Şimdi Ara

ÖSS'ye 4.Kez Girecek Varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 3. kez girdim ÖSS'ye hiç çalışmadım
    Dershaneyede gittim ama Çalışmadım puanlarım orta düzeyde bu sene çok kasmayı düşünüyorum

Forumdanda Uzaklaşacağım
    Merak Ettim varmı 4.kez benim gibi ÖSSye girecek olan

• ben 4.kez girdim bu sene seneye de girersem 5 olcak ancak benimki hobi oldu artık (2 üniversitede okuyorum )
  • allah giriceklere sabır versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ctrlshft -- 13 Ağustos 2008; 15:51:11 >
  • Ben 2. girişmde tutundum bir yerlere aslında çok zor değil be kardeşim kendini her şeyden ölümüne soyutlamana gerek yok yani düzenli disiplinli bir çalışmada yeterli olacaktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ctrlshft

8. defa giricem

şaka bi yana allah giriceklere sabır versin

Gereksiz Mesaj yazmyalım..Ciddi bir konu bu
    Senin yazdıkarlını gören gelir sallar şimdi

bu arada Saolasın hepimize versin Sabır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 13 Ağustos 2008; 14:59:42 >
  • hocam ümidinizi kırmak gibi olmasın ama bu yılki össyi kazanamayan bi daha zor kazanır bence.bu şans bi daha zor gelir adamın eline.ama sıkıp dişimi çalışırım diyosan o ayrı tabi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ŞakaAltıGerçek

Ben 2. girişmde tutundum bir yerlere aslında çok zor değil be kardeşim kendini her şeyden ölümüne soyutlamana gerek yok yani düzenli disiplinli bir çalışmada yeterli olacaktır

Zor Değil Dediğin gibi aklımız bi karış havada olmasa
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALONSO_06

hocam ümidinizi kırmak gibi olmasın ama bu yılki össyi kazanamayan bi daha zor kazanır bence.bu şans bi daha zor gelir adamın eline.ama sıkıp dişimi çalışırım diyosan o ayrı tabi

Ben öyle düşünmüyorum Belli Bir Sınırı Aşan Büyük Şehirlere Gidiyor o sınır belli yükselse bile herkese yükseilir iyi çalışan gider
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALONSO_06

hocam ümidinizi kırmak gibi olmasın ama bu yılki össyi kazanamayan bi daha zor kazanır bence.bu şans bi daha zor gelir adamın eline.ama sıkıp dişimi çalışırım diyosan o ayrı tabi

Çok saçma bir düşünce. Şimdi tezini biraz çürütmeye çalışayım. Öncelikle bu sene kontenjanlar filan arttı hepimiz biliyoruz girmek kolaylaştı ama seneye de bu kontenjanlar devam edecek sonuçta. Bu yüzden bunda tartışılacak bir şey yok. Şimdi diyebilirsin bu sene pek çok fen lisesi mezun verecek falan filan diye yani bu sene girecek olanlar çok çalışkan vs vs diyebilirsin. Ama şöyle de bir durum var ki aynı o kadar çalışkan olan kişiler bu sene de vardı hatta bu sene daha çoktu diyebilirim neden dersen herkes bu seneyi bekledi fırsat senesi olarak ve çok çalıştılar yani çalışkan kişi sayısı daha fazlaydı ve onlar da yerleştiler üniversitelere. Bu sene herkes yerleşmek istiyordu çünkü artık. Şimdi bunları göz önüne alınca hiç bir fark yok arada.

• quote:

Orjinalden alıntı: DVDRip

Ben bu sene 4. kez girdim. Param var, huzurum var. Ohh miss!

Şunlardan birine giriyorum, İstanbul havası alalım kendimize gelelim.

01. 2201115 İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
    02. 2071044 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Hukuk Fakültesi
    03. 2121114 İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
    04. 2181171 YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Hukuk Fakültesi
    05. 2021204 BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Hukuk Fakültesi
    06. 2011317 ATILIM ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Hukuk Fakültesi
    07. 2141345 KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Hukuk Fakültesi
    08. 2131059 İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
    09. 2161042 MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Hukuk Fakültesi
    10. 2061132 ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ (MERSİN) Hukuk Fakültesi
    11. 2021082 BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
    12. 2121232 İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler
    13. 2141089 KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler
    14. 2181257 YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
    15. 2021066 BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme
    16. 2181232 YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme
    17. 2121155 İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme
    18. 2141064 KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme
    19. 2081074 DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler
    20. 2081058 DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme
    21. 2041105 BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler
    22. 2131111 İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
    23. 2041077 BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme
    24. 2311055 İZMİR ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler

Ne Mutlu sana benim dururum orta halliyiz gidemiyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 13 Ağustos 2008; 15:11:22 >

• quote:

Orjinalden alıntı: QuadroPLeX

Ben 3. kez girdim ÖSS'ye hiç çalışmadım
    Dershaneyede gittim ama Çalışmadım puanlarım orta düzeyde bu sene çok kasmayı düşünüyorum

Forumdanda Uzaklaşacağım

kardeş aklından zorun mu var ki 3 seferdir sınava giriyorsun ve hiç çalışmadın?
  • 3 haftadır ortalama 8 saat çalışıyorum.Bugün tatildeyim zeka soruları flaan çözüyorum internette.

