Şimdi Ara

OSYM ödemeleri %50 Indirimli (İşbankası) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
4
Favori
8.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kredi kartını kullanabileceğim varsa 50 tl ekstra ödeme yapabilirim tus kaydı için.

• ABCdiküçgeni kullanıcısına yanıt

Ösym sitesinden hizmet bedeli almıyor. 2 gün sonra 310 lira iade geldi bana

• ösym sınav ücretleri çok fahiş. sadece sınavın maliyetleri (soruyu hazırlayan kadro maaşı, basım ücreti, nakliye ve gözetmenlerin ücreti, dağıtılan kalem silgi vs.) hesaplanıp, çıkan toplam maliyeti sınava girecek ortalama aday sayısına bölüp ona göre ücret çıkartılması lazım. işi kar etmeye döktüler yine. 2011 den falan önce pahalı değildi ösym nin sınavları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 24 Temmuz 2022; 14:28:38 >
  • kredi kartını kullanabileceğim varsa 50 tl ekstra ödeme yapabilirim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İş bankası kartım var. İade tutarını 2 ye bölmek isteyen varsa mesaj atabilir .%50 size %50 bana .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheEvent -- 24 Temmuz 2022; 16:34:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir kart daha var , sınav ücretinin yarısı +50 tl daha ödeyerek işlem yapmak isteyen varsa özelden yazabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtsrky45 -- 25 Temmuz 2022; 8:47:34 >
  • Kart var arkadaşlar ödeme yapmak isteyen pm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kampanya hala devam ediyor mu, bugün ödeme yapan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yanlışlıkla 27 Temmuz'u da dahil etseydi de 360'lık yabancı dil sınavını bi kitleseydim.. ösym sınav ödemeleri diye geniş geniş yazmış bir de.. hayır direk tus ödemesini bankamızla yapın, ödemenin %50'sini puan yükleyelim diyebilirsiniz... neticede doktorlar okumuş kişiler.. böyle laf oyunlarına ne gerek var ki..

• merhaba kartı kullandıracak var mı ? sanal kart açıp yapılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genle yüklü gemi -- 26 Temmuz 2022; 21:31:57 >
  • Yardımcı olmak istiyorum ama yarın öbür gün kartımı kullandırdığım için başıma bir şey gelir de açıklama yapmak zorunda kalırım diye korkuyorum. Teşekkürler Türkiye.

• ösym ödemem var. kullanmayacak olan varsa yazabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: beroco50

Kampanya hala devam ediyor mu, bugün ödeme yapan var mı?
    Bugün 3 defa müşteri hizmetlerini aradım hepsi de bugün dahil dedi. Öyle olunca gittm kendime patikart çıkartıp ödeme yaptım. Geri dönmesini bekliyorum

• Erdem2602 kullanıcısına yanıt

Tersi de benim için geçerli ben de başkası kart versin de ödeyelim diyorum ama yemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O da sıkıntı sen çalıntı kart ile girmişsin tusa. sınav iptal tutuklandın deseler mahvoluş :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.