Şimdi Ara

Ösym beni mahvettin SSLİ

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
32
Cevap
0
Favori
2.000
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Ösym beni mahvettin SSLİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    18 Mesaj
    Yahu açıktan fakülte yazmak için bi sınava giriyim dedim sayısalım 0dı sözel yaptım ama sonuca bak puanlarım hesaplanmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1352 Mesaj
    İşte Ösym açıkça demiş ki sayısalı sıfır olan adamın üniversite gibi bir kurumda işi ne?

Güneşin doğuşunu yakalayamazsınız. Yağmuru durduramazsınız. Suları durgunlaştıramazsınız. Havayı temizleyemezsiniz.
    Hayatta kalma arzusunu hafifletemezsiniz. Şartlar için pazarlık yapamazsınız. Çağrıyı göz ardı edemezsiniz. Neden isteyesiniz ki?
    Doğa evcilleştirilemez. Onu böyle kabul edin!
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

İşte Ösym açıkça demiş ki sayısalı sıfır olan adamın üniversite gibi bir kurumda işi ne?
    Kardeşim kafan alıyo mu sözelciyim diyorum Türkçe öğretmeni matematik yapsa ne yapmasa ne

quote:

Orijinalden alıntı: GeceninGizemi

Kardeşim kafan alıyo mu sözelciyim diyorum Türkçe öğretmeni matematik yapsa ne yapmasa ne

Alıntıları Göster
    0,5 net yapman lazımdı ne var bunda ? toplama çıkarma bilsen yaparsın.

yani bence sektöre ve bölüme göre matematiğin gerekli olduğunu sanmıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: GeceninGizemi

Alıntıları Göster
    Matematik tüm bilimlerin temelini oluşturur. Matematik bilmeyen hiçbir şey bilmiyordur.

Güneşin doğuşunu yakalayamazsınız. Yağmuru durduramazsınız. Suları durgunlaştıramazsınız. Havayı temizleyemezsiniz.
    Hayatta kalma arzusunu hafifletemezsiniz. Şartlar için pazarlık yapamazsınız. Çağrıyı göz ardı edemezsiniz. Neden isteyesiniz ki?
    Doğa evcilleştirilemez. Onu böyle kabul edin!
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    quote:

Matematik tüm bilimlerin temelini oluşturur. Matematik bilmeyen hiçbir şey bilmiyordur.

Alıntıları Göster
    Şimdi matematik bilmiyorum diye ben hiçbirşey bilmeden mi yaşıyorum sen matematik biliyorsun da neler yapıyorsun hangi işine yarıyo 4 işlemi hepimiz biliyoruzda kalanlarla kendi işin olmadığı sürece neler yapabilirsin ?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: whisper242

0,5 net yapman lazımdı ne var bunda ? toplama çıkarma bilsen yaparsın.

Alıntıları Göster
    Kardeşim belki yanlış yaparım diye yönetmeliği bilmediğim için yapmadım netimi düşürmesin dedim bilsem elbette 3-5 soru yapmaya çalışırdım ama sözelle çok uğraştım yani sözel puanla sözel bi yer yazmak için sayısalı neden sokuyorlar anlamadım okadar bozuk şey varken bu yönetmelikte yaptıkları nedir yani bu kimin işine yarıcak

quote:

Alıntıları Göster
    yav he he. çarpma tablosu ötesini bilmiyorum gel sözelde + genel kültürde tokatlayayım
    |
    |

''beni mahvetti'' diyorsan yönetmeliği okuman gerekirdi. %100 hatalısın hocam kusura bakma.
    |
    |
    GeceninGizemi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: whisper242

''beni mahvetti'' diyorsan yönetmeliği okuman gerekirdi. %100 hatalısın hocam kusura bakma.
    Tabi o konuda ben hatalıyım ama bu sistem kime ne kazandırıyor sözelci birine matematik yapmadı diye puan hesaplaması yapmamak ne demek ?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: mor yakut

Adam elemek için aga. Keşke 3-5 sallasaydın illa ki bi tane doğru çıkardı
    Netim düşer dedim istediğim kadarınıda yapmıştım :-/

|
    |
    Keeke sinava basvhrurken filan buraya sorsaydin sayisalda yap derdik

Saglik olsun onune bakmalisin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İsmet İNÖNÜ
  • Yarbay
    2426 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    temel matematikse eyv ama integral falan diyorsan

|
    |
    sözelcisin matematik işine yaramaz tamam doğru herşey ok , fakat sen hiç kuralları okumadın mı , onu geçtim hiç mi olmadi çevrende bu 0.5 net olayını konuşan vakit ayırıp bunlar ne diyor diye merak etmedin mi , her ne kadar matematik gerçekte işime yaramiyor ne yapayim matı desende , sınavların umrunda değilsin
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhyildiz -- 17 Ağustos 2018; 15:46:18 >
    |
    |
    İşlemci: Intel Pentium III@933Mhz | Ram: 256MB PC133 SDRAM | Anakart: Intel Onboard | Ekran Kartı: Nvidia Geforce 6200 AGP@128MB | Ses Kartı: Sound Blaster 16 CT2800 ISA | HDD: Seagate Barracuda 30GB | PSU: Antec 300W | Monitör: Philips CRT 107E66 | OS: Windows XP Pro.
  • Er
    13 Mesaj

Türkçe öğretmeninin matematik ne işine yarayacak diyorsunuz ama açıp da kılavuzu okuyacak kadar Türkçe de biliyorsunuzdur umarım! Her şeyi ÖSYM'ye atma, okusaydın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    GeceninGizemi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    638 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    Sen makine, araba cart curt icat yaparsın ama sizi sözelciler yönetir.

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
  • Yarbay
    11375 Mesaj
    osym seni degil sen kendini mahvettin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 16 Ağustos 2018; 21:44:11 >
    |
    |
    Gigabyte B450M S2H | AMD Ryzen 5 1600 AF | XPG 8GB*2 3000MHZ DDR4 GAMMIX D10 | Sapphire Radeon RX5500 XT PULSE OC 4GB | SanDisk 500GB Ultra 3D SSD | Western Digital 1TB Blue 7200RPM | SilverStone Strider Essential 600W | Zalman N3 Mid Tower | Philips 243V 24" | Microsoft Wired Desktop 600 | Gigabyte Aorus M2
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
emek server
SEO
kolayoto.com
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,649
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.