Şimdi Ara

Öss Sonuc Belgesi Gelmeden Kayıt Yaptırma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadasımın gelmemiş hala sonuc belgesi o da sonuc belgesi gelmeden kayıt olunamıyor dedi,var mı böyle birşey,eğer böyleyse İzmir içi nereden çıkarabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Unique -- 19 Ağustos 2008; 16:09:19 >

• arkadaşım hala sonuç belgesi gelmediyse ösymye fax filan çekmesi gerekiyo eet sonuç belgesi olmadan kayıt olamaz!!!
  • Çok geç kalmıs bence de bana geleli oluyor baya.İzmir'de Ösym merkezinden çıkartamaz mı sonuc belgesini peki?
  • İnternetten çıkarttığın sonuç belgeni notere aslı gibidir diye onaylatırsan bişey olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: SenSational

İnternetten çıkarttığın sonuç belgeni notere aslı gibidir diye onaylatırsan bişey olmaz

Hm o da olabilir.
  • bu bahsettiğiniz sonuç belgesi yerleştirme belgesi mi yoksa puan ve netlerin yazılı olduğu belge mi?
  • Puan ve netlerin yazılı olduğu belgeden bahsediyordum,az önce kazandığım okulun sitesine baktım da kayıtlar için gerekmiyormus belge
  • sabancı, kayıt sırasında sonuç belgenizi getirmenize gerek yok diyor. ösym yolluyormuş onlara çünkü.
  • Sonuç belgesi puanımız ve netlerimiz yazan belge mi yoksa nereye yerleştiğimizi belirten belge mi?
  • Sonuc Belgesi'nden kastım puanlarımız ve netlerimizin yazılı olduğu belge.
  • Arkadaşlar benim kafam karıştı şimdi puan ve netlerin olduğu belgeyimi götürcez yoksa yerleştirme belgesini internetten çıkartıp mı? götürcez
  • üniversitelerin hepsinin sitesinde kaydın nasıl yapıldığı anlatılır. oraya bakmayı neden denemiyorsunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SenSational

Arkadaşlar benim kafam karıştı şimdi puan ve netlerin olduğu belgeyimi götürcez yoksa yerleştirme belgesini internetten çıkartıp mı? götürcez
  • quote:

Orjinalden alıntı: #Unique

Sonuc Belgesi'nden kastım puanlarımız ve netlerimizin yazılı olduğu belge.

Ya o değildir ne yapsınlar netlerinin yazılı olduğu kağıdı.
    Yerleştirme sonuç belgesidir lazım olan
  • quote:

Orjinalden alıntı: kullanıcı123

quote:

Orjinalden alıntı: #Unique

Sonuc Belgesi'nden kastım puanlarımız ve netlerimizin yazılı olduğu belge.

Ya o değildir ne yapsınlar netlerinin yazılı olduğu kağıdı.
    Yerleştirme sonuç belgesidir lazım olan

bildiğim kadarıyla üniversitelere kazananların belgeleri yollanıyor. siz sadece üniversitenin sitesinde yayınlanan belgeleri götürüp kaydınızı yapıyorsunuz ..
    ama yanılıyor da olabilirim .. araştırın
  • benim gelmemiş, ama bu sene gerekli değildi hani:(?
  • SON NOKTAYI KOYUYORUM....

ister üniversiteyi kazan ister kazanma bu sene hangi üniversiteyi kazandığını veya kazanamadığını gösteren belgeler YOLLANMAYACAK!!!
    üniversiteye gidin onların bilgisayar kayıtlarında sizin fotoğraflı sonucunuz çıkıcak..
  • quote:

Orjinalden alıntı: isber

SON NOKTAYI KOYUYORUM....

ister üniversiteyi kazan ister kazanma bu sene hangi üniversiteyi kazandığını veya kazanamadığını gösteren belgeler YOLLANMAYACAK!!!
    üniversiteye gidin onların bilgisayar kayıtlarında sizin fotoğraflı sonucunuz çıkıcak..

ilk teşekkürü ben söyleyeyim o zaman.

teşekkürler bilgi için
  • quote:

Orjinalden alıntı: isber

SON NOKTAYI KOYUYORUM....

Ben Celal Bayar İşletme kazandım. Yerleştirme sonuç belgesinin internet çıktısını istiyorlar. ;)

http://www.bayar.edu.tr/~ogrenci/kayit/kayitbelgeleri.htm

• bendede ösys sonuç belgesi yazıyor internetten çıktımı alıcam ben??
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.