Şimdi Ara

oto anfi acill yardımmmm !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar arabamda 3400watt gnc sound anfi var bütün taktıgım hoparlör patladı çevremdekiler aynı hoparlörleri kullanıyorlar ben 3 oldu degiştirmem acaba sorun anfidemi ve ikinci sorum sıkıntı anfideyse nasıl bir anfi almam gerekli yardım fiyat makul olsun 2 hoparlör ve 1 kenwoodun bagaj bufuru var yardım ederseniz sevinirim.. şimdiden teşekkürler.

• Ya anfide sorun var, yada anfi ayarlarında,,

Sesi dinlediğinize göre Hoparlörü yakacak seviyede sesi açıyormusunuzz ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam sesi açıyorumda diğer arkadaşlarda açıyor ben anfiden şüphelendim çünkü pionner in kayigini bile patlattı ciziirdama geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferdibey123456 F kullanıcısına yanıt
    Amfiniz büyük ihtimal ile DC kaçırıyor. Yakın zamanda kurtulup, bilindik markaların amfilerine geçin.

Ayrıca konunun yeri burası değil. Oto ses ve görüntü sistemleri bölümüne yazın.
  • gokhan2 kullanıcısına yanıt
    kardeşim kusura bakma tam bilmiyorum siteyi sadece ses görünce budur dedim peki saolasın bi sorum daha olacak teybin hoparlörü patlatma gibi bişeyi varmı anfiden şüphelendim degiştiriyorum zaten ama teybten de sıkıntı varsa teybide değiştireyim
    Amfinizi kontrol ettirmeden değiştirmeyin. DC kaçırıp kaçırmadığı 10 saniyede yerinden sökmeden kontrol edilebilir. Kaldı ki öyle bile olsa bir ayar ile düzeltilir.
    At gitsin yenisini al...

Elimizdeki cihazlar bu kadar ucuz mu?
    Para bu kadar kolay mı kazanılıyor?

Elimizdekinin kıymetini bilelim.

Konu uzmanlık alanım değil ama eğer bahsettiğiniz hoparlörlerin montajı nasıl? Arkası bagaja mı bakıyor? Bagaj iç hacmi, bagaj kapağı contalarının sağlamlığı, hava geçirmezliği bile bu konuda rol oynar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.