Şimdi Ara

Otel odasında değerli eşya bırakmak güvenli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şehir dışındaki sınavım için önceki geceyi otelde geçireceğim.Tek başıma gideceğimden dolayı telefonlarımı cüzdanımı otelde odamda bırakmayı düşünüyorum.Güvenli olur mu? Temizlik için gelen otel çalışanları odama girebilir mi.Ya da otelde bu tarz özel eşyaları saklamak için özel bir dolap kasa benzeri bir şey var mı? Daha önce otelde hiç kalmadım bilmiyorum Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar
    güvenlik durumu semtine ve hoteline bağlı olarak değişir hocam...yine de dikkatli olun derim.Konaklama yapıcağın hotel büyük bir hotel ise mutlaka emanet kasası vardır..Digital ise kasa açıktır eşyalarını koy hocam ondan sonra 4 haneli bir şifre oluştur. örnek şifre 1234 ardından da kare tuşu var redial.. # bu işaret ifreyi girdikten sonra buna bas closed yazar .. kapanır açmak istersen şifreni gir tekrar o kare tuşuna bas ...Bu arada başarılar dilerim
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Merhaba sınavım Ankarada üniversite yakınlarında olur ama tam olarak daha yer belli değil.olunca ilk işim yakında otel bakıp aramak olacak.otel yetkilileriyle iletişime geçersem daha sağlıklı olacaktır o halde.teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: danteauditore

Merhaba sınavım Ankarada üniversite yakınlarında olur ama tam olarak daha yer belli değil.olunca ilk işim yakında otel bakıp aramak olacak.otel yetkilileriyle iletişime geçersem daha sağlıklı olacaktır o halde.teşekkür ederim

evet hocam en mantıklı karar.. hotele sorun baktınız güven vermiyor.. başka bir hotelle iletişime geçin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.