Şimdi Ara

osmancakar123 - EA Günlük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
11
Favori
8.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cogu kisinin yapiyor oldugu bu olaya ben de katilmak istedim. sinav sonrasi olur da iyi bir sonuc elde edersek geri doner bakariz bi nerelerden gecmisiz diye. EA 12.sinifim. su anlik son girdigim tg sonuclarimi (supara tg1, ozdebir 3 toder3 ozdebir4)birakiyorum her gun ekleme yaparim ins...
    osmancakar123 - EA Günlük osmancakar123 - EA Günlük

26 Mart Cuma
    ozdebir aytye girdim, konu sinirlamasi yoktu. sos1 kismi guzeldi ayni seyi mat kismi icin soyleyemeyecegim secici soru sayisi azdi. yapilamayacak soru yoktu fazla. 2 trigo sormuslar 4 integral yerine 3e 3 yapilabilirdi sanki. genel olarak zorluk 7/10
    yarin toder tyt giriyorum bakalim genel olarak kolay dendi daha once toder deneyimim yok.

27 Mart Cumartesi Toder TYT-2
    toder tyt girdim denildigi uzere cok da zorlayici bir deneme olmamis. eleyici sorusu fazla yoktu. turkcesi diger alanlara kiyasla siritiyordu biraz daha (zorluk olarak). felsefedeki machiavelli sorusunu begendim. Ayt pzts girecegim bakalim...

29 Mart Pazartesi Toder Ayt
    mat full sos1 guzel gelirse 70i deviriyoruz. ayt mat geosu guzeldi mat alani zayif. sos1de tarih saf bilgi oldugundan zorladi biraz.

...)ozdebir kontrol ettim 86 tyt 66.25 ayt var suphelendigim bir soru var aytde eklenirse artik bunun uzerine eklenir ... 32-8 37-3 matta 3 yanlisin 2si dikkat hatasi. saglik olsun, gercek sinavda yapmayalim yeter.. sonuc EA 173.

30 Mart Sali
    Msu 2018 sinav ortasi hocalar tarafindan bolundugu icin ayirip cozuyorum turkceyi biraktim artik mat 39-1 sos 17-3 fenine bakicam...
    edebiyat kasiyorum az kaldi full denemelere baslayacagim..

1 Nisan Perş
    Toder kontrol ettim 100TYT 71.25 AYT ( 31.25 SOS1 40MAT) var siralama kac gelecek merak ediyorum edit: tyt 6k ea 77. geldi

2 Nisan Cuma
    Merkez Paket TYT-1 31.25 17.50 34 9 Top:90.75
    turkcesinde zorlandim sonradan donup birkac soruyu kurtarabildim bence zordu. sosyali din 1 felsefe 1 yanlis sosyali ortaydi bilgi sorulari da vardi yorum sorusu da matematik orta geosu bana gore zordu 3 yanlis geodan 1 yanlis 1 bos mat kismindan. ea oldugumdan febi icin yorum yapmayacagim ama genelde 10 12 geliyordu bunda biraz daha dusuk geldi. kimyasi bana gore zordu biosu da ayni sekilde

yarin endemik tg girecektim ayni saatte ehliyet yazilisi girdi araya kendimiz cozecegiz onu da artik saglik olsun..

