Şimdi Ara

Osmanlı'ya Hamza'nın eli değdiği belli oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Seneye maher,Aminu,Ndiaye'yi satıp merter,Sercan, denizi alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Okan Buruk resmen ağlattı.

Bursa'ya 5, Kasımpaşa'ya 2, Antep'e 6, Osmanlı'ya 4...

Helal olsun, hoca değişikliği dediğin böyle olur.
  • Maçı izliyorum 3 kere geldiler 4 tane attılar ilk yarı tek kale oynadı Osmnalı ama olmadı. Sağlık olsun beklentim yok bu sezon zaten acayip şekil de doymuş bir kadro 3 kulvar çok yıpratmış oyuncuları. Okan Buruk'a tebrikler çok yazmıştım iyi hoca olacak diye.

• Hamzaoğlu bizdeyken ortalama bir td görüntüsündeydi, fakat sezon sonundaki o müthiş planlaması bize bu durumlara getirdi diyebilirim.

Şampiyonlar ligine gidecek takımda tek forvetin Umut olması, sadece bu kararı bile beni üzmüştü.

O dönem doğru hamleler yapsaydı, şuan hala takımın başında o olabilirdi. Ondan sonra 3 transfer dönemi geçirdik ve yönetiminde müthiş planlamasıyla bu hallere geldik.

Aynı hatayı Bursaspor başında da yaptı, sürekli aynı futbolcuları transfer etme takıntısı ve bocalaması bizim seviyemizde olmadığını gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

Maçı izliyorum 3 kere geldiler 4 tane attılar ilk yarı tek kale oynadı Osmnalı ama olmadı. Sağlık olsun beklentim yok bu sezon zaten acayip şekil de doymuş bir kadro 3 kulvar çok yıpratmış oyuncuları. Okan Buruk'a tebrikler çok yazmıştım iyi hoca olacak diye.

Okan Buruk hamza gibi koftiden hoca değil. Her gittiği takımda belli ediyor. Göztepe ile liderlik hesapları yapıyordu bir bıraktı play off'a kalıp kalmayacağı belli değil şuan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.