Şimdi Ara

Orta Seviye Oyun bilgisayarı G4560 + RX570 Sıfır gibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
2.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Orta Seviye Oyun bilgisayarı G4560 + RX570 Sıfır gibi
    Bilgisayarı çok az kullanıldım sıfır gibi duruyor hiçbir sorunu yok. Toplasan açık kaldığı süre 1 ayı geçmez kendim yazılımcıyım boş zamanlarda bazen oyun oynardım okadar..
    Ürünlerin faturaları ve garanti belgeleri duruyor ama garantileri bitik kutuları vs de duruyor çoğu ürünün..
    İşlemci ve ekran kartı birbiriyle çok uyumlu tam fiyat performans için ideal hiçbir şekilde g4560 bottleneck yapmıyor.Zamanında araştırıp o şekilde seçmiştim.Orta Seviye Oyun bilgisayarı G4560 + RX570 Sıfır gibi
    Anakart intel optane e uyumlu isteyen optane takabilir. Oyun için tam bir fiyat performans ürünü al eve direk oynamaya başla..

Alınma tarihleri: 08.05.2017
    Anakart: MSI B250M Mortar Arctic - Vatandan alındıhttps://www.vatanbilgisayar.com/msi-b250m-mortar-arctic-intel-b250-soket-1151-ddr4-2400mhz-usb3-1-anakart.html

Kasa ve PSU: XIGMATEK SOUNDWAVE XCP + 500W 80+ PSU kasayla birlikte geldihttps://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-soundwave-xcp-500w-midt-atx-siyah-kasa.html
    Sıfır fiyatı 775 TLhttps://www.gozatal.com/xigmatek-soundwave-xcp-500w-500w-afpc-siyah-usb-30-12cm-fan-kasa

İşlemci: İntel pentium g4560

Ekran kartı: MSI RX 570 GAMING 4 GBhttps://www.vatanbilgisayar.com/msi-rx570-gaming-x-4g-4gb-gddr5-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html

Ram: Kingston 8GB HyperX Savage DDR4 RAMhttps://www.bhphotovideo.com/c/product/1259547-REG/kingston_hx424c12sb2_8_8gb_hyperx_savage_ddr4.html

Harddiskler: Toshiba 7200 RPM 500 gbhttps://www.hepsiburada.com/toshiba-500gb-7200rpm-sata-3-0-32mb-3-5-sabit-disk-dt01aca050-p-BD305280?magaza=SASTAR&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.54.9

Sandisk 240 gb da ssd var 500mb okuma - yazma

Orta Seviye Oyun bilgisayarı G4560 + RX570 Sıfır gibiOrta Seviye Oyun bilgisayarı G4560 + RX570 Sıfır gibiOrta Seviye Oyun bilgisayarı G4560 + RX570 Sıfır gibiOrta Seviye Oyun bilgisayarı G4560 + RX570 Sıfır gibiOrta Seviye Oyun bilgisayarı G4560 + RX570 Sıfır gibi
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2300 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Pazarlık yaparız arkadaşlar alıcısı varsa
  • Fiyat 2900 den 2500 e indirildi
  • Bu sistem orta üst seviye değil de emekleme ilk adım diyelim daha doğru olur :)
    İlan başlıgına kanıp sazanlama girdik malesef :D
  • Nefrelius kullanıcısına yanıt
    rx 570 ekran kartına emekleme diyorsan senin donanım bölümünü terketmeye davet ediyorum :D

Kendi değerleri toplumun kabul gördüğü değerlermiş gibi söylemeyelim lütfen burdaki konuyu baltalıyorsun..
    rx 570 in her platformda mid - high arası bir kart olduğu yazar bu sistemde rx 570 i bottleneck yapacak bir sistem olmadığına göre ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatalstroke21 -- 27 Mart 2020; 14:58:56 >
  • Arkadaş rx 570 dediğin kart bende de var. 1080p de ultra da farcry primal de kaç FPS alıyorsun ? maximum 50 60... Veya Battlefield 1 ? hadi hepsini geç GTA 5 de msaa x4 yapsana bi ne oluyor ? bunlar bide kaç yıllık oyunlar.... Giriş seviyesi dediğin kart 2020 için rx 580 rx 590dir. RX 570 çok parası olmayan ben zaten LoL CS go oynuyorum diyen adamın alacağı karttır. Kendini veya kimseyi kandırmanin anlamı yok. Kaç senelik GTX 970 bile rx 570fen neredeyse daha iyi... Neyse senin siatemin ultra süper sistem 6 sene öncesine göre

