Şimdi Ara

ÖSS Sonuç Belgesi Gelmedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
4.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÖSS tercih dönemi başlayalı 5 gün oluyor. Sonuçların açıklandığı tarihten 23 Temmuz'a kadar bütün belgeler ulaşmış olacaktı ancak benim belgem ulaşmadı elime. Şehir dışındaydım, sırf belgemi alabilmek için döndüm ama yok. İşin kötüsü ÖSYM'yi aradım durumu izah ettim. Telefondaki kişi belgeyi almak için Ankara'ya gelmem gerektiğini veya Ankara'da oturan bir yakınım aracılığıyla belgeyi alabileceğimi söyledi. Ben böyle saçma bir şey hayatımda görmedim. Daha sert konuşurdum ama kendimi tutuyorum, bir şey demiyorum bu ÖSYM'ye. Acaba ne yapabilirim? İlla ki gidip almak veya bir tanıdıkla aldırmak mı gereklidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoarbix -- 28 Temmuz 2008; 10:31:54 >

• bu sonuç kağıdı banada gelmedi istanbuldayım, tercihleri bu sonuç kağıdı olmadan yapamazmıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi get a life -- 28 Temmuz 2008; 10:41:16 >
  • Bana da gelmedi. Hem gelmeden yapabilirsiniz sorun olmaz yani.
  • ama üniversite kayıtlarında öss sonuç belgesi istiyorlar.
  • banada gelmedi
  • bu saatten sonra gelirmi peki
  • banada henüz ulaşmadı.
  • Ya eğer olması veya olmaması bir şeyi değiştirmiyor ise uğraşmaya gerek yok. Onlarda sonuçlar vardır ama kayıtta belgenin olması şartı aranıyorsa bir şekilde almak gerekiyor. Nasıl alabiliriz acaba, benim merak ettiğim o.
  • Göyya bu uygulama geçen sene olucaktı kimseye sonuç belgesi yollanmiyacak dendi ama yollandı bu sene kimseye yollanmadı herkes internet üzerinden öğrendi eğerki dediğiniz gibi bir olay olsa bile en yakın ÖSYM Merkezlerinden edinilebilir Misal İstanbulda Üsküdarda mevcut
  • banada gelmedi

gelen varmı aranızda
  • Banada gelmedi kırklarelide oturuyorum
  • Gelmeyecek zaten bu sene.
  • banada gelmedi...
  • arkadaşlar ilk öne doğu ve güneydoğu illerine gönderiliyor belgelerdaha sonra ankara ve çevresin yollanıyor...mesela bizim bi üst mahalleye 2 gün önce belgeleri yollamışlardı ama bizim mahallede yok şuan
  • banada gelmedi
  • Banada Gelmedi
  • evet tv de gelmeyecek dendi fakat nedense belgesi gelenler var. durduk yere yalan söyleyecek halleri yok ya.
  • bana da gelmedi .. gelir mi acaba ?
  • Birkaç gün aksaklıkar olabilir rahat olun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nman

Gelmeyecek zaten bu sene.

bana geldi valla
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.