DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
OTO ALARM TAVSİYELERİNİZ
45
Cevap
1
Favori
21.937
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> OTO ALARM TAVSİYELERİNİZ
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 sonraki >>>
Giriş
      458 Mesaj
      16 Kasım 2006 17:55:35
      ARKADAŞLAR MERHABA .ALARM SİSTEMİ VE MARKALARI HAKKINDA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.ASIL KONUYU AÇMA NEDENİM SİTEDE DAHA ÖNCE BÖYLE BİR KONU YOK VE İHTİYACIM VAR.

O ÖZEL YORUMLARINIZI BEKLİYORUM .ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

Hiç bir zaman bir cahil ile tartışma ! Onlar seni kendi seviyelerine çeker, ve o seviyedeki tecrübeleri ile seni alt ederler . . .
    • Binbaşı
      1392 Mesaj
      16 Kasım 2006 18:49:03
      daha önce böyle bir konu yok demişsin ama,alarmla ilgili o kadar çok konu varki sayısını hatırlamıyorum...
      herzamanki gibi tavsiye ettiğim marka cyclone...

• Yüzbaşı
      458 Mesaj
      17 Kasım 2006 11:22:14
      dostum arama motorunda aradım oyüzden yazdım ele avuca gelir bir yorum bulamadım .peki modeli varmı kullanıyormusun....
      quote:

Orjinalden alıntı: SPL_34

daha önce böyle bir konu yok demişsin ama,alarmla ilgili o kadar çok konu varki sayısını hatırlamıyorum...
      herzamanki gibi tavsiye ettiğim marka cyclone...

Hiç bir zaman bir cahil ile tartışma ! Onlar seni kendi seviyelerine çeker, ve o seviyedeki tecrübeleri ile seni alt ederler . . .
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      17 Kasım 2006 11:30:01
      Gittigidiyorda çok ucuza alarm var, bunların montajı ne kadardır? Bizim burada sordum adam çok para istedi... İstanbulda önereceğiniz uygun fiyatlı montakcı var mı giittigidiyordan 35ytl ye buldum alıcam onu da 20 liraya taktırayımç...

Opel Astra G
      Renault Clio 1.6 RXT
    • Teğmen
      219 Mesaj
      17 Kasım 2006 11:46:56
      Alarm takmayı kimse 20 ytlye uğraşmaz,ben 2 aracımıda kendim bağladım.Civice bağlarken çok uğraştım kimse o işçiliği 20ytlye yapmaz 40-50si var...

• Teğmen
      219 Mesaj
      17 Kasım 2006 11:49:55
      Birde söylediğin paradaki alarmı 90-100 ytlye takıyorlardı montaj+alarm.

17 Kasım 2006 12:40:46
      Ya takması kolay mı ben takabilir miyim?

Fazladan alet edavat ne lazım? Ben bu işleri severim ama sıvamayalım :)

Bizim komşu motordan da anlar filan adam Formen işim ustası beraber yaparız olmazsa

Opel Astra G
      Renault Clio 1.6 RXT
    • Teğmen
      219 Mesaj
      17 Kasım 2006 13:21:10
      Yok fazla alet edevat gerekmez ama biraz oto elektrik bilgisi olması şart.Birde araç ne marka fazla elektronikse hiç girme derim...

17 Kasım 2006 13:24:00
      Astra

Opel Astra G
      Renault Clio 1.6 RXT
    • Teğmen
      219 Mesaj
      17 Kasım 2006 13:26:40
      Umudunu kırmayım ama hiç girme derim üçü beşide arama git iyi bir ustada taktır....

17 Kasım 2006 13:29:23
      ya alarma 100 dolar vermek bana koyuyor ya , fonksiyonu odluğunu düşünmüyorum gereksiz bence sırf, Pioneer güzel bi teyp aldım caydırıcı olsun diye koyuyorum... yoksa hırsızın umrdunda değil alarm...Ancak caydırıcı... başka hiçbişi diil....

Opel Astra G
      Renault Clio 1.6 RXT
    • Teğmen
      219 Mesaj
      17 Kasım 2006 13:45:17
      İnanki caydırıcı kapılar açıldığında ötse bile yeterli.Geçtiğimiz ilkbahar bende tesisat için koymuştum....Alarmın şemasını senin için taradım bir bak istersen kıvırabilirmisin???