4NİSAN PAZAR - MSÜ!
    Sinav basladi kitapcigi cevirdim ve iki paragrafta anlatilanlar hangisinde birlestirilmistir( fizikci ) sorusunda patladim. okudugumu anlamadigimin farkina vardim aldirmadan o sayfadaki diger sorulari cozdum ve sonradan donup yaptim. son 10 paragraf stres altinda cok zorladi ama normalden 6 7 dk uzun bir surede turkceden cikmayi basardim 1 bos vardi. sosa gectim basladim ilerlemeye tarih sallantiliydi 1 yanlis geldi cog felsefe din akip gecti. sonuc 17 3
    sonrasinda fene gectim zamani kontrol edemedigimi anladim biraz diken ustunde olsam da burayi da atlattim ve mata gectim. ilk sorularda takilma yasamadim ama sayi dogrusu verilen soruyu yanlis okumamla birlikte 1 1bucuk dakika cope gitti. problemleri tek tek cikardim mum sorusunu basta anlayamadim ve grafik sorusunu. cark sorusunu 2 kere cozemeye calistim cikaramadim ve en sonunda 1 bos biraktim. 1 bos 2 yanlis geldi biri geodan eskenar ucgen digeri de ilk12 den kare icinde daire falan 10^a gibi bir seyler vardi. sonuc 36.50. sinavda dikkat dagitici cok fazla unsur vardi ayrica stresin sinav anina nasil etki ettigini tatmis oldum boylelikle.
    36-4 veya 37-3 TR
    17-3 SOS
    37- 2 -1 MAT
    9-4 veya 8-4 fen
    Toplam 97-94 civari bir sey.
    yanlis kodlama veya kaydirma yapmadiysam 90 uzeri gelecegi icin beni mutlu etti.
    edit: 96 geldi genel 11.500 ea 7.5

7 Nisan Carsamba
    345 Paket 2021 TYT-1 38-2 / 17-3 / 33-5 / 15-4
    Top:99,5

kursun kalemle cozmeye basladim artik elimi cok fena terletti matta rahatsizligini hissettim baya. onun disinda turkcede 1 dikkat hatasi var. fenim ilk defa bu kadar yuksek geldi beni mutlu etti. genel olarak guzel bir deneme(sesli ortamda cozdum)

8 Nisan Persembe

ayt mat acil deneme cozdum 39-1 2.deneme logaritma sorusu baya iyiydi mezurali soru soruyu cozmusum zaten dikkat hatasindan gitmis mezura log3 ten baslayabilir mi arkadas olcum yapacaksan 0dan baslarsin soru acik degildi bence ama yine de log32yi siklara koymuslar... onun disinda sos 1, edebiyat, tarih denemeleri vsvs.
    karekok bio sifir mps aşirdim ogretmenler odasindan biodan beles netler kaciyor onlari toparlamak lazim. kimyasal turler arasi etkilesimler baktim biraz temelim vardi iyice oturtmus oldum boylece.

10 Nisan Cts
    calismalar yurumuyo iki gundur bugun endemik aytde tokat yedik 60 65 arasi bir sey geliyor sinava girmeden once kafam yerinde degildi pek dikkatten kacmis baya neyse toparlanip yarin guzel bi 6 7 saati gorsek iyi olur...

11 Nisan Pazar
    sabahleyinbaya bir biyoloji baktim ve az once arkadastan aldigim toprak tyt mat attim 58dk 2y2b problemleri ve ilk 12si kolaydi geosu orta seviye zorlandigim iki soru vardi. simdi biraz apot maratonlardan kalanlar vardi onlara bakarim. aksam editlerim

13 Nisan Sali
    hiz ve renk krallar karmasi cozmeyin cozdurmeyin dizgi hatasi mi dersin cevap anahtari hatasi mi dersin soru cozum videosundaki sorularla kitapciktaki sorular+ şıkların farkliligi mi dersin her yonuyle sacmasapan bir deneme olmus. zaten arkadastan almistim bir daha karmalara elimi surmem.

14 Nisan Carşamba
    klasik tarih tekrari turkce brans ayt mat brans attim tr 39-1 27 dk endemik 10.denemesi ayt mat reaksiyon 1y1b, bos soruyla fazla cebellesemedim okulda cozdum..
    aksam editi: brans attim baya + ramazan yetgin ilk videolari izlememistim( ilk Turk devletleri vs.) onlari hizli hizli tariyorum ve fen bakiyorum (bio kimya). su an onumde 20 25 gunluk daha seri denemelere gecmem icin bir bosluk var bu sure zarfinda konu calismalarini tamamen bitirmek ve sadece denemelere gecmek istiyorum.

