Şimdi Ara

Otelul Galati - Trabzonspor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
1.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu takımı yenemiyorsan daha uefa'yı falan unut ziyaa.
  • Ah Trabzonspor Vah Trabzonspor
  • artık yattarayı kovarlar heralde kırmızı kart muhabbetinden...
  • Geçmiş olsun.
  • ts hiç yakıştıramadım acıkcası............ ziya doğana sevgiler saygılar
  • Türkiye Süper Liginde bu takımı eleyemeyecek kaç takım vardır sizce ?

Yazık!
  • maçı izledim bi takım bu kadar kötümü oynar yenil ama adam gibi takıma ve adam gbi oynayarak yenil....
    kimse kusura bakmasın ama trabzon bu oyunu ile hiç bir iş yapmaz ... trabzona çok büyük sempatim var avrupada başarılı bir takımdı ama bu hale gelmesi çok düşündürücü.... yazık cidden çok yazık .. hayırlı olur umuyorum trabzon için belki silkinip kendine gelir artık oyuncular ... ama cidden çok kötü top oynuyor ve gökdenizden başka topçu yok takımda ... trabzon bu hale nasıl geldi anlamıyorum.... cidden kadrosu gençlerbirliğinden antepden veya ankaragücünden farksız büyük takım havası hiç kalmamış.... ziya doğan yüzünden oldu bunlar bence ... bu kadar pasif top oynatılmaz bir takıma....
  • oooofff oofffffffff.........
    ne yaptınız be.
    içim yandı resmen.

• trabzon kadrosu bu sene çok yetersiz. oyunu çevirebilecek 2-3 tane oyuncuları var. ligde de çok zor işleri.
  • bu ziya doğana nasıl tahammül ediyorsunuz mevlana sabrı var sizde
    geçmiş olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkaN

trabzon kadrosu bu sene çok yetersiz. oyunu çevirebilecek 2-3 tane oyuncuları var. ligde de çok zor işleri.

ben böyle düşünmüyorum kadroları hiçde fena değil ama ziya doğanın yıldızlara karşı bir alerjisi var ve nedense 3-4 ön liberoyla oynama gibi de bir alışkanlığı..trabzon gibi takım bu kadar korkak oynayamaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bekapa

Ooohhhh ne güzel oldu ama Trabzon'a... Beşiktaş'ı yenmeye benzemiyor Avrupa maçları inşallah daha beter olurlar...

senden de ancak bu beklenirdi.Zaten çok renksiz bir takımın taraftarısın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Micro_Processor

quote:

Orjinalden alıntı: Bekapa

Ooohhhh ne güzel oldu ama Trabzon'a... Beşiktaş'ı yenmeye benzemiyor Avrupa maçları inşallah daha beter olurlar...

senden de ancak bu beklenirdi.Zaten çok renksiz bir takımın taraftarısın.

bence güzel söylemiş,

geçen sene istanbul tarifesi belli oldu gelene 3 gidene 3 diye forumda atıp tutuyolardı.
    göklere çıkardıkları ziya doğanları ersen maritnlerini şimdilerde yerden yere vuruyolar..
    demek ki büyük konuşmamak gerekiyormuş.. 2 takım yenmeyle takım olunmuyor

• lig de de bi cacık olmaz bu trabzon dan
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolf1907

lig de de bi cacık olmaz bu trabzon dan

aynen katılıyorum bu trabzon beni futboldan soğuttu.

hamili ünallı kadrodan bu tarafa ne doğru dürüst maç seyrediyorum. ne ilgileniyorum.

şu dh forumuna hergün girerim, futbol bölümüne haftada bir kere bakarım 5 dak. o kadar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.
    trabzonspor kendi evinde bu takıma 5 çeker

Böylece bu mesajın da efsaneler arasında yerini aldı

Yazık oldu, bu takımdan zaten 2 maçta 1 puan alamıyorsanız gitmeyin UEFA'ya daha iyi. Böyle geniş ve rakiplerine nispeten çok kaliteli bir kadro nasıl olur da bu kadar başarısız olabilir sorusunun cevabını verdi Ziya Doğan.
  • Normal şartlar altında, Trabzon'un bu takıma 5 çekmesi azımdı Taner'in dediği gibi. Ama herhalde kimse bu kadar kötü bir Trabzon beklemiyordu. Bu sene de iş yok Trabzon'da. Ben böyle bir takıma elenen kulübün, teknik direktörü olsam, maçtan hemen sonra istifa ederdim.
  • Yazık ya, Trabzon zamanında ne kadar iyi takımdı, büyük maçlar oynuyordu. Şimdi ne hale getirdiler takımı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sylar

quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.
    trabzonspor kendi evinde bu takıma 5 çeker

Böylece bu mesajın da efsaneler arasında yerini aldı

pfff alıştık artık ya. Sürekli önümüze koymayın artık aynı türden msjları

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.