Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ÖSYM'ye Dilekçe hk.

3
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    373 Mesaj
    Arkadaşlar babamın zoruyla kpss'ye başvurduk. Daha doğrusu o kaydetmiş beni de. Sınav 20'sinden sonraymış. Babam benim adıma gidip bir merkezden başvuru yaptırmış. Ama bilgiler önceki bilgiler tabii. Yani sınav için Amasya'da olmam gerekiyor. Ama 15'inden önce gidip, sonra da dönmeyeceğim, Antalya'da üniversiteye başlayacağım.
    Daha önceden dilekçe yazan oldu mu? İnternette değişik dilekçe örnekleri var ama onlar farklı bilgiler istiyor. Ben adres bilgilerimin değişmesi için genel amaçlı dilekçe yazsam kabul edilir mi?

|
    |

Rust in Peace
  • Yüzbaşı
    964 Mesaj
    Genel amaçlı dilekçe örneğini alacaksın(Ösym' nin sitesinden indirip çıktı al) isteklerini yaz dilekçeye ve Ösym Başkanlığı, Bilkent /Ankara adresine yolla.

Orijinalden alıntı: sahbaz061

Genel amaçlı dilekçe örneğini alacaksın(Ösym' nin sitesinden indirip çıktı al) isteklerini yaz dilekçeye ve Ösym Başkanlığı, Bilkent /Ankara adresine yolla.

Hocam emin misin?
    http://osym.gov.tr/dosya/1-29299/h/dilekce.pdf

Adres değişikliği değil ama bunu mu kullanmamız gerek acaba? Benim sadece sınav merkezim değişik olacak. Çünkü Antalya'da eğitim göreceğim. Ayrıca acaba nasıl bir yazı yazmalıyım? Uhh...

Rust in Peace

• Yüzbaşı
    964 Mesaj

http://www.osym.gov.tr/dosya/1-69762/h/dilekceson.pdf sınava gireceğin adresi değiştirmen için buraya bu dilekçeyi doldurup göndereceksin ama fazla oyalanma belirli tarihler arasında adres değişikliği yapabiliyor ÖSYM
    |
    |
    NASYONALIST kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
SEO
Paykasa
Lastik Fiyatları
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.