Şimdi Ara

OTELDEKI KIZ (EDIT 6 GELDI) (YOLDAYMIS) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
3
Favori
4.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kizin benden 2 yas buyuk olusu beni heyecanlandiriyor. Nabalim artik yazarsa konusuruz yazmazsa onemli degil. En basta inandim ama artik ben de inanmiyorum beni gormedigine. Sacma bahaneler sunuyor cunku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UCAMAYAN SARBİ

Kizin benden 2 yas buyuk olusu beni heyecanlandiriyor. Nabalim artik yazarsa konusuruz yazmazsa onemli degil. En basta inandim ama artik ben de inanmiyorum beni gormedigine. Sacma bahaneler sunuyor cunku.

Sonu zaten belli, bari boş yere bir kezonun daha dötünü kaldırma. En azından buluşalım deyip buluşmaya gitmeyerek falan ülkemiz erkeklerine hizmette bulunabilirsin. Öbür türlü ne kadar önemli değil desen de sen zaten acı cekeceksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yo bea ne aci cekicem

• Ah Bu ergenler

• UCAMAYAN SARBİ kullanıcısına yanıt
    Yahu lafı ne tersten anlıyorsun? Kız yanında çocuk niye istesin? 3 yaş küçüksün. Neyse devam et umutsuzluğa.

• quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

Yahu lafı ne tersten anlıyorsun? Kız yanında çocuk niye istesin? 3 yaş küçüksün. Neyse devam et umutsuzluğa.

Hocam kızın buna ümit vermesine ne demeli?
    Saçma sapan işlerle uğraşıyorlar

• NO SS NO GÜVEN
  • Klasik türk kızı ve en itici özelliklerinden birisi.Bakmadım görmedim.Köpek gibi seni keser gel tanışalım bakışları atar.Adım atıncada dünyadan bir haber olur salak yapar.Çok yaşadım bu durumu o yüzden alıştım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakkoba -- 7 Temmuz 2016; 19:23:28 >
  • Kız da ayrı kafa heralde. Kendinden üç yaş küçük birine ümit veriyor utanmadan.

• Takip.Helal olsun bro bu arada şu ana kadar gösteremediģim cesareti göstermişsin demek ki ekstrem koşullar gerekiyormuş :D (Bir gün sonra eve döneceğiniz için yani)

• StereoLove kullanıcısına yanıt
    Bu susun la egleniyoruz iste

• pixelot kullanıcısına yanıt
    Vallahi yaptik bi cilginlik ama ilk defa kalbimin bu kadar hizli carptigini hissettim

• StereoLove kullanıcısına yanıt
    O da beni buyuk sanmis sanirim. Sen buyuk gosteriyosun da demisti cunku. Muhtemelen bilse bakmazdi. Ama ogrendikten sonra da instagramini verdi yani. Ben mutluyum keke. Umutlu falan da degilim

• quote:

Orijinalden alıntı: uçan jedi

NO SS NO GÜVEN

• La olum sil kızı bırak takibi. Tam dayaklıksın adamlar sana o kızdan hayır çıkmaz demiş sen gider yapıyon. Daha yasin 16 17 girdigin pozlara bak.

• Merhaba yada selamun alyküm mü demeliydim yaz :D
  • Şükürler olsun bugünde bir başkası adına utandık
  • Senden 2 yaş büyük bir kıza bu kadar ilgi gösterirsen sadece onun egosunu tatmin edersin başka bir işe yaramaz

• SiyahPapyon kullanıcısına yanıt
    Yoo kendi egomu da tatmin ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: UCAMAYAN SARBİ

Yoo kendi egomu da tatmin ediyorum

Anladığım kadarıyla kız seni iplemiyor bununla mı tatmin oluyorsun Yazıcak olsa yazar zaten.Yazdıklarım zoruna gitmesin sadece olanları söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 8 Temmuz 2016; 1:09:46 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.