Şimdi Ara

Oslamp LED Far Ampulu FIRSAT Son yarim Saat (Bitti) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu urunun turkiye satis linkini verirmisiniz. Link tiklanmiyor bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emin olamamak la beraber kutuların üstleri tamamen çince,

avrupa normlarını karşıladığını sanmıyorum.

olsaydı amazon.de de filan da satılırdı?

hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 22 Mayıs 2017; 15:28:55 >
  • tamam amazon.de de satılıyormuş;

bilgilendirme için teşekkürler
  • enteresan; sadece sis farı lambası olarak satılıyor;

diğer ürünleri avrupada satan bir yer bulamadım;

philips ultinon yazdıkmı hindistan amazonu çıkıyor karşımıza.

tam emin olamamakla beraber avrupada yasal olmama ihtimali kuvvetli.

hayırlı günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: szymek61

Hadi ya tüh kaçırdık desenize,bende tam h4 inwels marka alma arefesindeydim.Öğrendiğim iyi oldu.

Tercihinizi Aliexpress'teki kaliteli ürünlerden yana kullanın bence Ben R3 led kullanıyorum 35$ idi aliexpresste tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bimmerist -- 22 Mayıs 2017; 15:44:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

enteresan; sadece sis farı lambası olarak satılıyor;

diğer ürünleri avrupada satan bir yer bulamadım;

philips ultinon yazdıkmı hindistan amazonu çıkıyor karşımıza.

tam emin olamamakla beraber avrupada yasal olmama ihtimali kuvvetli.

hayırlı günler

Şu anda çoğu üretici mercekli farlarını led teknolojisi ile donatıyor. Eğer yasal olma durumuna bakarsak araçlarda yapılacak ufak bir jant değişikliği, mesela boş paketli 16 jantlı aracına 18 inç dolu paket jantını takman bile yasal değil, mmo'dan proje tadilatı gerekli.

Mercekli farda 5000-6000K civarı yüksek lümenli, kaliteli çipe sahip bir led ile çok iyi sonuçlar alırsınız. Merceğin amacı bu. Işığın dağılmaması, aydınaltması gereken yere odaklanarak kullanıcıya iyi aydınlatma, karşıdan gelene ve öndekine de rahatsızlık oluşturmama. Mercekli araçlarda dikkat edin karşısına geçin ışık hiç dağılmaz, size ışık gelmez. Reflektörlülerde ise halojen de olsa dağılır.

Led avantajlı farı da xenon gibi delip biçmenize gerek kalmaz. Açtığınız anda gerçek rengi ve performansı veriyor, balast arızası derdi yok. Philips'in de Osram'ın da GE'nin de bu tarz ürünleri mevcut. Fog yazmaları gayet doğal, git sana orjinal aracına tak diyemez.

Ancak merceksiz, halojen için tasarlanmış zayıf reflektörlü araçlara xenon ve led takılmasına doğal olarak karşıyım. Bu hem karşıdan gelenin hem öndekinin gözünü alacaktır.

• Bimmerist kullanıcısına yanıt
    Astra j aracım var. Far tipi

Kısa Farlar H7 55 W PX26d 2 Halojen Farlı

Diye geçiyor. Uzun kısa aynı.

AliExpressden oslamp ürünlerine bakıyorum. Aynı değer ve ozellikte bir sürü ledi var. Led alırken neye dikkat etmem lazım. Hem uzun hem kısa ya alacağım. Aracımda far yükseklik ayarı olduğu için karşı tarafın da gözünü almaz diye düşünüyorum.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24.

Astra j aracım var. Far tipi

Kısa Farlar H7 55 W PX26d 2 Halojen Farlı

Diye geçiyor. Uzun kısa aynı.

AliExpressden oslamp ürünlerine bakıyorum. Aynı değer ve ozellikte bir sürü ledi var. Led alırken neye dikkat etmem lazım. Hem uzun hem kısa ya alacağım. Aracımda far yükseklik ayarı olduğu için karşı tarafın da gözünü almaz diye düşünüyorum.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

İyi günler aynı araca bende sahibim led alırken dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta var. Bunlardan ilki fanlı soğutucuya sahip modeller. Bu ürünler çalışırken ses yapmakla beraber bizim araçlarımızın far yuvasına sığmamakta. Bu yüzden tercihinizi metal soğutuculu ürünlerden yana kullanmalısınız. Bu ürünler diğer ledlere göre biraz daha pahalı olmakla birlikte performansıda ona göre daha iyi.

Ben sadece uzunlarda sellektör amaçlı kullanıyorum dediğim gibi anca uzunlara monte edilebilmekte. Tabikide kesme,delme vs işlemleri yapılaraktan kısa farlarada uygulanabilir fakat ben kısalarda kullanma taraftarı değilim. Çünkü ampül oldukça kuvvetli ve keskin bir ışık yaymakta ve diğer sürücüleride rahatsız etmekte. Tavsiye edeceğim marka ise Runstreet. Aliexpressten sipariş verebilirsiniz. 30-60$ arası fiyatlı modelleri var. Ben aracımda Runstreet Mini kullanıyorum sizede tavsiye ederim.

• Bimmerist kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ediyorum. Peki kısalar için led olarak ne alınabilir tavsiyeniz var mı? Sarı ışık dışarıdan hoş görünmüyorda.

AliExpressde en çok satılan oslamp. Ben buna niyetlenmiştim aslında.

Tavsiye ettiğiniz ürüne bakacağım. Bu şahinlerde olan morumsu ışık vermez dimi çok iğrenç görünüyor ya morumsu ışığı olanlar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.