Şimdi Ara

Orwell Keeping An Eye On You TÜRKÇE ÇEVİRİ

Bu Konudaki Kullanıcılar: S-Rey Studios
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
4
Favori
4.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, normalde böyle bir başlık var zaten fakat uğraşan arkadaşlar pek aktif kullanmıyorlar bu yüzden yeni isimlere ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.
    https://crowdin.com/project/orwell-season-1/tr# adlı sitede HERKESE AÇIK ÇEVİRİ'si bulunuyor. Bizimkiler aslında bayağı bir çevirmişler, şuanda %53 civarı ve sadece çevrilmedik neredeyse tek bir dosya arşivi kalmış.

Sizden ricam, lütfen ingilizcesi iyi olan arkadaşlar biraz yardım ediversinler. Aktif olarak birkaç kişi günde 1 saat çevirmeyle 3 günde tamamlanır bu yama yemin ediyorum. Fakat aktif kişi sayısı çok az olduğu için 1 saatlik işi bir haftada yapıyorlar resmen :(((

Edit: Anlık olarak çeviri %71'e ulaşmış durumda. Desteğiniz için çok teşekkürler <3

Edit 2: Proje askıya alınmış

Edit 3: Proje yeniden kullanılabilir durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91C1722F5 -- 9 Şubat 2021; 22:17:43 >

• Up
  • Arkadaşlar lütfen desteği elden bırakmayalım
  • + kütüphane de olan bir oyun
  • Kolay gelsin
  • An itibariyle %63 olmuş. Neyse seneye tamamlanır herhalde
  • Kolay gelsin. Nasıl indireceğiz? Giriş de yaptım ama bulamadım idirmeyi.
  • Türkçe yama henüz bitmedi. Ayrıca çeviri tamamlanıp onaylanınca oyuna direkt eklenecek. Buradan bir şey indirmeyeceksiniz yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91C1722F5 -- 6 Haziran 2020; 3:8:40 >
  • crowdin den nasıl indireceğim yardım edermisniz
  • Çeviri yüzdesini neden göremiyorum
  • Kardeşim bir önceki mesajı okusaydın keşke.

Buradan bir şey indirmeyeceksiniz. Çeviri tamamlanıp geliştiriciler tarafından onaylanınca direkt oyuna eklenecek
  • Genel olarak ve bütün kategorilerde çeviri yüzdesi mevcut, şuan %71

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91C1722F5 -- 16 Temmuz 2020; 2:20:5 >
  • 1 Seneye çıkar muhtemelen :D
  • up
  • up
  • Konuyu en son 2 ay önce güncellemişim, o sırada çeviri yüzdesi %71'miş. Şuan hala aynı. Lütfen arkadaşlar şu işi biraz hızlandıralım
  • up
  • upupupup

• Zaman pek hızlı....

• Orwell Keeping An Eye On You TÜRKÇE ÇEVİRİ

Edit: Proje askıya alınmış

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.