16 Nisan Cuma
    endemik ayt mat denemelerine basladim ilki 37.50 geldi. geometrisinda garip iki soru vardi birini cozdum digerini anlayamadim bir de olasilik yanlis. genel olarak orta seviye bir deneme bence. acilden sonra surede baya bir artis oldu bir saat 40 dkda cozdum. tyt mat turkce attim. yarin soru kalesi tyt var bakalim nasil olacak. son aylarda gaza basmak lazim

17 Nisan Cts
    soru kalesi tg girdim boyle sacmasapan matematik sorunca ne anliyorlar bu yazarlar? 30 sorunun 10 tanesi öncüllü onun disinda bir soruya bagimli olarak altina 3 soru daha sormuslar hem geoda hem matta. begenmedim cok sacmaydi. toplam 89 geldi. bunun 26 si mat xD geosu full en azindan...
    38-2 15-5 29-9 12-5
    bir daha da elimi surmem bu yayina

19 Nisan
    Rasyonel Navigasyon 2020 Basım -1
    39-1
    16-4
    35-5
    8 net
    toplam 96
    navigasyon iyi diyorlardi o kadar eski basim oldugundan galiba les gibi bir sosyali vardi bence. fen ayrica sakat birakti. son zamanlarda 12 13 neti goruyordum yine dustu 8e. yeni basimini alsam mi diye dusunuyorum.
    bugun baya bir brans attim onlar icin son bir ay gunluk tutmayi planliyorum.

20 Nisan
    acil reaksiyon-4 1y1b
    klasik branslara devam..

21 Nisan
    tyt turkce deneme, kimya secmece soru cozumu, biyoloji kalitim, ayt tarih 2 brans, endemik sos1, edebiyat 24lu 2 deneme, 3d tyt mat deneme 60dk, bio konu tekrari+ fen deneme ve analizleri. ve arada kaynayanlar

3dyi sevmemistim ama bu denemesi gercekten guzeldi(6.) 35-5. 60dk

gece biraz daha akarim muhtemelen.

22 Nisan
    MSU aciklanmis genel 11700 sozel 6700 EA 7500 geldi tytde ilk 5k icinde yer almam benim icin baya bir avantaj saglayacak tyt abanmam gerek toplam net 95.25 ( turkce mat 1 net dusmus fen netim 3 artmis, garip)

Ramazan Yetgin 4 video, kimya soru, limit tg ayt

Limit TG-AYT
    bir ay onceki denemeyi cozdum simdi 30-10 sos1 38-2 mat
    sos1 i begenmedim daha yuksek beklerdim. matematigi guzeldi bir soruyu anlamadim onu da yanlis yapmisim zaten. trigo ve turevde kafa acan birer soru vardi kaliteliydi. ustu kapali log sormuslar o soru da kaliteliydi. yanlislarimin birisi 3.soru digeri permutasyon. permutasyonu cok hizli gectim az baksam fark edermisim nerede hata yaptigimi

ramazan yetgin devam 4-5 video
    kimya soru cozumu
    ayt edebiyat tekrar, deneme
    fkb brans

23 Nisan
    tr deneme, tarih tekrar, tyt mat deneme(rejenerasyon 8 3veya4 yanlis olmasi lazim 50 dk), rustu hocadan az edebiyat dinledim, sos deneme, kestigim sorulara goz atma

orta verimli bir gundu.

24 Nisan
    Soru Kalesi AYT TG girdim kalitesizdi genel olarak mat 36-4 (4 yanlisin hepsi ilk 10 soruda sorduklari sacma uzunluktaki oncullu sorular) Sos1 e bakmadim bile yanlislarima bakip gectim.

9 Mayis Pazar
    Uzun bir aradan sonra devam edelim.
    13 30 kalkis tyt deneme limit kronimetre tg. kaliteli degil kesinlikle. 80 - 95 arasi net var saymadim.
    sonrasi 2 sos1 deneme tyt ayt geometri deneme. denemelerin analizleri ve 345 ayt mat 2021 1. deneme 39-1. gitmisim cember sorusunu yanlis yapmisim. guzel deneme. kalan dokuz taneyi hazirana birakacagim. deneme yeter bugunluk simdi bir iki saat tekrar yapsam yeter bana. iyi bir gundu.

aktif olamadigim gunlerde 5 6 tyt denemesi cozdum. bir ara baya bi saldim gunde 1 bucuk 3 saat arasi gitti 3 gun boyunca. baya da ayt brans birlestirdim acil endemik mat deneme az kaldi. aydin var yarin aydin bir tane cozecegim.

