Şimdi Ara

¤OsmânLı¤ Clani (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyuna nasıl peach gelir kipatch demek istedin heralde. blki de şeftali demek istedin kim bilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: srtys

seloo kim :D theKinQ mi? kıskanma kardeş. o ark daş sadece iyi davranıo. sende öle birisen sanada hakkımı helal ederim XD ki o kişi thekinq se. nese ben başka bişieye deincektim. ben yeni bir türk clanı açıyorum. bu türk clanında kesinlik le yabancı kişiler olmayacak. ama öle abudik gubidik bir türk clanıda olmayacak. aslında osmanlı clanının topikinde bunu sölemek yanış olur ama... kurduğum zaman haber vereceğim. şu an size clan forum sitesi hazırlamakla meşgulum. o yüzden hazırladıktan sonra kuracağım. şartlarım :::
    1- insta
    2- reload shot
    3- moved dbf
    4- saygı
    5- no küfür
    bu şartlar altında oynarsanız sizi alabilirim. biraz sert ama malesef. türklerin ciddi bi clana iddiyacı var. ilk 3 maddesinden birini yapabilen herkes girebilir bnm clanıma. clan forum sitesi hazırlanana kadr öğrenmeye bakın. amaaan yaa bu çocuğun yapacağı clanın ....... dersenizde siz bilirsiniz.
    ayrıca: osmanlı clannının topikinde bunları yazdığım için gerçekten özür dilerim ve gerçekten vaktim olmadığı için buraya yazdım.

JrChesta nın dedii gibi zaten o hareketlerde onun sayesinde

• h4pp3'de daggercıdır tehlikelidir vallaxD. En azından en son hali öyleydixD

askerden gelince server açıcakdı tekrar ama... ne bitmez askerlikmiş xD
  • Bu arada clan yenilendi şuanki ismi OsManLI bilginiz olsun!!!

Clan:OsManLI
    Nick:ersoycaglar
    Lvl:78
    Rank:04

Saygılarımla...
  • bu daggercinin 6 ayı var bekleyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: h4pp3

bu daggercinin 6 ayı var bekleyin

Gelde hem daggercı hemde server görelim abi
  • böle bi clan mı war yhaf..?
  • Her neyse H4pp3 hay hay... Ikimiz beraber kasariz... Dstyle hareketleri biliyormusun?
  • Bu clan Q kaç clanı?? bi görelim playerları
  • QuesT 1 clanı bekleriz
  • h4pp3 iidir yaw, yeni dagger stilini bilmem ama insan olarak iyidir ;)

Bu arada Gunz Türkiye Gelirse hepimiz GunzTürkiye Geçelimde server boş kalmasın :)
  • bn biliom oynayışınıda kişiliğinidexD
    ikiside süper XD

Eed server gelici dedi bana beklioz 4 gözle xD
  • Bence iyi bi türk serveri olması herkes için çok iyi olur =D
    Lag Yok
    Herkes Türk
    Bide Cw Olursa
    Daha ne istenir ki :D
  • Bence zor hem az Türk var hem cwlerde tat olmaz zaten en iyi Türkler hep beraber takılıyo düşünsene oynasak sen ben deniz aynı clanda nerde çekişme
  • sizi zorlayacak türk oyuncular yok yani?
  • Zorlayacaklar var zaten yaza kadar bize yetişenler olur ama şu anda olsa ara vermemiş olsak bizimle eşit düzeyde oyuncu olmazdı ama tahmin ediyorum ki yazın bize yetişenler hatta geçenler olacaktır ama biz en son beraber clan kurduğumuzda bütün clanları yeniyorduk onun için söyledim yoksa hava atmaya falan niyetim yok...
  • yok zaten hawa atmaya calıstını dşnmedm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mince49

Zorlayacaklar var zaten yaza kadar bize yetişenler olur ama şu anda olsa ara vermemiş olsak bizimle eşit düzeyde oyuncu olmazdı ama tahmin ediyorum ki yazın bize yetişenler hatta geçenler olacaktır ama biz en son beraber clan kurduğumuzda bütün clanları yeniyorduk onun için söyledim yoksa hava atmaya falan niyetim yok...

wow ego :P işte o dediginden emin olamazsın elbet sizden iyi oynayan vardır ha bu ben olmayabilirim belki ama tüm gunz alemini tanıyacak haliniz yok ya ;)
    (ayrıca serverda 100-150 ping benim daha çok işime gelio :D ijji ftw :P)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kidmen -- 28 Nisan 2008; 23:33:46 >
  • valla bence aranızda tek sağlam olan deniz.
    Sağlam gibi sağlam olan ama...Senin nasıl oynadığını bilmem selo yu bilirim ölümsüz değil valla =)
    deniz i 1-2 kere gördüğüm için yorum yapıyorum yani ama inan deniz olmasa sizin clanınız karşısında durucak olan çok...
  • onu bilmemde 100 ping ideal bence en iyi vs 100 pingde yapılır cok az ping direk mermiye acık halde bırakıo insanı seri cakan alıo direk 100 pingde aim almak pro aim ister 100 ping 4 ever :P 100 den fazla oldumuda zorlaşıo o yüzden 100 pingi örnek gösterdim/kimse ölümsüz deildir :D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.