Acaba düzenli ve disiplinli bir çalışmayla kaç puan artırabilirim.1. bölümden 328 almıştım.Ama 2. bölümüm cok fena.2. bölüme ağırlık vericem. kaç puan alabilirim tahminen ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: rewanius

quote:

Ben 3. kez girdim ÖSS'ye hiç çalışmadım

Forumdanda Uzaklaşacağım

kardeş aklından zorun mu var ki 3 seferdir sınava giriyorsun ve hiç çalışmadın?

Çalıştığım Zamanlar oldu ama Geçen Sene Hiç Çalışmadım desem yeridir...
    Aklımdan zorum yok Sorunum var.Aklı Başına gelmiyor İnsanın Zamanında ne yaparsın Telafi edeceğim inşalalh
  • quote:

Orjinalden alıntı: ImbaLanceD

3 haftadır ortalama 8 saat çalışıyorum.Bugün tatildeyim zeka soruları flaan çözüyorum internette.

Acaba düzenli ve disiplinli bir çalışmayla kaç puan artırabilirim.1. bölümden 328 almıştım.Ama 2. bölümüm cok fena.2. bölüme ağırlık vericem. kaç puan alabilirim tahminen ?

1.Bölüm 328 olupta nasıl çok fena olabiliyor ki 2.bölümdene bence zorla

2.Bölüm Kaç Puan söyle önemli değil
  • Benim iki olacak seneye eğer YDL'yi sayarsanız bir nevi 3.kez girişim olacak sınava.Ama çalışmadım suç benimdi hemde kendimin çalışsaydım başarabileceğimi bile bile çalışmadım.Çünkü bu halle 1.bölümü fulleyecektim az kalsın gaza geldim valla.Bu sene adam gibi 2. bölümü halledip 1. bölümüde normal düzeyde tekrar edeceğim eğer dediklerimi başarabilirsem inşallah bir mühendisliğe giderim çünkü soruları grdüm hiçbirşeymiş gerçekten boşuna kendimizi kasmışız nırmal düzenli bir adam çok rahat kazanır bu sınavı tek yapmaman gereken hırs heyecan ve panik yoksa çok karıştırırsın soruları.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tàlhà

Benim iki olacak seneye eğer YDL'yi sayarsanız bir nevi 3.kez girişim olacak sınava.Ama çalışmadım suç benimdi hemde kendimin çalışsaydım başarabileceğimi bile bile çalışmadım.Çünkü bu halle 1.bölümü fulleyecektim az kalsın gaza geldim valla.Bu sene adam gibi 2. bölümü halledip 1. bölümüde normal düzeyde tekrar edeceğim eğer dediklerimi başarabilirsem inşallah bir mühendisliğe giderim çünkü soruları grdüm hiçbirşeymiş gerçekten boşuna kendimizi kasmışız nırmal düzenli bir adam çok rahat kazanır bu sınavı tek yapmaman gereken hırs heyecan ve panik yoksa çok karıştırırsın soruları.

İşte budur....Bunu İcraate koydunmu..1 ay boyunca düzenli çalıştın mı gerisi gelir zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 13 Ağustos 2008; 15:26:51 >

• 4.kez girecek sayılı vatandaşlardan biriyim sanırım halen çıkmadı Üniversitede olmayıpta 4.kez giren
  • 3.girişimde kazanmıştım ünivcersiteyi .
    üniversitede okurken zevkine 4.kez girdim
    bu sene nasipse 5.kez girmeyi düşünüyorum ve derslere ciddi birşekilde hazırlanmaya çalışacağım
    ,

dipnot : şuan öğretmenim
  • Benimde 3. kez girme ihtimalim var tercihlerede dandik yerler yazdım ama inşallah gelmez gelirse üniversitede hazırlanırım artık öss ye
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: DVDRip

Ben bu sene 4. kez girdim. Param var, huzurum var. Ohh miss!

Şunlardan birine giriyorum, İstanbul havası alalım kendimize gelelim.

01. 2201115 İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
    02. 2071044 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Hukuk Fakültesi
    03. 2121114 İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
    04. 2181171 YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Hukuk Fakültesi
    05. 2021204 BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Hukuk Fakültesi
    06. 2011317 ATILIM ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Hukuk Fakültesi
    07. 2141345 KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Hukuk Fakültesi
    08. 2131059 İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
    09. 2161042 MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Hukuk Fakültesi
    10. 2061132 ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ (MERSİN) Hukuk Fakültesi
    11. 2021082 BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
    12. 2121232 İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler
    13. 2141089 KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler
    14. 2181257 YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
    15. 2021066 BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme
    16. 2181232 YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme
    17. 2121155 İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme
    18. 2141064 KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme
    19. 2081074 DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler
    20. 2081058 DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme
    21. 2041105 BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler
    22. 2131111 İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
    23. 2041077 BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme
    24. 2311055 İZMİR ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler

Ne Mutlu sana benim dururum orta halliyiz gidemiyoruz...

bende bu okullardan birinde okuyorum özel üniler 5 para etmez adam gibi şirktlerin çoğu özel üni olan cvlere bakmıyolar bile

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.