Şimdi Ara

Ösym beni mahvettin SSLİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: whisper242

0,5 net yapman lazımdı ne var bunda ? toplama çıkarma bilsen yaparsın.

Alıntıları Göster
    Hocam sıfır matematiğim var yönetmeliği okudum

5 şık arasında sevdiğim sayıları işaretledim 6 sorudan 4 doğru 2 yanlış puanım hesaplandı bende aöf yazacağım aöf için 49 nete bile gerek yok aslında 25 net yapa aöfe gidiyor bölüme bağlı tabi geçen sene havayolu yönetimi 140 puanla aldı EA

Geçmiş olsun seneye artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeongi

Türkçe öğretmeninin matematik ne işine yarayacak diyorsunuz ama açıp da kılavuzu okuyacak kadar Türkçe de biliyorsunuzdur umarım! Her şeyi ÖSYM'ye atma, okusaydın.
    Ben matematik bilmiyorsam neyini yapıcam ? Son dakika getirilen saçma sapan bir yönetmelik neymiş mutlaka 1 soru yapacakmışız ozaman sözel diye bişey olmasın sözeli yoketsinler sayısal ve eşit ağırlık olsun sen yazdıklarımı Nerenle okuyorsun bilmiyorum ama beni sinir ettin gece gece gıcık gıcık konuşarak

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Sen makine, araba cart curt icat yaparsın ama sizi sözelciler yönetir.

Alıntıları Göster
    Yoo Türkiye'deki yöneticilerin bir çoğu sayısal mezunu. Geri kalanları da eşit-ağırlık mezunu. İkisi de matematik isteyen bölümler.
  • Bende sayısalcıyım yönetmeliği okumadım bütün emeklerim sözelden soru cevaplamadığım için gitti. Benim anlamadığım bunun mantığı nedir? 5 tane sözel yapsam bir tane sayısal ediyor. Vaktimi harcamadan bir tane daha nasıl sayısal çözerim diye uğraştım. Sözel beni bir yere götürmüyor. Bana birisi bunun mantığını anlatsın. Ösym sanane benim neyi çözüp çözmediğimden, sen ne yaptıysam hesaplama benim puanımı söyle. Ha hepsini yapan varsa ona daha çok puan ver bu kadar basit. O yaptığım 25 sayısal net bir tarafına girsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

Bende sayısalcıyım yönetmeliği okumadım bütün emeklerim sözelden soru cevaplamadığım için gitti. Benim anlamadığım bunun mantığı nedir? 5 tane sözel yapsam bir tane sayısal ediyor. Vaktimi harcamadan bir tane daha nasıl sayısal çözerim diye uğraştım. Sözel beni bir yere götürmüyor. Bana birisi bunun mantığını anlatsın. Ösym sanane benim neyi çözüp çözmediğimden, sen ne yaptıysam hesaplama benim puanımı söyle. Ha hepsini yapan varsa ona daha çok puan ver bu kadar basit. O yaptığım 25 sayısal net bir tarafına girsin
    Gardaşım adamlar zihniyet sistem değiştirmek yerine böyle şeylerle uğraşa uğraşa milletin emeğini 2 dk da çöp etmeye uğraşıyorlar hakkım var ise haram zıkkım olsun.

• niye hesaplamamış anlamadım hocam sorun ne ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEHET kullanıcısına yanıt
    Bilimlerin temelini Felsefe oluşturur, Matematik değil. Düşünemeyen adamdan bir halt olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeceninGizemi

Kardeşim kafan alıyo mu sözelciyim diyorum Türkçe öğretmeni matematik yapsa ne yapmasa ne

Alıntıları Göster
    İngilizce öğretmeniyim. Sözelim iyidir ama matematik bilmediğim için atanamayacağım ben de moruk. Her şeyin hayırlısı diyorum.

• Sosyal bilimler dünyanın en önemli bilim dalıdır. Hatta bilimden öte bir hakikattır. Dünyadaki her devlet sayısal bilimlerde ilerleyebilir. Fakat çok az sayıda devlet

sosyal bilimlerde ilerlemiştir ve o devletler başarılı olan, insanların vatandaşı olmak için sıraya girdiği devletlerdir. Siz neden devlet yöneticilerinin sözelcilerden

seçildiğini sanıyorsunuz ? Theresa May coğrafya, Emmanuel Macron felsefe, Shinzo Abe siyasal Bilgiler, Silvio Berlusconi ve Vladimir Putin hukuk mezunu.

Mesela dünyada en çok sayısal bilimci yetiştiren devlet Hindistan. Çok iyi bir durumda olduğu söylenemez. Oysa Orhun Yazıtlarını çözen insan Vilhelm Thomsen Danimarkalıdır

ve dünyadaki çoğu sosyal bilimci bu topraklardan çıkmıştır. Yani İskandinavya boşu boşuna İskandinavya olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartan hoplite

Sosyal bilimler dünyanın en önemli bilim dalıdır. Hatta bilimden öte bir hakikattır. Dünyadaki her devlet sayısal bilimlerde ilerleyebilir. Fakat çok az sayıda devlet

sosyal bilimlerde ilerlemiştir ve o devletler başarılı olan, insanların vatandaşı olmak için sıraya girdiği devletlerdir. Siz neden devlet yöneticilerinin sözelcilerden

seçildiğini sanıyorsunuz ? Theresa May coğrafya, Emmanuel Macron felsefe, Shinzo Abe siyasal Bilgiler, Silvio Berlusconi ve Vladimir Putin hukuk mezunu.

Mesela dünyada en çok sayısal bilimci yetiştiren devlet Hindistan. Çok iyi bir durumda olduğu söylenemez. Oysa Orhun Yazıtlarını çözen insan Vilhelm Thomsen Danimarkalıdır

ve dünyadaki çoğu sosyal bilimci bu topraklardan çıkmıştır. Yani İskandinavya boşu boşuna İskandinavya olmadı.
    dediğin bölümlerin coğrafya hariç diğer üçü eşit ağırlık yalnız hani kendi kendini trollemişsin bil istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: jack_fear

dediğin bölümlerin coğrafya hariç diğer üçü eşit ağırlık yalnız hani kendi kendini trollemişsin bil istedim.

Alıntıları Göster
    Sonuç olarak sözel ağırlıklı felsefe ve siyasal bilimlerin neresinde fizik kimya var ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.