Şimdi Ara

Östersunds, PAOK'u eleyerek gruplara kaldı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
4.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ProSharper

Athletic Bilbao ikili averajlarda Östersund'u geçtiği için gruptan 2.olarak çıktılar ama kura şansları pek yaver gitmedi o kadar takım arasından gidip Arsenal'i çektiler her güzel hikayenin bir sonu vardır bunların hikayesini biz başlattık Arsenal bitirecek.

Belli olmaz Arsenal mal bir takım.
  • Österdursun’un önlenemez çıkışını durdurmak için Arsenali görevlendirmiş uefa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GS' i eleyen takim, Turkiye' de her takimi eler diye bosuna demedik. Adamlar Arsenal' i yendi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arsenali de elese iyi olur içerde 3-0 hiç beklemiyordum.

Yalnız deplasmanda yenmişler boş takım değilmiş Öster dalga geçenlete bizzat duyurulur.

• Dostlar bence yanlış düşünüyorsunuz.Östersunds iyi takım olabilir ama kesinlikle bu takıma elenmek tarihimize bir lekedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

Öster bilmem ne diye o kadar dalga geçtiler, adamlar tarih yazdı. Acaba Chelsea taraftarları Londra'daki Arsenalli kankalarına Östersurusuusjns'a yenildiniz len diyor mudur? Bizim çomar Fenerli ve Beşiktaşlıları kapak ettiler, tebrikler Östersunds.

asdasdasd adam utanmasa östersunds’a yenilmekten gurur duyacak

Gurur duyduğumu kim söyledi. Senin gibiler Östersunds ile iyi dalga geçti, takımı baya hafife aldı, ben de güçlü bir takım, alay edenleri yanılttı diyorum. Zamanında burada bizim taraftarlar basit takım diye sevinirken ters bir rakip olduğunu ben söylüyordum. Ciddiye alsaydık elenmezdik zaten. Ha bunlar sadece bizde yok. Aynı dalgayı yenebileceklerine inandıkları Bayernle geçen tinerciler de vardı, 5'i yeyip aldılar boy ölçülerini. Her takımda var böyle tipler, önemli olan rakibi ciddiye almaktır.

• quote:

quote:

quote:

Öster bilmem ne diye o kadar dalga geçtiler, adamlar tarih yazdı. Acaba Chelsea taraftarları Londra'daki Arsenalli kankalarına Östersurusuusjns'a yenildiniz len diyor mudur? Bizim çomar Fenerli ve Beşiktaşlıları kapak ettiler, tebrikler Östersunds.

Gurur duyduğumu kim söyledi. Senin gibiler Östersunds ile iyi dalga geçti, takımı baya hafife aldı, ben de güçlü bir takım, alay edenleri yanılttı diyorum. Zamanında burada bizim taraftarlar basit takım diye sevinirken ters bir rakip olduğunu ben söylüyordum. Ciddiye alsaydık elenmezdik zaten. Ha bunlar sadece bizde yok. Aynı dalgayı yenebileceklerine inandıkları Bayernle geçen tinerciler de vardı, 5'i yeyip aldılar boy ölçülerini. Her takımda var böyle tipler, önemli olan rakibi ciddiye almaktır.

he gülüm he şampiyonlar ligi grubunu lider bitirmiş takımın taraftarına östersunds güçlü takım herkesi utandırdı dedin ya beni bi gülme tuttu

• quote:

quote:

quote:

quote:

he gülüm he şampiyonlar ligi grubunu lider bitirmiş takımın taraftarına östersunds güçlü takım herkesi utandırdı dedin ya beni bi gülme tuttu

UEFA Kupası ve UEFA Süper Kupası sahibi tek Türk takımı, ŞL'de 3 kez gruptan çıkmış, Şampiyon Kulüpler Kupası Yarı Finalisti, 20 kez Süper Lig Şampiyonu olmuş, 17 kez Türkiye Kupası kazanmış takımın taraftarı olarak 2 senelik geçmişi olan kulübün taraftarıyla muhatap olmak bana koymuyor, ben bu duruma gülmüyorum ama sen böyle bir kulübün taraftarı Östersunds güçlü dedi diye gülüyorsun. Ne diyeyim kardeş, sen gülmeye devam edip Bayern'i eleme ihtimalleri üzerine kafa yormaya devam et, sen ŞL'den lider çıkmış takımın taraftarısın. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 27 Şubat 2018; 21:39:39 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

