Şimdi Ara

ÖSYM'nin 2021 AYT sınavında Çin Matematik Olimpiyatları'ndan esinlenerek sorduğu soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6-7 dakikadır soruyla bakışıyoruz, böyle bir şeyi ben ömrü hayatımda görmedim.

ÖSYM'nin 2021 AYT sınavında Çin Matematik Olimpiyatları'ndan esinlenerek sorduğu soru

• Hocam apotemi trigonometri bitirdim acil 2018 çözdüm bunun yanına yaklaşacak soru görmedim ÖSYM yine gözümüzün yaşına bakmadı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sınavı belirleyen soru buydu okadar eleyiciydiki ben sınav anında bu soruyu görünce ya bu soru olmasaydı ne olurdu halimize yığılma olacaktı diye düşündüm neyseki bu ÖSYM'nin 2021 AYT sınavında Çin Matematik Olimpiyatları'ndan esinlenerek sorduğu soru soru vardı ve gecen sene yığılma olmadı .

• 2021 sinavinda 5-10 tane kolay soru ya vardı ya yoktu bu sene ise full kolay kendinizi kandırmayın boşa

• E aksini iddia eden mi var? 2021 ile boy ölçüşebilecek bir sınav olmadı şu formatta henüz.

• 2021 sınavında herkesin yapabileceği soru sayısı 5'i geçmez. bu da onlardan biri

• geçen sene tam tersini diyordun ama. şimdi 2021 zor mu oldu? ÖSYM'nin 2021 AYT sınavında Çin Matematik Olimpiyatları'ndan esinlenerek sorduğu soru 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DB2FFA9A5 -- 24 Haziran 2022; 15:24:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen sene kolay soru baya var diyordunuz şimdi 5e mi düştü ÖSYM'nin 2021 AYT sınavında Çin Matematik Olimpiyatları'ndan esinlenerek sorduğu soru 

• geçen sene biz matta 30 35 tane orta ve üstü soru var dedikçe bazıları abartma o kadar yoktu diyordu ama şimdi herkes kabul etmiş. bu sene için de fazla abartıldığını düşünüyorum sınavın kolaylığının.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DB2FFA9A5 -- 24 Haziran 2022; 15:27:19 >
  • 2022 tayfa kendini kandırırken ÖSYM'nin 2021 AYT sınavında Çin Matematik Olimpiyatları'ndan esinlenerek sorduğu soru 

• Ben geçen seneye kolay falan dememistim, pandemi zamanı okullar kapaliyken herkes evde kaldı full ders çalıştı+ bu süreçte internette çok faydalı içerik üretildi o yüzden sınav zor olsa da yapıldı diye düşünüyordum.

• Yiyosa polinom sorusunu at lan

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gecen sene 25 tane kolay soru vardı 15 orta zor seviye idi bu sene 35 kolay soru 5 orta zor seviye var hesap edin işte.

• sene başında 100 tyt 70 ayt yapıyordun sınavda kaç yaptın

• özelden cevaplandı.

• Ehehehehe beyler bu sınavdan sonra herkes mutlu oldu.Dikkat edin temmuz sonu

• Üzücü. Gerçekten üzücü. Trigonometriden böyle ilkokul 8. Sınıf düzeyinde soru sormaları üzücü.
    ÖSYM para kazanmak için soruları kolay sorup giren sayısının artmasını hedeflemiş. Yeni politikaları bu.

Sınav görevlilerinin ücretlerini de kırpmış zaten.
    Çalışan emek verenlere üzüldüm.

• şuna cevap vermeyin hocam fosforcu kendisi ÖSYM'nin 2021 AYT sınavında Çin Matematik Olimpiyatları'ndan esinlenerek sorduğu soru 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.