DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
OTO DERİ DÖŞEME
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
9.175
Cevap
128
Favori
1.586.582
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 sonraki >>>
Giriş
      414 Mesaj
      13 Nisan 2012 11:54:00
      Teşekkürler bilgiler için.Ben sadece önleri alman suni deri ile değiştiririm diye düşünmüştüm.Sizin yazdıklarınızdan sırıtacak gibi anladım bu durumda.Tavan ve direkler gri olarak düşünmüştüm heryer siyah ta çok boğar aracı.Kendi planımı oluşturup bu konuda sizi daha sonra rahatsız edeceğim tekrardan.

[
    • Yarbay
      5984 Mesaj
      13 Nisan 2012 18:05:44
      quote:

Orijinalden alıntı: scorpıon78

Teşekkürler bilgiler için.Ben sadece önleri alman suni deri ile değiştiririm diye düşünmüştüm.Sizin yazdıklarınızdan sırıtacak gibi anladım bu durumda.Tavan ve direkler gri olarak düşünmüştüm heryer siyah ta çok boğar aracı.Kendi planımı oluşturup bu konuda sizi daha sonra rahatsız edeceğim tekrardan.

Tekrar Merhabalar;

Şöyle aracın içi hakiki deri olduğundan ön suni arka hakiki benim fikrime göre farklı durabilir,anlamıyan biri koltukları şu an kinden çok kötü durumda satışlık bir çözüm yapmış gibi düşünebilir,en önemlisi aaracın koltukları km si ile orantılanarak koltuklar haraptı uygun bir çözüm olarak bulunmuş diyebilir.Oysa sizin aracın koltukları fotoğraftan gördüğüm kadarıyla oturmaktan yıpranmış değil güneşin etkisiyle nemini kaybetmiş ve gerilmiş durumda..Benim anlatmak istediğim eğer ya önde hakiki olursa zamanla parladığında temiz kullaanılmış hakiki döşemesi var olur..ya da full alman suni deri olursa kumaştı zevki için deri yaptırdı olur..Yani bu durumda ilerde alacak kişide sizi üzmez ve saçma sapan yorumlara mağruz kalmazsınız. Tavan gri alşcantara muadili kumaş yapılabilir bu durumda direklerde yapılabilir .Siz ne zaman arzu ederseniz görüşebiliriz.

Saaygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR
    • Yarbay
      5984 Mesaj
      13 Nisan 2012 18:08:04
      quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

Cem Bey Merhabalar,

Daha önce 106 ve 207 araçlarımın direksiyonlarını sizde deri kaplatmıştım, üst kısmı normal, alt kısımları ise delikli deri olacak şekilde, belki hatırlarsınız, gayet de güzel olmuştu ve arabaları satarken millet "nerede yaptırdınız" diye baya sormuştu. Ufaktan reklamınızı yaptım

Şimdi bir Giulietta sahibiyim.
      Türkiye'ye gelmeyen, parçalı nubuklu (veya alcantra mı neyse artık) bir direksiyon var.
      Onu yaptırsam diyorum, bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Direksiyonlar bunlar, iki direksiyon zaten aynı, kırmızı dikişli (bendeki de öyle), sadece o gördüğünüz üst kısım ve aşağıdaki birleşim noktasının iki yanında kalan parçalardaki kumaşlar farklı.

Tabi bir de maliyeti ne olur

Şimdiden teşekkürler, hayırlı işler...

Orjinalle birebir alcantara nappa deri kombinasyon direksiyon hazır..

ART CAR
    • Yarbay
      2526 Mesaj
      14 Nisan 2012 16:30:52
      Ben de resimleri ekleyeyim diye gelmiştim
      Direksiyonun ilk hali alıntı yapılan aşağıdaki fotoğraftaki gibiydi. Kırmızı dikişleri görünmemiş gerçi ama olsun.
      Üst taraftaki fotoğraf ise artık ne donanımıdır bilmiyorum ama aracın orijinal direksiyonu, ancak ülkemizde opsiyon olarak bile satılmıyor.

Kafayı kırıp bu direksiyonu yaptırmaya karar verdim ve tabi ki ilk aklıma gelen yer ART CAR oldu.
      Buyurun fotoğrafları ekliyorum, üstteki mesajdaki direksiyonla aradaki 7 farkı bulmaya çalışın
      Cem Bey'e tekrar elinize sağlık diyorum buradan da, çok teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 14 Nisan 2012; 16:32:01 >
    • Yarbay
      5984 Mesaj
      14 Nisan 2012 20:17:13
      quote:

Ben de resimleri ekleyeyim diye gelmiştim
      Direksiyonun ilk hali alıntı yapılan aşağıdaki fotoğraftaki gibiydi. Kırmızı dikişleri görünmemiş gerçi ama olsun.
      Üst taraftaki fotoğraf ise artık ne donanımıdır bilmiyorum ama aracın orijinal direksiyonu, ancak ülkemizde opsiyon olarak bile satılmıyor.

