Şimdi Ara

oto döşeme sigara yanık tamiri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
98
Cevap
10
Favori
120.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Odysseus348

quote:

Orijinalden alıntı: Acizim

quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

quote:

Orijinalden alıntı: Acizim

Sanver Bey i aradım, Serdal isimli bir arkadaş geldi ve aracımla 2 saat uğraştı, ben aracın başında değildim ama babam vardı. Honda civic aracımda baya rahatsız edici yanıklar ve delikler vardı, hatta aracımı satıyordum bir alıcı bu yüzden vazgeçmişti. işçilik ve samimiyet güzel, aynı iş için başka bir yer iki buçuk katı fazla para talep etmişti. Serdal bey i tavsiye ediyorum şiddetle. İşiniz görülsün.

telefonu:05392795251

yer neresi acaba?

siz nerdeyseniz orda, konuyu baştan okuyun, aracınızın yanına geliyor arkadaşlar.

İstanbul'dayım şehir dışından da geliyor mu

telefon numarasından arayıp konuşabilirsiniz.

• trabzonda bu işi yapan yer yokmu yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azad5361 -- 29 Haziran 2013; 0:05:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytacmetin

trabzonda bu işi yapan yer yokmu yahu

İzmir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar. Diyarbakır'da otoking hariç mini onarım yapan yer arıyorum. tavsiyeniz var mıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SANVER USTA

Sevgili arkadaşlar, yaklaşık 2 yıldır bu işi yapıyorum. hatta geçenlerde power Fm de gevezenin programınada çıktım. Bu konuda öğrenmek yada sormak istedikleriniz olursa banawww.sanverusta.com dan ulaşabilirsiniz...
    Bu arada mükemmel bir işçilikle gayet iyi bir tamirat oluyor, tamir edilen yeri ayırt etmek neredeyse imkansız...

İstanbuldamısınız
  • Şanlıurfa'da bu işi yapan var mı?
  • bursaaaaaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanver usta siteyi kapatmış numarasını da burada yazmamış gördüğüm kadarıyla, nasıl ulaşırız kendisine acaba?
    edit: tamam buldum başka bir başlıkta :) Benim gibi arayan varsa 539 414 44 04 imiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManuaL -- 18 Ocak 2014; 21:08:19 >
  • ManuaL kullanıcısına yanıt
    Cep numarasını yanlış yazmışsın : 0539 415 44 04 olacak

sitesi de :http://sanverusta.net/
  • Arkadaşlar,

İzmir'de Emre Bey var. Küçük br sigara yanığı vardı benim aracımda da. Aracım Linea olduğu için döşeme tek renk değildi. Uygulamadan sonra en azından koltukta bir leke olarak gözüküyor. Fotoğrafları da yüklerim. Genel olarak ben memnun kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konkaww -- 6 Nisan 2014; 19:43:19 >
  • Merhaba aracımda bir deri yanığı var, bununla ilgili nasıl bir tamir işlemi uygulanabilir? Bir an önce yaptırmak istiyorum mümkünse bu haftasonu. Fotoğraflar aşağıda:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vanity Fair -- 2 Aralık 2014; 11:46:06 >
  • Merhaba Sanver Usta Eskisehirde oturuyorym siz bana sube adresini verirmisiniz Aracim Hyundai Accent 2000 Milenyumvar Dosemeleri cok detayli degil siyah renk mavi kirmizi noktali uyun saglar mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba... İstanbul, İzmir, Ankara, Adana ve Eskisehirde benim yetistirdigim arkadaslar ile sigara yanik tamiri hizmeti verilebiliyor. 0539 415 44 04 numaradan bilgi alabilirsiniz.

Ayrica Bursa'dan cok talep var. Bu isi Bursada veya diger sehirlerde yapmak isteyen kisiler bana ulasip bilgi alabilir. Malzeme temini yaninda egitimde sagliyorum.

• SANVER USTA S kullanıcısına yanıt
    Ankarada yapan kişinin telefonun verirmisiniz yarın hemen gelsin yapsın hem evde koltukta hemde arabada sigara deliği var tabi ücretide söylesin ona göre teşekkürler
  • Ankara bayimizin tlf : 0555 458 98 68

• Konya da yok sanırım =( yeni aldığım köşe takımınını arkadaşım sigara düşürerek yaktı, firma tüm kumaşı değiştirmeyi öneriyor.Tamir kitini keşke set olarak değil de renk opsiyonlarına göre daha küçük paketler halinde yapsa idiniz =(
  • Arkadaşlar,

Şanver Ustanın dükkanı şu an Ümraniye Ademyavuz Mahallesindedir. Geçen hafta yerine gittim saolsun koltuğumdaki iki adet sigara yanığını tamir etti birisi küçük olduğundan tek işlem parası olarak 50 TL aldı. Sigara yanığını gayet güzel bir şekilde tamir edebiliyor. Tamir edilen yer zar zor belli oluyor, tabi bunda koltuk kumaşının yanar dönerli olmasınında etkisi var :) Sıkıntı olursa getir baştan yaparız sorun değil garanti veriyorum diyor.

Selamlar,
  • Slm arkadaşlar benim 1997 doğan slx aracımız var pandizotu sokecegim deneyimi olan varmı.
    Tarif ederseniz çok sevinirim.

• Bende bugün yeni aldigim peugeot 207 aracimda bulunan yaklaşık 10 adet sigara yaniginin tamirini yaptirdim. Sagolsun usta geldi yapti. Ancak yaptiracak olan arkadaslarin dikkat etmesi gereken husus koltuk dosemelerinin kumasi duz renk ise yaptirin. Islemeli ise koltuk dosemeniz, yapilacak olan islem siritacaktir bilgilerinize.

• Boyasiz gocuk duzeltme isine girdiginizden bahsetmissiniz forumda yaptiran arkadaslar var mi ustaya ve iscilik fotolari..birde ucret konusu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.