Şimdi Ara

Ösym seçme yetkinligini kaybetmiştir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katılım ne kadar bilmiyorum ama tytnin 1/10u anca ve ilk 1k neredeyse +110netle kapatmış resmen secmiyor yalnızca sıralıyor. Ben bu fen sorularını hazirlayanlari ciddi ciddi ilkokul terk olduğunu düşünüyorum . Sırf ortalama yükselecek diye kolay sorduklarına da eminim.

ÖSYM seni kafes dövüşüne davet ediyorum tytde adam gibi sor  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam sence ben biraz kıllanmaya başladımda orduya adam dolduruyor olabilirler mi

• ösym isterse öyle bi sorar ki sınavda altınıza sıçarsınız gençler. 2015te giren arkadaşlarım vardı, adamlar ygs den sonra 10k geliyor geçen seneye göre diyip ilk 2-3k yapmıştı. ösym bu sene gene çok zor sormaz muhtemelen zar zor barajı geçecek gençlere yaranmak için. 2022 de eğer pandemi biterse o sene gireceklere şimdiden geçmiş olsun diyorum. tarihin belki de en zor sınavına girebilirler.

• Bence o kadar beklemezler bile.Bu sene'nin AYT sınavı çok can yakacak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tyt'nin zor gelmesi hic iyi degil ayrica msu oyle aman aman kolay degildi herkes mezuna kalirsa olacagi buydu

• hakaret etmıyorum ama yıkık temellı oldugun bellı 2020 ye gırdım 19 da kolaydı sen bunlara zor mu dıyorsun.

19 yaptım dıyorsun demek kı bu kafayla secıcı degılmıs sınav

• valla hiç aklıma öyle şeyler gelmemişti ama olabilir.

Yani ne olursa olsun +110 yapan 1k kişi olması bana normal gelmiyor.

• Sanmıyorum msü yle olacak iş değil o

• ösym kapatılmalıdır. birisi şu ülkenin başına liberal bir hükümet getirsin. ösym binasının kazan dairesi olduğu günleri görmek istiyorum.

• Dev gibi binalar, on binlerce insan çalışıyor hiç bir şey yapmıyorlar. - Besim Tibuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ray Allen 20 -- 22 Nisan 2021; 14:37:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ray Allen 20

Dev gibi binalar, on binlerce insan çalışıyor hiç bir şey yapmıyorlar. - Besim Tibuk

Türk halkının Ankara'daki geri zekalılara ihtiyacı yoktur. -Hz. Besim Tibuk(r.a)

• Ben size sınav yapsam bakacağım dışarda yığılma olmuş gireceğim içeri müdür bu ne müdür diyecek şöyle böyle iki tokat iki tekme

• Öğrencisi kalitesi artıyor dediğimde 50 tane cevap veriyodunuz durum bu ağlamaya gerek yok 100 net filan artık extra bir şey değil sıradan

• Ben de bi iskillendim simdi ama niye full yapsin ki buraya sokulmak istenen kisiler zaten en dusuk puanlarla da girelebiliyor

• yığılma gümbür gümbür geliyor

• Tyt nin 10da 1i falan değil. Çevremde üst netlerle oynayan herkes msü ye katıldı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu dogru olabilir fosforcular bile bas parayi al karayi mantigiyla dershaneydi ozel dersti baya gelisiyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.