10 mayis pzts
    tr mat brans sabahtan ardina 3 tane sos1 + 3 tane fkb deneme attim. edebiyat tarih tekrarlari vb baya bir zamanimi aldi. aksam ayt cozdum kronometre tg. 34-6 sos1 39-1 mat top: 71.25
    o matematikte 31. soruyu cizen hocalarin ellerine saglik yamuk yumuk dikdortgen cizmisler seklin ne oldugu anlasilmiyor. sacma soruydu vesselam. mat kismi orta duzey asiri secici bir soru yoktu. sos1 kisminda ise tarih cog guzeldi ama edebiyati begenmedim. olmamis gibi tutturamamislar.

24.05.2021
    Birey TYT-6
    38-2
    14-6
    29-8
    10-4
    top:86 civari
    vasat otesi bir deneme matematik ilk 20 soruda cok olasilikli 15 soru var. sostan sonra kendimi adayamadim okulda cozdugum icin bitirmek zorunda kaldim. tytden soguttu. 94-102 civarindan uzun bir sure sonra ilk defa dusuyorum. sorun deil yanlislara bakip gecmek onemli.

3D AYT MAT-3
    35-5
    lanet olsun yesiller mavilerden daha zor. 5. denemeyi cozmustum bu 3.yesil deneme katbekat daha zordu. soru gormek icin cozuyorum.

Karekok edebiyat
    21-3
    24-0

Toprak Sos1
    14-2

25.05.2021

Birey Ayt 6 23-1/7-3/6-0 --- 37-3 TOP:71.25
    tarihte sacma sorular vardi. matta trigo haric her sey vardi genel olarak zor bir sinavdi bence.

3D-2021-1 top:94.25. +15dk
    37-3
    16-4
    35-4
    10-4

lanet olsun 3d hic de bana gore bir yayin degil ben bunlarin soru stilini cozemiyorum arkadas cok pis bir yayin keske bulasmasaydim. seveni de cok

karekok edebiyat
    20-4 (cozdugum en garibi :/)

toprak sos1
    15-1

26.05.2021
    Soru Kalesi TYT-help: 29-11/19-1/37-3/10-8 Top: 90 civari
    20 dk once bitirdim ama uzak durulmasi gerekilen bir deneme. trde kac tane sifat belirtisiz isim tamlamasi vs vardir gibisinden sorular vardi.+ cevap anahtarinda hatalar var

Karekok Edebiyat
    22-2

Paraf Sos-1
    14-2

27.05.2021
    3D AYT Mat-4 37-3
    cember, dondurmeli analitik bir de dikkatten integral kacmis. sorular asiri guzeldi bence.

Karekok Edebiyat
    21-3
    Paraf Sos1
    11-5
    15-1
    15-1

endemik geo tyt
    9-1

28.05.2021
    345-TYT2 +15dk 106.5 🥳🤧 38-2 18-2 38-2 15-4
    guzel denemeydi. kisisel rekorumu kirmis oldum.

Endemik Ayt Mat 10: 39-1 geosu assiri kasinti bir trigo sorusunu cozemedim en son sallaya sallaya 30 60 90 verdim cikti ama assiri kasmislar o altigen sorusu vs cok zordu bence mat kismi idare eder lti sorulari kaliteliydi

paraf sos1: 14-2
    toprak sos1: 12-4

29.05.2021
    Soru Kalesi Ayt - 76.25 38-2 39-1
    cok rahat bir yanlis gelebilirmis. bir bucuk saatte cozup ciktim matta cok sacma bir dikkat hatasi edebiyat 1 yanlis cog 1 yanlis. edebiyat yanlisi kime gore neye gore olmus biraz. sos1 ortalama mat kolaydi bana gore.

