Şimdi Ara

Ortak Yayın Tarihi ve Koşulları Belli Oldu. Moderator İsmail Küçükkaya. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
5.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    öyle desin bende vericem hocam binaliye ksadkska
  • tigers615 T kullanıcısına yanıt
    Yav sen ne içtinde bu kafayı yaşıyorsun ya adamlar çaldılar şaibe var diye zırıl zırıl ağladılar.imamoğlu chp çaldı demedi diye onlara demedi nerde hani kasıt etmediler demek nedir ya bu nası bi sentetik ürün kafası bu ? Kimi ima etcekler dıj gücler ysknın seçtiği elemanlara teklif verdi biz kaybedek diye oyları onlarmı çaldı olcak.Size omurga lazım diyeceğimde daha omurgayı geçtim ahtapot gibi kıkırdağı bile olmayan canlısınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Küçükkaya tepki toplayacak bir isim, biraz daha tarafsız biri moderatör olabilirdi. Görünüşe göre yine bir planlar dönüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSN_vs_XBOXLive -- 11 Haziran 2019; 18:0:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amacinin ne oldugu belli olmayan sonunda bir suru tartismaya neden olacak bir program olacak. Kucukkaya karsilikli iletisim olmayacak dedi buyuk ihtimal akp şart olarak bunu istedi yani İmamoglu bu neden boyle oldu bunu neden buraya verdiniz onu neden ordan aldiniz diye soramayacak. Eyer iki adayada vaatleriniz nedir İstanbulun eksikleri nedir diye sorular sorulacaksa bir anlami yok bu canli yayinin.

• Hayırlı olsun

• Çok saçma olmuş. O zaman niye aynı gün ve yan yana çıkıyorlar ki programa. Ayrı günlerde seçim vaatlerine söyleyip geçerlerdi. Cidden tuhaf böyle olacaksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamisama-

Çok saçma olmuş. O zaman niye aynı gün ve yan yana çıkıyorlar ki programa. Ayrı günlerde seçim vaatlerine söyleyip geçerlerdi. Cidden tuhaf böyle olacaksa.
    bence İmamoglu cok gereksiz israr etti nasil olsa kabul edemezler diye devamli canli yayina cagirdi sonunda kabul ettiler kendide beklemiyordu hatta Yildirimda onay cikacagini beklemiyordu da %100 seffaf bir program olmayacagi kesin bir baska soylentide Yildirimi yem olarak biraktilar destegi cekiyorlar yavas yavas

• kuzgun_ kullanıcısına yanıt
    Edeb sahibi bir insan bu ülkenin İçişleri bakanına soysuz demez. Ver mail adresini anlatayım sana işin aslını. Size herşey mubah.

• İsmaili satın almışlar.

• carpenokte kullanıcısına yanıt
    Soylu'nun teröre karşı sert duruşunu desteklesem de muhaliflere de aynı gözle bakması, aynı sertlikle hareket etmesi hoş değil.

Ne diyelim? Umalım kendi de hatasını görür ve bu durumdan vazgeçer..
  • GasiOr kullanıcısına yanıt
    Eleştirirsiniz,sevmezsiniz ayrı konu ama “soysuz” demek ahlaksızlıktır, düzeysizliktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

Edeb sahibi bir insan bu ülkenin İçişleri bakanına soysuz demez. Ver mail adresini anlatayım sana işin aslını. Size herşey mubah.
    Ben içişleri bakanına soysuz demedim siz öyle diyorsunuz / anlamışsınız !
  • carpenokte kullanıcısına yanıt
    Hakaretin her türlüsüne karşı olmak lazım. Kimden, hangi taraftan geldiğine bakmadan.

İmamoğlu'na pontus diyenlere de, demirtaş'ın kucağından geldiği imasını edenlere de karşı olmak lazım. keMAL diyenlere de karşı olmak lazım mesela.

İmamoğlu-it dedi diyeceksen kesin,net ses kaydı çıkarsa, Portakal yayınlarsa o da eleştirilir ama şu an belli değil.

Soylu tarafsız olması gerekirken bir kesimi yüceltir, diğer kesime ağzına ne gelirse söylerse tepki kaçınılmaz olur.

Kısaca rüzgar eken fırtına biçer.
  • quote:

Bu ülkenin iç işleri bakanı seçimlerde sürekli kendi partisine propaganda yapmaz, ülkenin derdine düşer. Ver mail adresini anlatayım sana işin aslını. Size herşey mübah.
  • Edep sahibi bir insan dedim ya, herkes yazar artık.

• quote:

Edep sahibi bir insan dedim ya, herkes yazar artık.
    Verecek cevap olmayınca insan dedim ya, herkes saldırır artık.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.