Kafayı kırıp bu direksiyonu yaptırmaya karar verdim ve tabi ki ilk aklıma gelen yer ART CAR oldu.
      Buyurun fotoğrafları ekliyorum, üstteki mesajdaki direksiyonla aradaki 7 farkı bulmaya çalışın
      Cem Bey'e tekrar elinize sağlık diyorum buradan da, çok teşekkürler...

Ellerine sağlık,çok güzel çekmişsiniz..Sonuç benimde içime çok sindi,güle güle sağlıklı,mutlu günlerde kullanın..dediğim gibi arada ayda bir gibi nemli bezle bastırmadan silin.. biraz zor ama sürücü eldiveniyle kullanabilirseniz eldivenle kullanmaya çalışın..

ART CAR
    • Yarbay
      2526 Mesaj
      15 Nisan 2012 00:45:37
      Çok düzgün de çekemedim aslında, geniş fotoğraf flu çıkmış.
      Baya bi güzel oldu gerçekten, ellerinize sağlık, sizi de servisti bilmemneydi uğraştırdık ama süper oldu, tam istediğim gibi.

Tamamdır, nemli bez olayına dikkat edeceğim ama eldiven zor

• Yarbay
      5984 Mesaj
      15 Nisan 2012 03:45:08
      quote:

Çok düzgün de çekemedim aslında, geniş fotoğraf flu çıkmış.
      Baya bi güzel oldu gerçekten, ellerinize sağlık, sizi de servisti bilmemneydi uğraştırdık ama süper oldu, tam istediğim gibi.

Tamamdır, nemli bez olayına dikkat edeceğim ama eldiven zor

Eldiven ,sağdan soldan bakanlardan çok zor oluyor, bunu ben hem m3 ün full alcantara direksiyonunda hemde audi quattro nun full alcantara direksiyonunda yaşıyorum..Bilmeyen insanlar bakışlarıyladamlar olayın bu şekilde olacağını bilmediğinden görgüsüz gözüyle bakabiliyor ama ..esas bilmeleri gereken bu direksiyon bu şekilde kullanılmalı ..neyse yaqpılacak bir şey yok..direksiyonun ömrü azalsa dahi yapabileceğimiz budur.. dikkat edip zamanında temizlersek problem olmaz..

ART CAR
    • Binbaşı
      1964 Mesaj
      16 Nisan 2012 16:04:23

Cem Bey iyi günler burada yazılanlardan ve bilginizden işinizde uzman biri olduğunuz belli oluyor. Bugün sabah 9 gibi i20 için aramıştım ama vites konusunda şüpheleriniz vardı. Buradan resim ekleyip bir daha fikrinizi alayım dedim. Bir de El frenine böyle bir deri kaplama mümkünse onu da düşünebilirim bu durum için de fiyat bilgisi alabilir miyim?

İnternetten bulduğum temsili direksiyon ve vites topuzu resmi.

quote:

Orijinalden alıntı: ART CAR

Ufaltılmış önizleme resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chncnyhn -- 16 Nisan 2012; 19:17:00 >

2011 Nissan Qashqai 1.5 Dci Tekna+Glassroof+NC Beyaz
      2012 Hyundai i20 1.2 Mode Siyah
      HTC Evo3d
      Sony Vaio VPCF11S1E
    • Yarbay
      5984 Mesaj
      16 Nisan 2012 20:50:35
      quote:

Orijinalden alıntı: chncnyhn

Cem Bey iyi günler burada yazılanlardan ve bilginizden işinizde uzman biri olduğunuz belli oluyor. Bugün sabah 9 gibi i20 için aramıştım ama vites konusunda şüpheleriniz vardı. Buradan resim ekleyip bir daha fikrinizi alayım dedim. Bir de El frenine böyle bir deri kaplama mümkünse onu da düşünebilirim bu durum için de fiyat bilgisi alabilir miyim?

İnternetten bulduğum temsili direksiyon ve vites topuzu resmi.

Alıntıları Göster

Ufaltılmış önizleme resmi

Merhabalar;

Vites körük kaplamasında pek sorun olacak gibi gözükmüyor ,fakat yaylı , şağıya itiş veya çekişine bir bakmam gerekir..Çünkü başa bağlı bir makenizması varsa onda sıkıntı yaşanabilir.El frenine gelince fotoğrafta pek gözükmüyor ama ben google dan bir bakacağım..Sizin istediğiniz direksiyon,vites körüğü ,topuzu,elfreni başı mı?Eğer hepsini yaparsak el freni başı ve topuz kalıplı el dikişi olacak onlar uğraştırır. Körükler çok problem değill..Toplamda hepsinin yapılabilirliğini onaylarsak çıkacağı fiyat 270 tl olur.