UEFA Kupası ve UEFA Süper Kupası sahibi tek Türk takımı, ŞL'de 3 kez gruptan çıkmış, Şampiyon Kulüpler Kupası Yarı Finalisti, 20 kez Süper Lig Şampiyonu olmuş, 17 kez Türkiye Kupası kazanmış takımın taraftarı olarak 2 senelik geçmişi olan kulübün taraftarıyla muhatap olmak bana koymuyor, ben bu duruma gülmüyorum ama sen böyle bir kulübün taraftarı Östersunds güçlü dedi diye gülüyorsun. Ne diyeyim kardeş, sen gülmeye devam edip Bayern'i eleme ihtimalleri üzerine kafa yormaya devam et, sen ŞL'den lider çıkmış takımın taraftarısın. .

asdasdasd uefa’dan sonrasını okumadım 1 ay öncesiyle 20 sene öncesini karşılaştırıyor

• Piccadilly Circus kullanıcısına yanıt
    Bitirdiğiniz grubun kalitesi, son 16 turunda iki takım da toplam 10 gol yiyip, hiç gol atamadığında anlaşıldı. Hala konuşuyorsunuz.

Takımların kötü dönemleri olur, formsuz olur, futbol şansın olmaz yenilirsin, bir sene çeyrek finalde Real'e 3 atarsın, Real'li, Juve'li gruptan çıkarsın, aradan fazla geçmeden gider adını ilk defa duyduğun takıma elenirsin. Futbol bu kadar tahmin edilemez olduğu için güzel. Biz 93 yılında Manchester'la eşleştik, Ostersunds-Galatasaray eşleşmesinden hiç bir farkı yoktu onun da ama futbol şansı yanımızdaydı ve eledik bir şekilde.

Bunların hepsinin açıklaması var ama Şampiyonlar ligine her katıldığında istikrarlı bir şekilde 5-6-8 ne varsa yiyip dönmenin hiç bir açıklaması yok.

Son 10 sezonda 3 kere tarihi fark yediniz Avrupa'da, bence bu Östersunds'a elenmekten daha utanç verici bir şey. Mesela biz de Real'den 6 yedik, kimse hatırlamaz bile, niye? Diyorum ya , yenilebilirsin, elenebilirsin, futbol şansı yanında olmaz, oyuncuların sakat olur bir sürü etken var. Üstelik Real, PSG, Barça, Bayern gibi takımlardan 5-6 yemek de abes bir şey değil ama son 10 senede 3 defa tarihi fark yemek abes bir şey. 10 senede 1 ye, o da olmadı 5 senede 1 ye kabul. Ortalama 3 senede 1 tarihi fark yemek mi, 1 defa Östersunds'a elenmek mi?

• Ostersuds 3 0 rovansinda ciddiye almayan arsenali yenince yine cosmuslar. Bjk'in gruptan cikarmis isvec 8. Takimi gs tarihinde sonuncu oldugu daha kolay cok grup var. Onlari da yazariz bir gun. Bilmesek kaptiracaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Ostersuds 3 0 rovansinda ciddiye almayan arsenali yenince yine cosmuslar. Bjk'in gruptan cikarmis isvec 8. Takimi gs tarihinde sonuncu oldugu daha kolay cok grup var. Onlari da yazariz bir gun. Bilmesek kaptiracaklar.

Galatasaray'ın kaç çeyrek finali var Beşiktaş'ın kaç var ?

Galatasaray kaç kere gruplardan çıktı Beşiktaş kaç kere çıktı ? Beşiktaş'ın Galatasaray'dan başarılı olduğu tek konu ŞL'de grup liderliği (ki bir çeyrek final kadar değeri yok) onun haricinde Avrupa konusunda Galatasaray fersah fersah önünde Beşiktaş'ın.

• Patavatlı kullanıcısına yanıt
    Gs kac kez galibiyet alamadan grup bitirdi, kac kez grup sonuncusu oldu, hatta bir kez sadece 1 gol atip grup bitirmisligi bile var gecmisteki niteliksiz basarilarin da umrumda degil cok daha iyilerini yapmaya basladik devam ediyoruz. Son 4 yilda 1 galibiyeti olan takim taraftari hala 2 ceyrek finalim var diyor. Birak ceyrek finali galibiyetin yok artik. Gerceklerle yuzles. Biz sampiyonlar liginde 7 mac 1 maglubiyet aldik gs avrupa liginde 2. On elemede 2 maglubiyet aldi. Guncel durum bu. Puana yansimasini gormek istiyosanda uefa rankings yaz arat.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Bitirdiğiniz grubun kalitesi, son 16 turunda iki takım da toplam 10 gol yiyip, hiç gol atamadığında anlaşıldı. Hala konuşuyorsunuz.

