Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

ÖTEN KASA..............................................

11
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> ÖTEN KASA..............................................
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      661 Mesaj
      02 Temmuz 2005 17:11:10 Konu Sahibi
      Benim kasadan garib sesler geliyor içinide açamıyorum garanti sürecinde hiç böyle bir şey başınıza geldimi?
      Tecrübeli biri varsa neyapılcak yardımcı oluversin

|
      |
      02 Temmuz 2005 17:17:04
      aldığınız yerin teknik servisine götürün açsınlar. muhtemelen fanlarınız tozlanmış olabilir ..
      |
      |
      02 Temmuz 2005 17:20:53
      aynı problem seneler önce benim başıma gelmişti problemin PSU dan kaynaklandığı ortaya çıktı

eğer sistemde hiçbir işlem çalışmazken ses yok , fakat oyun oynarken yada sistemi zorlayan bir uygulamyı başlattığın zaman ötmeler oluyorsa %90 PSU dan kaynaklanıyor
      |
      |

Çin atasözü
    • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 8 saat 13 dakika kadarı kaldı.
      02 Temmuz 2005 17:38:04
      Benim monitör ötüyor en yüksek magicbrighta getirince
      |
      |

"There's Only Room For One Snake.. And One Boss!"
    • Yüzbaşı
      798 Mesaj
      02 Temmuz 2005 19:02:01
      hocam garantiliyse hiç açma, kimseye de sorma, aldığın yerin teknik servis elemanlarını çağır
      |
      |
      02 Temmuz 2005 19:52:03
      abi şu arkaya yapıştırılan garanti kağıtlarına sinir olurum neymiş arkadaki kağıdı yırtılınca garanti gidermiş ne saçmalık ya ben gidiyorum bilgisayarcıya alıyorum istediğim parçaları geliyorum takıyorum evimde garantiyede bişey olmuyo.Bunların amacı insanları kazıklamak ve kandırmak
      |
      |
      02 Temmuz 2005 20:08:24
      quote:

Orjinalden alıntı: xxxoverxxx

abi şu arkaya yapıştırılan garanti kağıtlarına sinir olurum neymiş arkadaki kağıdı yırtılınca garanti gidermiş ne saçmalık ya ben gidiyorum bilgisayarcıya alıyorum istediğim parçaları geliyorum takıyorum evimde garantiyede bişey olmuyo.Bunların amacı insanları kazıklamak ve kandırmak

bende gıcığım o etikete
      |
      |

AMD PHENOM II X4 925 @3GHZ l MSI 870A-G54 l FEEL HURRICANE II l 4 GB GEIL DDR3 1600 ECO + 4GB HI-LEVEL DDR3 1600 l HIGHPOWER 500Watt l 768MB PALIT GTX460 675/1800@750/1800 l 2x500GB Seagate Barracuda 12 SATA3 - RAID 0 l BENQ DW1640 DVD-RW l AOC F22S 22' 1920x1080 l
      .:::Creative AUDIGY + LOGİTECH X530 5.1:::.
    • Yarbay
      4380 Mesaj
      02 Temmuz 2005 20:10:59
      quote:

bana göre bir firma garanti veriyorsa bandroll takmaması enayilik olur çünkü kötü niyetli insanlar rahatlıkla firmayı zor durumda bırakabilirler böyle bir önlem alınmazsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 2 Temmuz 2005, 21:11:22 >
      |
      |

Çin atasözü
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      02 Temmuz 2005 20:11:22
      Bencede sorun çok büyük ihtimalle PSU dan değilse HDD'nin vidalarının gevşemesinden falan kaynaklanıyor olabilir...

Bence açma ve servise götür devam ediyorsa garantisi...

Bide sakın ama sakın topraksız prizde çalıştırmayın bilgisayar gibi elektronik aletlerinizi
      |
      |

� Beşiktaş JK � ÇARŞI
      Ey iman edenler Allah'ın size helal ettiği temiz şeyleri haram kılmayın, hududu da aşmayın. Doğrusu Allah, aşırı gidenleri sevmez. Allah'ın size verdiği rızıktan temiz ve helal olarak yiyin. İnandığınız Allah'dan sakının.Hazret-i Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)
    • Teğmen
      206 Mesaj
      02 Temmuz 2005 20:37:26
      arkadaşım boarddan gelen senin anlamı vardır
      nasıl ötmekte
      kaç kere ötmekte
      mesela ram hata verebilir
      yada ekran kartı!!!!
      nasıl ötmekte şu senin board!!!!
      |
      |
      03 Temmuz 2005 01:36:41
      quote:

quote:

bana göre bir firma garanti veriyorsa bandroll takmaması enayilik olur çünkü kötü niyetli insanlar rahatlıkla firmayı zor durumda bırakabilirler böyle bir önlem alınmazsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 2 Temmuz 2005, 21:11:22 >

arkadaşım üretci firma zaten parçaların üzerine etiketi yapıştırı buna diyecek bişey yok ama adam kasa kapağına yapıştırıyor bunun ne alakası varki garantiyle farkındaysanız bunu hiç bir ciddi firma uygulamıyo bu yöntemi ancak ufak bilgisayarcılar bunu yapar
      |
      |

• Yüzbaşı
      396 Mesaj
      05 Temmuz 2005 23:42:07
      quote:

Orjinalden alıntı: BoZ_AyI

arkadaşım boarddan gelen senin anlamı vardır
      nasıl ötmekte
      kaç kere ötmekte
      mesela ram hata verebilir
      yada ekran kartı!!!!
      nasıl ötmekte şu senin board!!!!

Nasıl bir ötme? Bülbül gibi ötüyorsa, bülbül girmiş olabilir, kapağı aç kovala, yada garantiye götür kovalasınlar öten bülbülü

Orası şaka da garantisi devam ediyorsa, hiçbirşeyde bilmiyorsan götür garantiye.
      |
      |

Reklamlar
sohbet
üniversite
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
haberler
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.