Saygılarımla

A.CEM ADALI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ART CAR -- 16 Nisan 2012; 21:00:16 >

ART CAR
    • Binbaşı
      1964 Mesaj
      16 Nisan 2012 23:55:35
      quote:

Orijinalden alıntı: ART CAR

Alıntıları Göster

Merhabalar;

Vites körük kaplamasında pek sorun olacak gibi gözükmüyor ,fakat yaylı , şağıya itiş veya çekişine bir bakmam gerekir..Çünkü başa bağlı bir makenizması varsa onda sıkıntı yaşanabilir.El frenine gelince fotoğrafta pek gözükmüyor ama ben google dan bir bakacağım..Sizin istediğiniz direksiyon,vites körüğü ,topuzu,elfreni başı mı?Eğer hepsini yaparsak el freni başı ve topuz kalıplı el dikişi olacak onlar uğraştırır. Körükler çok problem değill..Toplamda hepsinin yapılabilirliğini onaylarsak çıkacağı fiyat 270 tl olur.

Saygılarımla

A.CEM ADALI

Hocam ben en iyisi cuma günü sitede yazan adresinize arabayı getiriyim siz neler gerekiyor, nasıl yapılacak daha net bir şekilde bakarsınız.

2011 Nissan Qashqai 1.5 Dci Tekna+Glassroof+NC Beyaz
      2012 Hyundai i20 1.2 Mode Siyah
      HTC Evo3d
      Sony Vaio VPCF11S1E
    • Yarbay
      5984 Mesaj
      17 Nisan 2012 11:19:29
      Bencede en sağlıklısı o olur .Hem ben bakarım hemde ustama gösteririz.Sabahtan gelirseniz o.k leşirsek aynı gün yapma şansımızda olabilir..

ART CAR
    • Çavuş
      97 Mesaj
      18 Nisan 2012 09:59:06
      Merhaba 2011 POLO Aracımın koltukları için deri düşünüyorum şuan maliyeti nedir ? Aracım çakıl grisi iç plastik aksamı siyah. bende kırmızı dikişlerle siyah deri döşeme düşünüyorum. Kafalıklarda veya koltuk üzerlerinde yine kırmızı nakış işleme POLO yazısı istiyorum. Yapılabilir mi acaba ?

2011 Polo 1.6 TDİ Comfortline - Çakıl Grisi
    • Yarbay
      5984 Mesaj
      18 Nisan 2012 13:02:39
      quote:

Orijinalden alıntı: ygt087

Merhaba 2011 POLO Aracımın koltukları için deri düşünüyorum şuan maliyeti nedir ? Aracım çakıl grisi iç plastik aksamı siyah. bende kırmızı dikişlerle siyah deri döşeme düşünüyorum. Kafalıklarda veya koltuk üzerlerinde yine kırmızı nakış işleme POLO yazısı istiyorum. Yapılabilir mi acaba ?

Keşke fotoğraflarını çekmiş olsaydım ..Sizin aracın aynısının carbon kaplama tavanlı beyazının içine siyah kenar show dikişler kırmızı olarak alman suni deri yaptık.Aracınız alman suni deri ile 950 tl ya mal olan ortalama bir araç,Orta dilimlerin bir kısmında , siyah orj mercedes delikli deri düşünürseniz farkı 150 tl yani 1100 tl ya mal olur.Nakışta düşündüğünüzde ön sırtlaara polo nakışı 80 tl ek maliyettir.

Saygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR
    • Er
      7 Mesaj
      20 Nisan 2012 11:29:20
      Cem Bey,
      2004 Freelander SE modeli aldım. İçindeki sarı renkte olan deri ve nubuk ( ne olduğunu bilmiyorum ) hayli yıpranmış ve/veya eskimiş durumda. Ne önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pergeladam -- 20 Nisan 2012; 11:31:37 >

• Yarbay
      5984 Mesaj
      20 Nisan 2012 17:03:19
      quote:

Orijinalden alıntı: pergeladam

Cem Bey,
      2004 Freelander SE modeli aldım. İçindeki sarı renkte olan deri ve nubuk ( ne olduğunu bilmiyorum ) hayli yıpranmış ve/veya eskimiş durumda. Ne önerirsiniz ?

Merhabalar;

Döşemenin durumuna göre uygulanabilecek bir kaç seçenek var.İlk seçenek renk uyumuyla bağlantılı olartak parça değiştirerek kurtaraabilirmiyiz diye bakarız,ikinci alternativ çok bozulmuşsa arkalar da eskime yoksa ön iki koltuğu yeniliyebiliriz,en son seçenek ,ben sıfır gibi binmek istiyorum derseniz yaa orjinali gibi alcantara deri ya da full deri yapaar sıfırlarız.

Saaygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR
    • Er
      6 Mesaj
      23 Nisan 2012 18:22:39

Cem bey merhaba

2005 model skoda fabia olan arabamın direksiyonunu deri kaplatmak istiyorum. Bana bir fiyat verebilmeniz mümkün mü? Bu arada siteniz antvirüs programı olan eset tarafından zararlı algılanıyor ve açmıyor bilginiz olsun. O yüzden sitenize girip iletişim bilgilerinizi alamıyorum.

• Yarbay
      5984 Mesaj
      23 Nisan 2012 20:12:26
      quote:

Orijinalden alıntı: theahmet

Cem bey merhaba

2005 model skoda fabia olan arabamın direksiyonunu deri kaplatmak istiyorum. Bana bir fiyat verebilmeniz mümkün mü? Bu arada siteniz antvirüs programı olan eset tarafından zararlı algılanıyor ve açmıyor bilginiz olsun. O yüzden sitenize girip iletişim bilgilerinizi alamıyorum.

Merhabalar ;

Aracınızın direksiyonunun deri kaplanması 150 tl ya mal olur ve bir gün sabahtan bıraktığınızda akşamına teslim alabilirsiniz.Site olayına gelince defalarca internet sitemizi yapan arkadaşa söylememe rağmen bir türlü çözemedi bende deli olmak üzereyim..Normalde virüs programı belli periyotlarda bu tip şeyleride güncellemeli oysa bız siteyi tamamıyla temizleyip sıfırdan download etmemize rağmen bu virüs programı israrla aynı hatayı vermeye devam ediyor ..ben bu hafta bir daha benim programcıyla konuşacağım,ikazınız için çok teşekkür ederim.İletişim bilgileri için p.m den gönderebilirim veya google a ART CAR yazmanız yeterli olacaktır..bir çok site bilgim dışında bizi sitebilgi sitelerine yüklemiş ve bir sürü farklı sitenin içinde adresler haritadaki yerimize kadar var..

Saygılarımla

A.CEM ADALI

ART CAR
    • Onbaşı
      34 Mesaj
      24 Nisan 2012 17:16:01
      Cem Bey selamlar, 2011 model yeni kasa beyaz Jetta icin deri doseme alternatifleri ve fiyatlarini yazarsaniz sevinirim. Uygulama yaptiginiz araclar var ise resimleri fikir verme acisindan oldukca iyi olacaktir. Calismalarinizi begeniyle takip ediyorum.

2005 HONDA ACCORD 2.4
    • Yarbay
      5984 Mesaj
      25 Nisan 2012 12:00:09
      quote:

Orijinalden alıntı: ejgim

Cem Bey selamlar, 2011 model yeni kasa beyaz Jetta icin deri doseme alternatifleri ve fiyatlarini yazarsaniz sevinirim. Uygulama yaptiginiz araclar var ise resimleri fikir verme acisindan oldukca iyi olacaktir. Calismalarinizi begeniyle takip ediyorum.

Jettanın kumaş modeli hiç hoşumuza gitmedi aracın dışına oranla bize çok basit geldi ,biz koltuğun yapısına uyarak deri highline modeline çevirdik ..fotoğrafları çekmedim ama kalıbı var..isterseniz yeni, aynı modelde yaptığımız passat döşemelerinin fotoğrafları var p.m den mailinize gönderebilirim.

Saaygılarımla

A.CEM ADALI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ART CAR -- 25 Nisan 2012; 12:01:37 >

ART CAR
    • Binbaşı
      1807 Mesaj
      26 Nisan 2012 23:13:09
      Cem Bey iyi günler,

Ankara'da yasiyorum ve onumuzdeki hafta İstanbul'da olacagim...

Golf 6 kasa aracimin direksiyonunu deri kaplatmat istiyorum...

Ayrica butceme uygun olursa kumas olan kapi ici dosemelerini (kabarma ve yipranma nedeniyle) ya duzelttirmek ya da deri kaplatmak istiyorum...

Tabii yine uygun olursa el freni, kol dayama ve vites korugu de olabilir...

Sorularim:

1-Ornek bir uygulamaniz var midir gorebilecegim?

2- tahminen bu saydiklarim ne kadar tutar ( pesin ve taksitli olarak)

3- ne kadar surede bitirilir ve kac gun oncesinden randevu almaliyim.

Tesekkurler...

Bu arada;
      2-kapi icleri icin tamir (duzeltme) imkani var mi, yoksa deri doseme ile mi sorun sadece giderilebilir?
      3

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.