Şimdi Ara

Ortasıra Petekler Çalışmıyor Lütfen Yardım Edin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evimiz 100 m2 civarında. Kombiden itibaren 3 sıra petek var. Kombiden hemen sonra banyo ve yatakodası petekleri çalışıyor. Orta grupta mutfak çalışıyor, koridor ve oda çalışmıyor. son grupta ise 2 petek var ikisi de el değmeyecek sıcaklıkta çalışıyor. Peteklerin vanaları termostatlı. Arızalı olabilir diye yerlerini değiştim sonuç değişmedi. Koridordaki peteği defalarca boşalttım kapkara sular geldi, havasını aldım sıcak su geldi ama devirdaim olmuyor sanırım. Aynı sıradaki petek de öyle. Yalnız her peteğin borusu merkezi bir dağıtıcıdan gidiyor yani ortak değil. Ne yapabilirim? Ev ısınmıyor bir türlü.

• Ters bağlantı olabilir, en sağlıklısı bir tesisatçıya göstermek.
  • Geçen seneye kadar ikisi de çalışıyordu. Tesisatçı gör kaç paraya gelir....
  •  Ortasıra Petekler Çalışmıyor Lütfen Yardım Edin

Dağılım resimdeki gibi oluyorsa, mavi ve kırmızı vanaların sonuna kadar açık mı kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebza -- 13 Ocak 2014; 8:40:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

Dağılım resimdeki gibi oluyorsa, mavi ve kırmızı vanaların sonuna kadar açık mı kontrol edin.

dagitim merkezinde tek bir vana dahi kullanilmamis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 307kd -- 13 Ocak 2014; 21:09:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Isınmayan petekler hariç diğer petekleri kapattığınızda, hala ısınmıyorlarsa tıkanıklık var demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

Isınmayan petekler hariç diğer petekleri kapattığınızda, hala ısınmıyorlarsa tıkanıklık var demek.

Çalışmıyorlar. Peki tıkanıklığı nasıl açabilir'm?Çalışmıyorlar. Tıkanıklığı nasıl giderebilirim?
  • En mantıklısı tesisatçıya komple temizlik yaptırmak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.