• Yüzbaşı
      458 Mesaj
      17 Kasım 2006 17:04:36
      ya aslında 6-7 sene önce babam yurt dışından getirtti 20 dolara takmadan sattı.hiç hatırlamıyorum.anahtarluğının üzerinde ve beyininin üzerinde 8 adet şifre vardı kendin değiştirebiliyorsun.aravada sinek uçse ötüyorsu (hava sirkülasyonu).sesssiz anahtarlık seni uyarıyorsu vs vs acip bişiydi.onu arıyroum böle bişi bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbey77 -- 17 Kasım 2006; 17:04:59 >

• Çavuş
      84 Mesaj
      17 Kasım 2006 17:17:31
      ya beyler size bi sorum olcak
      206 aracım için alarm taktırmayı düşünüyorum
      geçenlerde servise götürmüştüm aracımı işte ordakilere böyle böyle arabaya alarm taktırmayı düşünüyorum dedim tavsye edebileceğiniz bi marka ve nerde yaptırabileceğim hakkında bilgi verirmisiniz dedim

Bana bu arabada beyin olduğu için biz alarm kullanılmasını tavsiye etmiyoruz dediler bunu söyleyen peugeot servisindeki elemanlar

Bu konu hakkında bilgisi olanvarsa yardımlarınızı bekliyorum.

İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE İDDAA'DA BİR MAÇTAN YATMAYI TERCİH EDERİM...
      ÖLÜMÜNE TRABZON

HAYATIN ANLAMI BORDO MAVİ
    • Yüzbaşı
      458 Mesaj
      17 Kasım 2006 17:30:15
      enteresan acaba benimde aynı durummmu?

quote:

Orjinalden alıntı: *BordoMavi*

geçenlerde servise götürmüştüm aracımı işte ordakilere böyle böyle arabaya alarm taktırmayı düşünüyorum dedim tavsye edebileceğiniz bi marka ve nerde yaptırabileceğim hakkında bilgi verirmisiniz dedim

Bana bu arabada beyin olduğu için biz alarm kullanılmasını tavsiye etmiyoruz dediler bunu söyleyen peugeot servisindeki elemanlar

• Yarbay
      3098 Mesaj
      17 Kasım 2006 18:15:59

quote:

Orjinalden alıntı: *BordoMavi*

BU ARKADAŞIN DEDİKLERİ AYNEN DOĞRUDUR..BEYİNLİ ARAÇLARDA SONRADAN ALARM TAKILMASI BAZI SORUNLAR AÇIYOR BUNU UNUTMAYIN..

Samsung 65JS9000 / Benq W1070 / FullScreen 265x150 High Contrast Gray / Egreat R6s / Panasonic bdt220 3d Blu ray / Xbox360 Slim 250Gb / Yamaha rx-v2067 / B&W AS6+JBL E250P Active Subwoofer / Energy Cf-70-Cb20-Cc10 / Surround Back
    • Çavuş
      84 Mesaj
      17 Kasım 2006 20:52:44
      abi alarmcı taktır bişey olmaz diyo
      alarmsızda olmuyo
      ne yapacağımızı şaşırdık

İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE İDDAA'DA BİR MAÇTAN YATMAYI TERCİH EDERİM...
      ÖLÜMÜNE TRABZON

HAYATIN ANLAMI BORDO MAVİ
      17 Kasım 2006 20:55:39
      @zeronr çok teşekkür ederim ilgin için. Sanırım aldığım yere taktıracağım

En kolayı bu bir hata yaparsam sonuçları büyük olur boşa masraf olur...

Opel Astra G
      Renault Clio 1.6 RXT
    • Teğmen
      219 Mesaj
      17 Kasım 2006 21:44:42
      Rica ederim önemli değil.Saygılar kolay gelsin...

• Teğmen
      219 Mesaj
      17 Kasım 2006 21:54:16
      Doğrudur arkadaşım beyinli araçlar sorun açabiliyor onun için tavsiye etmiyorlar ama alarmcılar takıyor.Nasılmı Çoğu aracın Sol kapı içine extradan motor takıyorlar,alarm devreye girdiğinde yani kumanda düğmesine basıldığında kapıdaki kilitleme düğmesini çekiyor yada itiyor.Bu çoğu araç için geçerli sanki araç içinden kilitlenmiş gibi....
      quote:

Orjinalden alıntı: hakanemre34

Alıntıları Göster

BU ARKADAŞIN DEDİKLERİ AYNEN DOĞRUDUR..BEYİNLİ ARAÇLARDA SONRADAN ALARM TAKILMASI BAZI SORUNLAR AÇIYOR BUNU UNUTMAYIN..

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.