aşıntıyı arttırmaz mı bu durum.Hani ilk çalıştırma anından itibaren sürekli su devirdaim olcak,ısınması daha geç olcak falan.Bence en iyisi yazlık müşir gibi sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ QzMéN ]

quote:

Motorun soğuk aşamasında aşıntıyı arttırmaz mı bu durum.Hani ilk çalıştırma anından itibaren sürekli su devirdaim olcak,ısınması daha geç olcak falan.Bence en iyisi yazlık müşir gibi sanki

Sürekli fan açmasını istersen müşür de olabilir. Yazlık termostat takarsan çok nadir fan açar. Hiç termostat olmamasından iyidir.
  • ben şu sis farlarını bağlama konusunda yardım isticektim ilk sayfada vardı ama hiç bişey anlamadım k.bakmayın lütfen... bide sis farının sigortası diye bişey işaretlenmişti sigorta kutusunda onlar arka sağ ve solun oluyor.. bu bağlanı şemasını gerekli olan malzemeleri vs. lazım olan herşeyi yazarmısınız.. bi yerde sordum komple sistemi 150 tlye çekerim dediler
  •  *** OTO ELEKTRİK ***

muayeneye gıderken elektrıkcıye gıdıp teklı hale getırdıgım lambalarımı sımdı ındım kablo cekerek gene 4 unun yanmasnı sagladım

ama resımdende bellı oluyor 3 numarada kı lamba dıgerlerınden cok parlak yanıyor
    sebebı nedır ne yapmam lazım arkadaslar?
  • Çok sıkarsan ampulü parlak yanar,biraz daha gevşek ayarda bırak normale döner o
  • Bu sefer de ben bişey sorayım.Marşa bastığım zaman bikaç tur gıvv diye bi ses geliyo,boşa dönüyo gibi,sonra araba çalışıyo.Acaba marş motorunun dişlilerine mi bişey oldu,yoksa volanda mı bi sorun var
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.