Şimdi Ara

Öss yi Uyuduğu İçin Kaçıran Nazif (verilmişse kusura bakmayın )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
16.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.facebook.com/sproob?ref=profile#!/video/video.php?v=407720374812&ref=mf

ÖNEMLİ NOT : NAZİF BU SINAVI GERÇEKTEN KAÇIRMIŞTIR..SAATİ İLERİ ALDIĞIMIZ FALAN YOK. UYANINCA BİRAZ ADRENALİN YAŞASIN DİYE YALAN SÖYLEDİM..NAZİF HEYECAN OLSUN DİYE GİRECEKTİ BU SINAVA.. KENDİSİ ZATEN BİR ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİDİR.. BU YÜZDEN OLAYIN DALGASINI
    RAHATLIKLA GE...ÇEBİLİYORUZ.. AMAN NAZİFİM.. CANIM NAZİFİM :))) AYRICA BU VİDEO TÜRK EĞİTİM SİSTEMİNE BİR İSYAN NİTELİĞİNDEDİR... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sproob -- 14 Nisan 2010; 23:09:58 >

• izliyem
  • Boşversin LYS'de dener şansını
  • Küfür edişine bayıldım.
  • Yataktan kalkış herkeste mi aynı olur ya ben de bir şeye geç kaldığımı duysam aynı o şekilde aynı hız aynı açıyla yatakta doğrulup saate bakıp küfrederim.
  • Bizim dersanede bi cocuk sınav parasını yatirmiş fakat kayıt ettirmemiş kendisini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sproob

http://www.facebook.com/sproob?ref=profile#!/video/video.php?v=407720374812&ref=mf

ÖNEMLİ NOT : NAZİF BU SINAVI GERÇEKTEN KAÇIRMIŞTIR..SAATİ İLERİ ALDIĞIMIZ FALAN YOK. UYANINCA BİRAZ ADRENALİN YAŞASIN DİYE YALAN SÖYLEDİM..NAZİF HEYECAN OLSUN DİYE GİRECEKTİ BU SINAVA.. KENDİSİ ZATEN BİR ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİDİR.. BU YÜZDEN OLAYIN DALGASINI
    RAHATLIKLA GE...ÇEBİLİYORUZ.. AMAN NAZİFİM.. CANIM NAZİFİM :))) AYRICA BU VİDEO TÜRK EĞİTİM SİSTEMİNE BİR İSYAN NİTELİĞİNDEDİR... :)

Ne varmış sistemde sınavla almayıpta neyle alacaklar üniversitelere daha güzel bir sistem biliyorsan söyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zanzizar -- 14 Nisan 2010; 23:32:53 >

• http://www.facebook.com/profile.php?id=766408080 Aha Nazif'in facebook profili
  • Yapma nazif son hakkımızdı yapma yeniden sınava girme hakkımız da doldu yeniden girme DOLDO !
  • Arka fondaki elemanın sesi media ortamına uygunlugu bi hayli varsa. Videoya baglayan insanın onun sesi oluyor sanırım

Ayrıcıa güzel mizahi konu etmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zanzizar

quote:

Orijinalden alıntı: Sproob

http://www.facebook.com/sproob?ref=profile#!/video/video.php?v=407720374812&ref=mf

Ne varmış sistemde sınavla almayıpta neyle alacaklar üniversitelere daha güzel bir sistem biliyorsan söyle

Sistem çökmüş sürekli mavi ekran vermekte.2 senede bir değişen sistemden hayır mı gelir.Gırocum

• Elemanın yüze yaklaşıyor ya uykulu bakışlar çok boş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doobly

Elemanın yüze yaklaşıyor ya uykulu bakışlar çok boş

+1905
  • güzel
  • değerli arkadaslar ben zaten üniversite öğrencisiyim . kendimi denemek için girmek istemiştim bu sınava ama ceşitli sebeblerle uyanamamışım. :D zaten üniversitede okuduğum için olaya gırgırını rahatlıkla gecebiliyoruz. spontane gelişen bi olayı arkadaslar arasında eğlenmek amacıyla yüklemiştik facebook ağına ama durum tahmin edemediğimiz boyutlara geldi. işin sadece maksat muhabbetten ibaret oldugunu bilerek yorum yaparsanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NazifAKBAY

değerli arkadaslar ben zaten üniversite öğrencisiyim . kendimi denemek için girmek istemiştim bu sınava ama ceşitli sebeblerle uyanamamışım. :D zaten üniversitede okuduğum için olaya gırgırını rahatlıkla gecebiliyoruz. spontane gelişen bi olayı arkadaslar arasında eğlenmek amacıyla yüklemiştik facebook ağına ama durum tahmin edemediğimiz boyutlara geldi. işin sadece maksat muhabbetten ibaret oldugunu bilerek yorum yaparsanız sevinirim...

fakeleride cıktı adam ünlendi bir anda

• :D ben cem yılmaz mıyım yahu fake lerim olsun:D:D:D:D:D direk orjinal ben:D
  • yahu şu facebook linklerini genel link olarak veriseniz, yakında kızılcık sopası ile gezecem
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.