Şimdi Ara

Osman Gazi Köprüsü çıkışında ilk kaza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katıldığı törenle dün açılışı yapılan Yalova Hersek ile Kocaeli Dilovası’nı birbirine bağlayan Osman Gazi Köprüsü’nün çıkışında ilk kaza bugün meydana geldi. Sürücünün ufak sıyrıklarla kurtulduğu kazada bariyerlere çarpan araç hasar gördü.

zinhar bu adamın sallandırılması gerek.

http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/osman-gazi-koprusu-cikisinda-ilk-kaza-1299798/

• kaza testi gibi kaza olmuş sürücünün çarptığı yer tam sürücü hatası

bariyer bilinçli olarak yatay yapılmış yoksa sürücü kendisine ağır hasar verebilirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonsuzBalık -- 2 Temmuz 2016; 14:40:39 >
  • Dün de aynı içerik de bir konu vardı, bu konuda kazayı hükümete bağlayıp mok atacak ilk kim olacak bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDelight

Dün de aynı içerik de bir konu vardı, bu konuda kazayı hükümete bağlayıp mok atacak ilk kim olacak bakalım

Daha ortada birsey yokken hukumeti olaya karistiran ilk sensin. Keske bekleseydin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

Dün de aynı içerik de bir konu vardı, bu konuda kazayı hükümete bağlayıp mok atacak ilk kim olacak bakalım

Daha ortada birsey yokken hukumeti olaya karistiran ilk sensin. Keske bekleseydin.

Bu bölümde her konu bir şekilde hükümete bağlanıyor, ben bağlamadım , bağlamacıyı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: DonsuzBalık

kaza testi gibi kaza olmuş sürücünün çarptığı yer tam sürücü hatası

bariyer bilinçli olarak yatay yapılmış yoksa sürücü kendisine ağır hasar verebilirdi

Yok canım şans eseri yapılmış o bariyer

Yorum yapmak için sallamaya bak ALLAH aşkına ya . Bariyerler yola uygun olarak yapılır . Orada esas olması gereken şey ne biliyor musun ?

Su Varilleri ne yazık ki ülkemizde kesişim noktalarındaki bariyerin önüne su varili koyulmuyor .

• Foto cekerken yapmislardir dun gecerken baktim millet foto cekicem diye arabadan sarkiyor onune bakmiyor yolla ilgilenmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

Bu bölümde her konu bir şekilde hükümete bağlanıyor, ben bağlamadım , bağlamacıyı bekliyorum

Chpye de baglaniyor, Bakalim once kim baglayacak?

• kaza yol ayrımından sonra gerçekleşmediği için konu herhangi partiye bağlanamaz mantıken

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.