Şimdi Ara

Ortopedik Yastık Önerileriniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
12.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Eşime boyun fıtığı teşhisi konuldu. Bu sebeple ortopedik yastık alacağım. İnternette bıraz baktım fakat nasıl bir ürün almalıyım karar veremedim. Bu konuda iyi olan Bildiğiniz, önerebileceğiniz iyi bir marka var mı? Fiyatı önemli değil. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

• http://forum.donanimhaber.com/m_21097421/mpage_1/key_//tm.htm#21628217

burda biraz açıklama yaptım umarım işine yarar.
  • Yataş'ın visco teraphy diye bir yastığı var, annem kullanıyor, çok memnun, boyun ağrısına çok iyi geldi.

Ben de birkaç kez yattım, bence herkes kullanmalı, süper rahat oluyor Fiyat 40YTL gibi bişey, git bir yataş bayine, al çık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Falcon-etti -- 29 Mart 2008; 1:50:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: afacan1984

Yataş'ın visco teraphy diye bir yastığı var, annem kullanıyor, çok memnun, boyun ağrısına çok iyi geldi.

Ben de birkaç kez yattım, bence herkes kullanmalı, süper rahat oluyor Fiyat 40YTL gibi bişey, git bir yataş bayine, al çık.

Bu yastığn malzemesi hakkında bilgisi olan varmı ? Alerjik durum için soruyorum
  • ya cidden işe yarıyorsa bende alayım, benım özellikle yatağa girdiğim zaman hissediyorum ağrıyı sureklı boynumu cıtlatasım gerekıyormuş gibi oluyor, öyle sınır bozucu bı durumki bi gün hakkaten boynumu kıracam bende rahatlıyacam boynumda
  • Ben de almak istiyorum nasıl memnun musunuz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.