Şimdi Ara

ortak wifi kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • alt katta eşi okuyan evli bir çift yeni taşındılar tesadüfen taşınanlar eski aracımı sattığım tanıdık çıktı eve girerken karışılaştık muhabbet ettik konu internete geldi dedi evde wifi varmı nekadar ödüyorsun v.s dedim 60 tl biz 9 ay sonra taşınıcaz eşime internet gerekli dedi ben açtırırsam tahatüt süresi dolmadan evden ayrılıcam dedi cezası v.s oluyor dedi sonra seninle ortak olalım dedi 30 + 30 şeklinde geçiştirdim oradan akşam babama sorarım dedim olur derse yazarım ararım dedim numaramı alıp kaydetti sizce ne yapsam normalde interneti faturası babamın emekşsşnde otomatik ödeme ile ödeniyor ben alacağım parayı harçlık yaparım diye düşündüm siz ne dersiniz sıkıntı olurmu

• Olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

Olur

bi sıkıntı olurmu sizce ? eşi ve kendisnin telefonu modem arayüzünden görünen bağlantı samsung s6 ve samsung a7 2016 gözüküyor birde arada kullandıkları netbok varmış ama pek o önemli değil
  • internet saglayiciniza gidip ortak kullaniyoruz demediginiz surece sorun olacagini dusunmuyorum. kabul edin bence onlarda zor durumda kalmis belliki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şeyimi paylaşırım ama İnternet'imi asla.
  • Kardeşim malum olaylardan sonra hala bu gibi şeyleri düşünebilmeniz garip geldi açıkçası .

Mesela biri ortak wifi kullanıyormuş bir bylockçu ile adamı sırf ortak wifi yüzünden işten atmışlar.Sakata gelmeyin derim ... İnsana değer verilmediği için ülkemizde gözünün yaşına bakmazlar.

Bu ülkede insan harcamak bukadar kolay...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Her şeyimi paylaşırım ama İnternet'imi asla.

neden hocam

• Bence paylaşma, komşuna söyle Türknet alsın taahhüt yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

Bence paylaşma, komşuna söyle Türknet alsın taahhüt yok.

neden paylaşmıyayım hocam?

• Ev alma komşu al komşu komşunun külüne muhtaçtır.. Modemlerinize şifre koymayın arkadaşlar bu sizin özgürlüğünüz durumu olmayan komşularınıza hizmet götürün

• Ortak çıkacağına göre AKK hızlı dolacak, internetin yavaşlayacak. Ben bu sebepten dolayı asla paylaşmazdım.
    Ama bu iyimser yaklaşım yine de. Üstte ki arkadaşın verdiği örnek doğru. Herhangi bir bilişim suçu işlenmesi veya bylock gibi programların kullanılmasından seni bile sorumlu tutabilirler aynı internet olduğundan dolayı .
  • Eğer online oyun oynuyorsan ping olur,dizi film izliyorum dersen bazen donma olur ama ben inidirip izliyorum diyorsan al 30 Tl ni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuklacini

Eğer online oyun oynuyorsan ping olur,dizi film izliyorum dersen bazen donma olur ama ben inidirip izliyorum diyorsan al 30 Tl ni.

online oyun bi cs go birde gta 5 oynuyorum okadar şuanlık bakalım daha deneyemedim ping olucakmı görücem

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLegendx

Ortak çıkacağına göre AKK hızlı dolacak, internetin yavaşlayacak. Ben bu sebepten dolayı asla paylaşmazdım.
    Ama bu iyimser yaklaşım yine de. Üstte ki arkadaşın verdiği örnek doğru. Herhangi bir bilişim suçu işlenmesi veya bylock gibi programların kullanılmasından seni bile sorumlu tutabilirler aynı internet olduğundan dolayı .

anladım fakat öyle birşey olsa zaten hangi ip adresi ile yapıldığı bulunuyor bi sıkıntı olacağını sanmam diye düşündüm ben bile modem arayüzü kaç kişi girdiğini ve ip adresini görebiliyorum

• Komşu herhangi bir bilişim suçu işlerse olan sana oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: berke_17.

quote:

Orijinalden alıntı: TheLegendx

Ortak çıkacağına göre AKK hızlı dolacak, internetin yavaşlayacak. Ben bu sebepten dolayı asla paylaşmazdım.

anladım fakat öyle birşey olsa zaten hangi ip adresi ile yapıldığı bulunuyor bi sıkıntı olacağını sanmam diye düşündüm ben bile modem arayüzü kaç kişi girdiğini ve ip adresini görebiliyorum

İlla ki kanıtlanır tutup seni almazlar içeri ama aynı interneti kullanacağınız için İP adresini paylaşıyorsunuz. Dolayısıyla başın ağrır azda olsa. Ayrıca en önemli şey AKK belkide. sırf AKK için vermezdim ben

• berke_17. kullanıcısına yanıt
    Adam bylockcudur veya deep webe meraklıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.