Şimdi Ara

Osram Night Breaker Laser hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
5
Favori
39.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akinci

quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Diğer aracıma night breaker unlimited alacakken de çok araştırmıştım forumda çoğu kişi 3 ayda patladı 1 haftada gümledi diyordu 3 sene bitecek daha çalışıyor şimdiki aracımda Philips diamond vision var geçen kar yağarken 50 km yolu 40 la geldim kör oluyordum.Eğer bunlarında yağmur/kar performası kötüyse değmez.Alıp kullananların yorumlarını merakla bekliyorum

İşte bunun için standart sarı ampullerden şaşmayın diyoruz. Beyaz veya mavi görsellik açısından hoş ama yağıştı havalarda felakete davetiye.
    En iyisi Philips X-treme Vision +130 dur.

Bence %100 daha net

https://www.youtube.com/watch?v=kUSp4OE88ns

• quote:

Orijinalden alıntı: Akinci

quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Diğer aracıma night breaker unlimited alacakken de çok araştırmıştım forumda çoğu kişi 3 ayda patladı 1 haftada gümledi diyordu 3 sene bitecek daha çalışıyor şimdiki aracımda Philips diamond vision var geçen kar yağarken 50 km yolu 40 la geldim kör oluyordum.Eğer bunlarında yağmur/kar performası kötüyse değmez.Alıp kullananların yorumlarını merakla bekliyorum

İşte bunun için standart sarı ampullerden şaşmayın diyoruz. Beyaz veya mavi görsellik açısından hoş ama yağıştı havalarda felakete davetiye.
    En iyisi Philips X-treme Vision +130 dur.

Bende de x-treme vision var, daha önce %110 night breaker unlimişted ta kullandım. Philips 1 tık daha iyi ancak bununda yeni versyonu çıktı. Racing version % 150

https://www.powerbulbs.com/blog/2016/09/difference-between-philips-racingvision-and-philips-x-treme-vision-130

Birde benim mercekler biraz azaltıyor ışığı, beklediğim aydınlatmayı bulamadım. OSram laser daha iyi gibi duruyor ömür ve teknoloji olarak ancak racing version sanki biraz daha fazla lümene sahip. Daha parlak. Birde bu ampüllerin lümen değerlerini bulmak sitelerinde bile mümkün olamıyor.

• bunun "h1" i yok mu
  • Benim de far ampüllerini değiştirmem gerekiyor. Fiesta'da bakım kılavuzuna baktığım zaman kısa far için H7 , uzun far ve sürekli yanan farlar için ise H15 yazıyor.

Fakat Philips'in bu ürününe baktığım zaman H15 tipinde yok.

Hangi ürünü tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

bunun "h1" i yok mu

H1 türü ampuller gelişmiş değildir, paranızın karşılığını alamayabilirsiniz. Uzunlar için standart, sisler için sarı bir renk alın.
  • farlar güzeldir muhakka ama yukarıdaki videoda ömrü 250 saat diyor, saati nerdeyse 50 kuruşa geliyor.

şehiriçi yoğun trafikte yarım litre fazladan yakmak gibi bir şey.
  • Philips'in yeni ürünleri nedense Türkiye'de satılmıyor. Mesela philips white vision uzun bir süre önce çıkmasına rağmen ülkemizde satışı yok. Aynı şekilde satışı olmayan yeni ürünlerden biriside Philips Racingvision + 150% Ama Osram farklı, yeni ürünler çıktıktan sonra biraz zaman farkıyla hb, n11, gittidiyor gibi sitelerden alabiliyoruz. Bende amazondan philips white vision almayı düşünüyorum. Ayrıca Racingvision bulamadığım için yerine night breaker laser tercih edeceğim.
  • Philips deamond vision kullanan biri olarak yorumlarınızı bekliyorum ona göre bende sipariş vericem. Hala beklemedeyim.
  • aykut12344 kullanıcısına yanıt
    22 Aralık'ta "Leave transit country" dedi. Hala elime ulaşmadı, gelir gelmez fotoğrafları çekip yükleyeceğim arkadaşlar..
  • merhaba hala bekliyorum ona göre xenon uygulamasına kayıcam var mıdır bir gelişme :)
  • Ben cumartesi günü sanayide fiyatını sorunca vazgeçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aykut12344 kullanıcısına yanıt
    Araçta mercek varsa tartışmasız xenon tabiki hiçbir halojen onun kadar aydınlatamaz.
  • Kavurma verin lan ! kullanıcısına yanıt
    Hocam hala bir gelişme yok kargoyu bekliyorum, çok uzun sürdü farkındayım ama merak ettim sanayide aldığınız fiyat nedir?
  • Daha önce NightBreaker ve NightBreaker Plus kullanmış biri olarak beyaz renge kesinlikle katılmıyorum. Beyaz olmuyor ama aydınlatma konusunda kesinlikle başarılılar.
  • Kavurma verin lan ! kullanıcısına yanıt
    110 TL normalde. Benim tanıdık olduğu için 100 TL +far ayarı dedi. (Kimisi far ayarına ücret ister.) Bende pek gerek duymadım. Nbu 60 TL sonuçta.

• Philips extreme %130 alacaklara uyarımdır seat leon 5f kasalardaki kendi standart ampullerinden bir farkı yok..

laserci arkadaşın deneyimi ve racing denemeli..
  • araca taktım denedim ben bir fark göremedim unlimited ile. 2008 citroen c4 far camları oldukca temiz durumda. fark göremeyince acaba ayarsız mı diye düşünerek far ayarı da yaptım. bir nebze daha parlak bence tek fark bu.
  • Resim atabilir misiniz ?

• hoksi kullanıcısına yanıt
    Diamond Vision'u alırken dikkatli araştırmalıydınız. İnternette olumsuz hava koşullarında Diamond Vision'un görüşe katkı sağlamadığı defalarca yazılmış. Beyaza yakın ama biraz daha sarımtırak olan Crystal Vision bu tip havalarda daha iyi.

Ayrıca NB Laser'ın ömrünün biraz daha düşük olduğu kutusunda belirtilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farwynd -- 1 Şubat 2017; 0:22:14 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.