Şimdi Ara

Ortaköy'de nerede yemek yenir? (manzaralı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kız arkadaşımla ortaköye gitmek istiyorum da hiç o civardaki mekanları bilmiyorum istanbulda yeniyim. Böyle güzel boğaz manzarası olan kişi başı max 25 lira hesap verebilceğimiz bi yemek yicek yer neresi var? bilgili arkadaşlardan yorum bekliyorum

• Yok mu bilen?
  • 25 liraya sanırım kumpir yersin ortaköyde dostum.benden daha iyi bilenlar yardımcı olur birazdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

25 liraya sanırım kumpir yersin ortaköyde dostum.benden daha iyi bilenlar yardımcı olur birazdan

Çok attın hocam beşiktaşta 20 liraya fajita yiyosun yani çokda düzgün manzaralı. O kadar da degil
  • Manzara diyorsan mecbur sahilde oturucaksiniz sahilde mekanlarda biraz kaziktir adam basi 25 liraya doyamazsiniz.Adam gibi biryer dersen house cafe iyidir ama yuzluk olursun orda.sahile git kiz arkadasina guvercinlere atmasi icin yem al buarada yan yana bulunan 4 5 mekan var onlarin fiyatlarina bak ve uygun gordugune gir benim tavsiyem ortakoy kahvesine git nargileni soyle arada yemek falanda yersiniz artik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jermaine.

quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

25 liraya sanırım kumpir yersin ortaköyde dostum.benden daha iyi bilenlar yardımcı olur birazdan

Çok attın hocam beşiktaşta 20 liraya fajita yiyosun yani çokda düzgün manzaralı. O kadar da degil

iki kişi doyurucu içerikli kumpir yesen yanınada içecek 25 i geçebilir bile çok attığımı düşünmüyorum.tek bir kumpir demek istemedim eğer o şekilde anladıysan.

sana bir tavsiye ama hemde gayet uygun.beşiktaşa gitmeden önce sanırım karaköy iskelesiydi hemen bitişiğinde denize sıfır bir yer var gayet uygun fiyatlar kızkulesinide görüyorsanırım belediyeye aitti kız arkadaşla gidilirmi bilemem sizin samimiyetinize bağlı

• quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

Manzara diyorsan mecbur sahilde oturucaksiniz sahilde mekanlarda biraz kaziktir adam basi 25 liraya doyamazsiniz.Adam gibi biryer dersen house cafe iyidir ama yuzluk olursun orda.sahile git kiz arkadasina guvercinlere atmasi icin yem al buarada yan yana bulunan 4 5 mekan var onlarin fiyatlarina bak ve uygun gordugune gir benim tavsiyem ortakoy kahvesine git nargileni soyle arada yemek falanda yersiniz artik

100 lük olabilirim ama maksimum 100 yani. oda sağlam yemek olması lazım
  • Dün Ortaköy’e gittim ama oradaki kumpircilerin cıvık hareketleri insanın hevesini kaçırıyor. Turistlere karşı kabalar “kız sana söylüyorum niye cevap vermiyorsun Türkçe de biliyorsun falan gibi konuşmalar bağırmalar. Pazarcı esnafı bile bunlardan daha iyi kumpir de 40 TL olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.