Şimdi Ara

Osmanlı Tokadı (2013) | TRT 1 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
4
Favori
3.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyuncu kadrosu çok geniş 2 saattir izliyorum baya sardı tebrik ediyorum trt yi.
  • Fantastik bir hikaye. Müthiş bir başlangıçla başladılar. Evet belki hikayeye erken girilmiş olabilir ancak beni ilk bölümden mest etti. Hasan Kaçan'ı bekliyoduk ama yoktu. Uğur Çavuşoğlu ile Alper Kul zıt karakterleriyle iyi ikili oldular. Kadro güzel. Umarım uzun soluklu olur ve İlk bölümdeki izlenimlerini devam ettirirler.

Tebrikler TRT...
  • Hasan Kaçan sanırım daha başlamadan ayrılmış.Oyuncu kadrosunda da görülmüyor,izleyeceğim diziyi bir kaç bölüm.

Oyuncular
    İsmail Hacıoğlu, Vildan Atasever, Uğur Çavuşoğlu, Alper Kul ve Mazhar Alanson
  • diziyi kim yazıyor, kim yönetiyor bilmiyorum, ilerleyen dönemlerde belki de dalga geçeceğimiz vasatın altında komedi dizilerine bile dönüşebilir ama ilk bölüme hayvanlar gibi güldüğümü belirtmeden geçemicem

umarım ilk bölümdeki havayı bozmazlar

trt'ye ne oldu böyle, bi anda güzel dizilerin kanalı olmaya başladılar

trt'nin asıl bombası, geniş ailenin senaristi olan CÜNEYT İNAY'ın yazdığı BİR YASTIKTA dizisidir.

Dizinin konusu yoksa mutlaka bi arkadaş açmalı, hangi espriyi yazsam bilemiyorum, mükemmel bir ilk bölümle başladılar Efsane olur, benden söylemesi

• Hasan kacanin olmama sebebi koyulmamis hayret

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi yorum yapmak belki erken ama günümüz insanıyla Fatih Sultan Mehmet Han dönemi insanlarını karma yapmışlar yani şimdiki osmanlıyı arayan bir millet olarak 2 kişimi kullanılıyor saçma ben Osmanlı Hükümdarların namaz kılma anını bu şekilde beklemiyordum bir seferinde düzgün yapılmıyor bu iş namaz kılarken en azından takke giydirilmeliydi ama nerde böyle düşünce benden kocaman 00 aldı espri dersen yok güldürme dersen vasat sadece TRakya ağzıyla yapılan espri denilemez şiveye güldüm ama bu denilemez ki espriler şiveye bağlı kalınmalı yani ömrü 1yıl içinde unutulur gider....

• İlk bölüm güzeldi. İlerleyen bölümlerde komedi unsurunun azalacağı düşüncesindeyim. Harem dizisi gibi tamamen Osmanlı döneminde geçse daha eğlenceli olabilirdi.

• tombalacı tuncayın emrine girmiş hüsrev ağanın kızıda tuncayın kızı olmuş ben sevdim kurtlar vadisi pusu 1 bu 2 benim için :)

http://dizi-izle24.com/osmanli-tokadi-1-bolum-izle-13-nisan-2013-kisim-6.html

1:55:00'a bakın bi zamanlar tombalacı tuncaya kurşun yağdırıyordu şimdi tombalacı tuncayın emrine girmiş
  • Bomba gibi bir dizi olmuş ilk bölüme çok emek vermişler inşallah diğer bölümler de böle başarılı ve izlenmeye değer olur..
  • En kısa zamanda ilk bölümü izleyeceğim.

• 80 beygir olayına çok güldüm ama
  • tekrarını izliyorum ilk bölümün. 4 4 luk bir dizi olmasada eh işte olmuş biraz diyebileceğim bir dizi

• Harikaydı. 2. bölümde her şey bir anda değişti.
  • kadro iyiymiş değme dizilerde şöyle güzel kadro kuramazsın

• İyi gidiyorj

• İlk bölümünü izledim, beğendim. Güzel olmuş tutar bence.
  • Bu dizi tutar fakat senaryo çok da uzun soluklu değil,bu hikayeden bence güzel bir film olabilirdi
  • Yazar kesin ya incide ya burda takılıyor
  • İnşallah böyle devam eder ilk iki bölüm çok güzeldi
  • İdare eder de yakında biter gibi,konu sıkıntısı olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.