Şimdi Ara

ortalık karışacak:)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bilen bilir,erenköy de oturuyorum..şimdiye kadar forumda asla sallamasyon duyum falan ömrümde yapmamışımdır..mahalle mizde önder özen ve onun çok yakın bir tanıdığı aynı zaman milli takımlarda yönetici bir abimiz oturuyor..bazen sabahları parkta koşarken veya ufak oğlunla futbol oynarken öylesi muhabbet etmişliğim var.
    fatih hoca nın gideceğini daha önceden bana söylemişti,bende her gördüğümde ne zaman dönecek diye sorardım:)
    dün gördüm;
    -Terim en fazla 6 ay daha durur dedi,demirören in devri kapanıyor,yukardan gelen talimatla abdullah avcı ve şenol güneş i yoklamaya başlamışlar bile.
    -Seneye bizde dursun ve tudor un şampiyon yapsa bile kalmayacağına da belli..terim boşa çıktığı an bizim ihtiyarlar,en kötü lucescu ayarı çekecekler.
    -Fener i forumda küçümseyenler çok,fener sağlam geliyor ben diyim size şimdiden sonra uplarım.
    -O Abi,''arda bu işin peşini bırakmaz,bi şekilde dönecek'' dedi.. bakalım bunlar olacak mı?

• önder özen erenköy'de oturmuyor batı Ataşehir'de oturuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinku -- 13 Haziran 2017; 19:29:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

önder özen erenköy'de oturmuyor batı Ataşehir'de oturuyor.

Hocam atatürk caddesi mado nun yanındaki binalardan birinde dairesi var..hatta ntv bir röportaj yapmıştı teras katında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurr10

quote:

Hocam atatürk caddesi mado nun yanındaki binalardan birinde dairesi var..hatta ntv bir röportaj yapmıştı teras katında.

tamam inandım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ugurr10

quote:

tamam inandım

:D
  • fenerin bende kötü gideceğini tahmin ediyordum ama beşiktaşın avrupadaki durumuna göre (şlde batırırsa) bu sene feneri şampiyon yapabilirler olmasza 2019 da zaten garanti

2018 mayısta bakın
  • Bu teoriler olası zaten, Fatih Terim normal şartlarda bırakırdı fakat şimdi bırakırsa teslim olmuş gibi olacak o sebeple direndiğini düşünüyorum.

Tff üstünde değişimler olması muhtemel, bunu siyasi otorite talep ediyorsa dahada hızlı gerçekleşir. Fakat işleyişte değişen çokta fazla bir şey olmaz. Bugün Yıldırım Demirören'in yaptığı ve eleştirildiği mevzuları x kişi gelse yine yapacak, bu kararları tek başına almadığını herkes biliyor.

Esas değişmesi gereken işleyiş, olması gereken bağımsız bir tff...Fakat burası Türkiye :)
  • Bu yıl fener şampiyon olacak zaten. Bana görede fatih terim yakında gider tek istegim gakatasaraya gelmemesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArapŞeyhi

Bu yıl fener şampiyon olacak zaten. Bana görede fatih terim yakında gider tek istegim gakatasaraya gelmemesi.

Aziz'in seçim zamanı.. Şampiyon olacak fener.. BJK'ye bir 2003-2004 operasyonu geliyor..
  • Mili takım'ın başına bu saatten sonra ne şenol güneş, ne de abdullah avcı geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: gecem1903

Mili takım'ın başına bu saatten sonra ne şenol güneş, ne de abdullah avcı geçer.

Geçmez diye birşey yok:) geçirirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gecem1903

Mili takım'ın başına bu saatten sonra ne şenol güneş, ne de abdullah avcı geçer.

Sıra ŞEnol'da.. Aziz'in şampiyonluğa ihtiyacı var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Bu yıl fener şampiyon olacak zaten. Bana görede fatih terim yakında gider tek istegim gakatasaraya gelmemesi.

Aziz'in seçim zamanı.. Şampiyon olacak fener.. BJK'ye bir 2003-2004 operasyonu geliyor..

Kesin bilgi mi?
  • Zaten bu sızdırmaların dış güçler tarafından yapıldığı kesin terimin ipi çekilmiş. Bence bu işi federasyon yapıyor , terimi açık bir şekilde kovarlarsa kendilerininde gideceğini bildiklerinden başka yollarla halletmek istiyorlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1881

quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Kesin bilgi mi?

Aziz'in şampiyon olması gerekli bu sene.. 2003-2004 te nasıl ayldıysa öyle alacak gibi geliyor bana
  • Fatih Terimin devri kapandı artık tadında bırakmak lazım. Yeteneklerini kaybetmiş, kazandığı istediği paradan başka birşey konuşulmayan bir adamdan hayır gelmez hayal görmemek lazım. Milli takımın döküntü hali ortada.
  • Şu liseliler ne zaman ölecekmiş bir de bunu sorsana kardeş. Asıl önemli olan bu.
  • Beyler şu bi gerçek ki mali olarak toparlanmaya başladğımız anda başımızda mourinho da olsa terim bi şekilde yolunu yapacak:) zamanında yapmıştı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.