Takımların kötü dönemleri olur, formsuz olur, futbol şansın olmaz yenilirsin, bir sene çeyrek finalde Real'e 3 atarsın, Real'li, Juve'li gruptan çıkarsın, aradan fazla geçmeden gider adını ilk defa duyduğun takıma elenirsin. Futbol bu kadar tahmin edilemez olduğu için güzel. Biz 93 yılında Manchester'la eşleştik, Ostersunds-Galatasaray eşleşmesinden hiç bir farkı yoktu onun da ama futbol şansı yanımızdaydı ve eledik bir şekilde.

Bunların hepsinin açıklaması var ama Şampiyonlar ligine her katıldığında istikrarlı bir şekilde 5-6-8 ne varsa yiyip dönmenin hiç bir açıklaması yok.

Son 10 sezonda 3 kere tarihi fark yediniz Avrupa'da, bence bu Östersunds'a elenmekten daha utanç verici bir şey. Mesela biz de Real'den 6 yedik, kimse hatırlamaz bile, niye? Diyorum ya , yenilebilirsin, elenebilirsin, futbol şansı yanında olmaz, oyuncuların sakat olur bir sürü etken var. Üstelik Real, PSG, Barça, Bayern gibi takımlardan 5-6 yemek de abes bir şey değil ama son 10 senede 3 defa tarihi fark yemek abes bir şey. 10 senede 1 ye, o da olmadı 5 senede 1 ye kabul. Ortalama 3 senede 1 tarihi fark yemek mi, 1 defa Östersunds'a elenmek mi?

say bakalım 6 maçta kaç yemiş kaç atmışsın ? gelen vurmuş giden vurmuş

Östersunds, PAOK'u eleyerek gruplara kaldı

• quote:

Gs kac kez galibiyet alamadan grup bitirdi, kac kez grup sonuncusu oldu, hatta bir kez sadece 1 gol atip grup bitirmisligi bile var gecmisteki niteliksiz basarilarin da umrumda degil cok daha iyilerini yapmaya basladik devam ediyoruz. Son 4 yilda 1 galibiyeti olan takim taraftari hala 2 ceyrek finalim var diyor. Birak ceyrek finali galibiyetin yok artik. Gerceklerle yuzles. Biz sampiyonlar liginde 7 mac 1 maglubiyet aldik gs avrupa liginde 2. On elemede 2 maglubiyet aldi. Guncel durum bu. Puana yansimasini gormek istiyosanda uefa rankings yaz arat.

Çok daha iyilerini ? Çeyrek finalin nerde ? Daha 2018 yılında anca gruplardan çıkmışsın senin 6 kere zar zor katıldığı organizasyona Galatasaray 14 kere katıldı 2 katından fazla. Neyin daha iyisini yapmaya başladınız ? Bayern'e madara olarak son 16'da elenmek mi daha iyisi ?

Neyse cevap veremeyeceğin o soruları tekrar sorayım da apışıp kal gene.

Beşiktaş'ın kaç çeyrek finali var Galatasaray'ın kaç var ? Galatasaray kaç kere gruplardan çıktı Beşiktaş kaç kere çıktı ? Galatasaray kaç kere ŞL'ye katıldı Beşiktaş kaç kere ?

• quote:

Biri şuna 5-0 yenildiğini söylesin daha başarı diyor 😂

Gerçi froce1903 bu. Kullanılan korneri bile hesaplayıp başarılara ekleyen adam 😂

• Patavatlı kullanıcısına yanıt
    Bir takimin gelecegi olmayinca taraftari surekli gecmise donup duruyor iste. Ben bjk gecmiste basarili demiyorum. Gs de bjk da basarisiz diyorum. Basari 14 kez katilip 4 kez cikabilmek degil. Basari her yil cikabilmek, kura cekimine 2. Torbadan girecek seviyelerde olmak. Gelecek sene 25 puanla her kura cekimine sari basi olmadan gireceksin bjk seneye degilse de sonraki sene 2. Torbada olacak. Basari budur. Tesadufi kupa degil.

• FullHD kullanıcısına yanıt
    Evet 7. Sampiyonlar ligi macinda ilk maglubiyetimi aldim. Iki yilda 13 mac 2 maglubiyet. Gs tarihinde 13 macta 2 maglubiyet aldigi bir donem var mi? Tabi ki yok. Onun icin bayernden 10 kisi 5 yemek 10 kisilik yedek realden 4 yemekten daha iyi. Ilk macta ki 6 taneyi de unutmayalim.

• Hayran kaldım şimdi şu başarılarınıza. Avrupa başarılarında size yetisecek takım yok Türkiye de 😁

Dünya sizi konuşuyor.

• Östersunds FK teknik direktörü Graham Potter bizim maçtaki taktiklerini anlatıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=sfW_BSsChp4

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.