Şimdi Ara

Osis Mess Up-Yeni Wax

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, ince telli bir saça sahibim ve yaklaşık 2 aydır saçımı şekillendiriyorum.Ürün olarak Osis Mess up ve Silhouette Sprey kullanıyorum.Aklıma takılan birkaç soru var, şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

1-) Fön çektikten sonra waxı yeterli miktarda elimde dağıtıp sürüyorum ve saçta da iyice dağıtıyorum.Buna rağmen akşamları 2 kez şampuanlamama rağmen saç hala waxlı gibi hissettiriyor,parmaklarımı rahatça gezdiremiyorum.Bu sorun Osis Mess Up'a mı özel yoksa genel olarak waxların ortan sorunu mu?

2-) Osis Mess Up bittikten sonra yeni bir wax düşünüyorum.Önerilerinize açığım.Fiyatı 50 TL'yi aşmassa iyi olur.

3-) Saçtan şekillendiricileri çıkartmak için Deep Cleansing şampuanları kullanmak mantıklı mıdır?
    örnek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EpicSux -- 2 Şubat 2018; 16:0:42 >

• Kullandığın şampuan ne? Saçını iyice yıkayıp duruladığından emin misin?
    Osis serisi bütün waxleri kullandım hala da kullanıyorum ama hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım, hepsi kolayca saçtan arındırılıyor.@EpicSux

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 2 Şubat 2018; 22:16:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :ArHaus:

Kullandığın şampuan ne? Saçını iyice yıkayıp duruladığından emin misin?
    Osis serisi bütün waxleri kullandım hala da kullanıyorum ama hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım, hepsi kolayca saçtan arındırılıyor.@EpicSux

Hocam Farmasi'nin Keratinli şampuanını kullanıyodum ama değiştirmem lazım sanırım.Wax sürmediğim zaman memnunum ama wax'ı çıkarmakta yeterli değil galiba.Şu konuda da birkaç kişi belirtmiş ama şampuanla alakalı bazıları kolay çıkartabildiğini belirtmiş.Şampuan olarak önerebileceğiniz bir ürün var mıdır acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: EpicSux

quote:

Orijinalden alıntı: :ArHaus:

Kullandığın şampuan ne? Saçını iyice yıkayıp duruladığından emin misin?

Hocam Farmasi'nin Keratinli şampuanını kullanıyodum ama değiştirmem lazım sanırım.Wax sürmediğim zaman memnunum ama wax'ı çıkarmakta yeterli değil galiba.Şu konuda da birkaç kişi belirtmiş ama şampuanla alakalı bazıları kolay çıkartabildiğini belirtmiş.Şampuan olarak önerebileceğiniz bir ürün var mıdır acaba?

Sorunun Osis ürünleriyle olmadığı açık bence. Ben şampuan olarak Tresan kullanıyorum. Tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.