Şimdi Ara

ÖSYM Büroları?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
18.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beşiktaş'ta var diyor ama aradım bulamadım.ÖSYM büroları nerelerde var arkadaşlar? İstanbul içinde.

• beşiktaş ta da değil de üsküdarda var benim bildiğim
  • 2006 KPSS YERLEŞTİRME KILAVUZLARININ DAĞITILACAĞI MERKEZLER VE BU MERKEZLERİN ADRESLERİ

İSTANBUL MERKEZ Üsküdar ÖSYM Bürosu Hakimiyet-i Milliye Caddesi No:83 Üsküdar
    İSTANBUL MERKEZ İstanbul Üniversitesi Deniz Bil. Ve İşl. Ens. Katip Çelebi Cad. Müşkile Sok. No:1 Vefa
    İSTANBUL MERKEZ Alpaslan Ticaret Meslek Lisesi Avcıbey Mah. Şişhane Cad. No:51 Edirnekapı/Fatih
    İSTANBUL MERKEZ Haydarpaşa Anadolu Lisesi Okul Çıkmazı Sok. No:2 Altunizade
    İSTANBUL MERKEZ Şişli Tek. Ve End. Mes. Lis. Hürriyettepe Şişli
    İSTANBUL MERKEZ Kenan Evren Anadolu Lisesi Recep Peker Cad. No:17 Kızıltoprak Kadıköy
    İSTANBUL MERKEZ Avcılar And. Tek. Ve End. Mes. Lis. Merkez. Mah. E-5 Karayolu Üzeri Avcılar
    İSTANBUL MERKEZ Kocasinan And. Tek. Ve End. Mes. Lis. Kocasinan Mah. Kızılelma Cad. No:16 Mahmutbey Yolu

Bu başlık altında bunları buldum ama...2009 tarihli bir bilgi yok. ÖSYM
  • arkadaşım ilki dışında ösym büroları değil ki bunlar görevlendirdiği liseler...

şifre işlemleri,sınav yeri bilgisi vs için üsküdardaki bürodan halledilio sen kitapçık almak için mi soruyorsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gollory -- 20 Temmuz 2009; 1:32:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gollory

arkadaşım ilki dışında ösym büroları değil ki bunlar görevlendirdiği liseler...

şifre işlemleri,sınav yeri bilgisi vs için üsküdardaki bürodan halledilio sen kitapçık almak için mi soruyorsun...

Hem kitapçık hemde şifre...
  • kitapçık için o okullardan birini tarif edebilirim ama şifre işlemini ordan halledebilir misin onu bilmiyorum onun için üsküdar a gitmen gerekebilir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.