30.05.2021
    345 ayt mat-2 39-1 ucuncu dereceden denklemlerin kokler toplamini bilmiyorum :/

31.05.2021
    Karekök TYT TG-2 top: 100.5 /-/ 39-1 18-2 38-2 9-8
    tr 27 dkda ciktim brans deneme cozer gibi hissettirdi asiri bir zorlayiciligi yoktu sosyal ise tam tersi zorlayiciydi. mat ortalama geosu biraz daha kaliteliydi sanki. fen bekledigimden dusuk geldi kucuk hatalarla kacirmisim sorulari. bugun nufus mudurlugune ehliyet cikarmaya gittigimden tytden sonra bir sey yapamadim aksama ayt brans atacagim

01.06.2021
    Karekok AYT TG-2: top 66.5 32-8sos 37-2-1 mat
    76 dan 66ya tokatlandik. zor yani sos1 de mat da zordu. sorularin hepsi alengirliydi. sos1de uzun zaman sonra ilk defa bu kadar dusuyorum ama sinavin osym ile paralel olmadigini soyleyebilirim ozellikle sos1. mati kaliteli ve zorlayici. saglik olsun artik

02.06.2021
    Supara TG-2 TYT top: 87 civari 32-8 15-5 33-7 13-4
    fazla soze gerek yok 4 din yanlisi kasinti geo uzun zorlayici turkce (yanlislarin 5i paragraf)... tokatlandik

Toprak Sos1
    13-3
    13-3
    12-4

SONUC- 526.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancakar123 -- 28 Temmuz 2021; 12:27:12 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Başarılar hocam

• thebabayaroy T kullanıcısına yanıt
    tesekkurler hocam cumleten..

• Netler nasil hocam

• Yksmagduruyum Y kullanıcısına yanıt
    tyt 85-100 arasi her neti gordum ortalama 90 geliyor ayt 60-72 (sos1den cikiyor yanlislarim cogunlukla) ama 2 3 denemede bir 10 15 net tokat yedigim oluyor. son ozdebir oyleydi 80 tyt 70 ayt vardi :(

• osmancakar123 kullanıcısına yanıt
    Netler süper hocam hedef ne ?

• Yksmagduruyum Y kullanıcısına yanıt
    boun isletme istiyordum ama son olaylardan sonra cok sicak bakmiyorum...

• osmancakar123 kullanıcısına yanıt

özdebir cevap anahtarı var mı hocam

• bende yok, olan varsa bana da ativersin

• Kolay gelsin hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phosphophyllite -- 27 Mart 2021; 14:43:17 >
  • 80-85 bandındayım hocam bende. Biyoloji de bir konum kaldı, +5 biyoloji ekleyip muhtemelen 85-90 arasına bu hafta bitmeden sabitleyeceğim. Durumunuz çok iyi bence. Tyt de denemeden sonra analiz ÇOK ÖNEMLİ. Her yaptığınız yanlışı deneme sonrası son kez görmeyi hedefleyin, kısacası yanlışlarınız üstüne gidin, o yanlış, o eksik o deneme de kapansın.

Benim ayt netlerim 50ye demir atmış durumda (25sos1-25mat) tavsiye verebilir misiniz?

• phosphophyllite kullanıcısına yanıt
    tesekkurler hocam

• umutdarici kullanıcısına yanıt
    hocam ayt matta tek yaptigim sey hayvan gibi soru bankasi cozmek oldu. 6 7 kaynak dondum 1 tanesini bastan sona cozdum digerleri yarim yamalak. size onerebilecegim fonksiyon donusumlerini (oteleme mutlagini alma vb) adiniz gibi bilirseniz yorum gucunuze cok fazla katki sagliyor. sos1den ben de muzdaribim ondan dolayi fazla bir sey soyleyemeyecegim

• toder tyt eklendi..

• Başarılar hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osman yks ye Çakar

• Oldschool00 kullanıcısına yanıt
    tesekkurler hocam

• toder ayt yorum eklendi

• toder netler eklendi

• merkez tyt eklendi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.