Şimdi Ara

Osmangazi Köprüsü 50 günde 225 milyon lira zarar etti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah belanızı versin batırdınız bu milleti batırdınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ey İzmirliler sizin için köprü yaptık, siz inadına geçmeyisiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aga şimdi bu vatandaşa hizmet mi kazık mı çözen anlayan var mı ulan bu rakamlara bu anlaşmaları yapan akıl küpleri kimlerse kendi ceplerinden ödesinler bu ne la bunlara üç koyun teslim etsen birini kurda yedirirler ikisini kendileri yerler onları da kurt yedi canımızı zor kurtardık derler mağdur olurlar........
  • yugams kullanıcısına yanıt
    daha uygun rakamlara siz daha önce yapsaydınız, hem iş yapmıyosunuz yapanada çamur atıyosunuz.

• Benim vergimle zarar edecek köprüler yapildi harrrrrami zikkim olsun

• Hocam o zaman demokrasi olmazki çünkü biz 80 milyonluk bir ekibiz secme hakkı olan 50milyon küsür kisiden 20milyon küsürü akpyi secti nasıl yapacaz simdi nerden tutsak elimizde kalıyor bence burada suclu birtek akp degil mhp ve chpde suçlu boyle bir iktidar var iken hala secim kaybediyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: wasted.wastelander

Benim vergimle zarar edecek köprüler yapildi harrrrrami zikkim olsun

köprüler kar amaçlı yapılmaz yollar gibidir, ihtiyaçdan yapılır

• Yap işlet devret

Ama zararını devlet karşılasın.

Ne güzel bir sistem.

Ben de bir iş kuracağım zarar ederse devlet karşılarmı?

• 0z0z 0 kullanıcısına yanıt
    devlete devredilecek, o yüzden devlet millet için ne kadar erken yapılsa okadar iyi
    o köprü birilerinin hayatınıda kurtarabilir, 2 saatlik yolu yarım saate indirdiği için hasta yetiştirilmesi gibi, ürünlerin acil ulaşımıda önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

quote:

İhtiyaçtan mı zarar ediyor. Kar amacı yoksa niye boğaz köprülerinden para alıyorsun onlarda ihtiyaç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

quote:

quote:

İhtiyaçtan mı zarar ediyor. Kar amacı yoksa niye boğaz köprülerinden para alıyorsun onlarda ihtiyaç.

açılış yılının köprü maliyetine göre geçene maliyeti bölse belki kişi başı geçiş 2 bin tl olurdu, ozaman hiç kimse geçemez, şuanki durum fena değil.

• fiyatı makul olsa geçişler artar ama çevremde iş (ücretini işyeri karşılayan) dışında pek geçen yok aşırı kazık...akpli olunda bukadar körüde olmayın gitmiş birde savunmuşlar bir partinin (akp chp mhp) hiç farkezmez hülööğlüğünü yapmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 9 Eylül 2017; 19:27:30 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

quote:

quote:

açılış yılının köprü maliyetine göre geçene maliyeti bölse belki kişi başı geçiş 2 bin tl olurdu, ozaman hiç kimse geçemez, şuanki durum fena değil.

Boğaz köprüleri çoktan maliyetini çıkardı hatta o parayla 3-4 köprü daha yapılır.
    Peki akp zamanı ekonomi düzeldiyse köprülerden neden para alıyor. O köprüler eski hükümetler zamanı devlet parasıyla yapıldı. Eskilere laf edersiniz daha beterisiniz en azından onlar devletin parasıyla yapıyordu şimdi vatandaşı özel sektöre soyduruyorlar.

• Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    bu günde 500 milyona manisa izmir tüneli açıldı, yapılmasınmı ?
    vatandaşa hizmet için bunlar

• bu yatırımlar benim bölgemde değil ben geçmeyeceğim ama savunuyorum ihtiyacı olacak diğer vatandaşlarımız var. ege ve akdenizden bizede gelecek ürünlerin yetişmesinin bana faydası olacak.

• quote:

Ey İzmirliler sizin için köprü yaptık, siz inadına geçmeyisiniz

İzmirliler bir geçse sorun hallolur

• quote:

bu yatırımlar benim bölgemde değil ben geçmeyeceğim ama savunuyorum ihtiyacı olacak diğer vatandaşlarımız var. ege ve akdenizden bizede gelecek ürünlerin yetişmesinin bana faydası olacak.

Bize gelecek ürünlerin üstüne köprü parasını koydular

• quote:

daha uygun rakamlara siz daha önce yapsaydınız, hem iş yapmıyosunuz yapanada çamur atıyosunuz.

Vatandaşın cebinden bir kuruş çıkmayacak dediler Allahı var yalan söylemediler

• quote:

bu yatırımlar benim bölgemde değil ben geçmeyeceğim ama savunuyorum ihtiyacı olacak diğer vatandaşlarımız var. ege ve akdenizden bizede gelecek ürünlerin yetişmesinin bana faydası olacak.

Ege ve Akdenizle alakan yok samani bile yurtdisindan aliyosun. Tam senin yorumun ne diye girdimki kahkahaya boguldum. 50 gunde 225 milyon lira zarar eden köprü 22 sene boyunca zarar edecek ve sen bunu faydali is olarak mi goruyorsun? O koca kudretli iktidariniz 22 senede 3 milyar lira biriktiremiyor mu? SIZ ONCEDEN YAPSAYDINIZ DEMISSIN. ONCEDEN BU KADAR ARACMI VARDIDA KOPRUYE GEREK VARDI. HA SEN SIMDI BAK HER YER ARAC EKONOMI COK IYIDE DERSIN O ARACLARIN TEKNOLOJININ GELISMESIYLE BU KADAR BOLLASTIGINI BILMEDEN. HACCI TAVAF EDEN TUBITAK PROJESI OKUMAK YERINE BILIM ILIM OKU.Valla ben bursadan balikesire gecerden hic kopruyu kullanmadim git gel zaten 1 depo mazot parasi cikiyor ha tanidiklarimdan gecenide gormedim. Ama hizmet canim sen gecmemene ragmen cebinden cikiyor zarari ama hizmet. Ensar Vakfinda cocuklara tecavuz edilmeside hizmet miydi acaba aslanoto? Malum tecavüz konularında sucu dehset bir sekilde magdura atıyorsunuzda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknoBus -- 9 Eylül 2017; 20:18:44 >

• quote:

quote:

Ihtiyac olsa millet gecer kimsenin kullandigi yok betona tapanlar seviyor sadece

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.