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nefrelius

Arkadaş rx 570 dediğin kart bende de var. 1080p de ultra da farcry primal de kaç FPS alıyorsun ? maximum 50 60... Veya Battlefield 1 ? hadi hepsini geç GTA 5 de msaa x4 yapsana bi ne oluyor ? bunlar bide kaç yıllık oyunlar.... Giriş seviyesi dediğin kart 2020 için rx 580 rx 590dir. RX 570 çok parası olmayan ben zaten LoL CS go oynuyorum diyen adamın alacağı karttır. Kendini veya kimseyi kandırmanin anlamı yok. Kaç senelik GTX 970 bile rx 570fen neredeyse daha iyi... Neyse senin siatemin ultra süper sistem 6 sene öncesine göre
    Kardeş kartın seviyesini kendi çapında niye ölçüyorsunki sen mi belirliyorsun kuralları yani ? sana mı gelip sorcaz hangi kart ne seviyededir ne değildir.

Resimde attığım adamlar hiçbirşey bilmiyor sen biliyorsun dimiOrta Seviye Oyun bilgisayarı G4560 + RX570 Sıfır gibi

Donanımdan anlamıyorsun bari milletin konusuna salça olma

• haklısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nefrelius

haklısın.
    Hatadan dönmek erdemdir güzel davranış takdir ettim herkes hata yapabilir sorun yok
  • çok doğru söylüyorsun

• Fiyat takip
  • fatalstroke21 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş biraz sıkıntılı. Bos konusur herseye yorum yapar. Kendisinden ucuza satin aldigim parcalari fazlaya sattigim icin bos konusup ilanlarimi kirletiyor. Dikkate almayin arkadaslar bu insani.

• i3 işlemciye oyun bilgisayarı yazanlar
    pentium en dandik en berbat en yavaş en kötü en pis en ucuz en en en en işlemciye orta üst seviye yazanlar.

iyi ki forumda konular her türlü yoruma açık.
  • Bence şu an günümüzde üst seviye bir ekran kartında 2k da 60 fps garantisi olmalı. Orta seviyede ise 1080p de 60 fps garantisi olmalı. Bunu sağlamayan kartların hepsi doğal olarak giriş seviyedir. Orta üst de 1080p 60 fps ye rahatlıkla yeten ancak zaman zaman 2k da 60 fps yi zorlayan kartlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 1 Nisan 2020; 0:29:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

i3 işlemciye oyun bilgisayarı yazanlar
    pentium en dandik en berbat en yavaş en kötü en pis en ucuz en en en en işlemciye orta üst seviye yazanlar.

iyi ki forumda konular her türlü yoruma açık.
    oyun bilgisayarında işlemci aramakda işte ne biliyim yani :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperÇorapçıgil

Bence şu an günümüzde üst seviye bir ekran kartında 2k da 60 fps garantisi olmalı. Orta seviyede ise 1080p de 60 fps garantisi olmalı. Bunu sağlamayan kartların hepsi doğal olarak giriş seviyedir. Orta üst de 1080p 60 fps ye rahatlıkla yeten ancak zaman zaman 2k da 60 fps yi zorlayan kartlardır.
    Bence ile başlayan her cevaba saygım var :) sizin görüşünüz bu yönde olabilir piyasanın görüşü bu şekilde sorun yok
    Sizin görüşünüz nedir? Yani hangi kıstasa, kritere göre bir kartın giriş, orta ya da üst seviye olduğuna karar veriyorsunuz?

Şu an 1080p nin standart olarak artık kalıcı bir yer edinmiş olması 1080p de yüksek ayarlarda akıcı bir oyun deneyiminin olmasını zaten gerekli kılıyor. Yani bir kasada usb 3.0 ın varlığı gibi. Dolayısıyla standart olan bu seviye artık bir başlangıç seviyesi demektir. Amd nin kendi sıralamasına bakalım, 560 570 580 sonra da 590. Kendisi bile orta alt sıraya koymuş. Kaldı ki 590 üst seviye bir kart değil, hiç olmadı da. Öyle olsaydı çok üstünde olan 1070 ve üzeri, 2060 ve üzeri kartlara ne demek gerekirdi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 1 Nisan 2020; 16:34:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperÇorapçıgil

Sizin görüşünüz nedir? Yani hangi kıstasa, kritere göre bir kartın giriş, orta ya da üst seviye olduğuna karar veriyorsunuz?

Şu an 1080p nin standart olarak artık kalıcı bir yer edinmiş olması 1080p de yüksek ayarlarda akıcı bir oyun deneyiminin olmasını zaten gerekli kılıyor. Yani bir kasada usb 3.0 ın varlığı gibi. Dolayısıyla standart olan bu seviye artık bir başlangıç seviyesi demektir. Amd nin kendi sıralamasına bakalım, 560 570 580 sonra da 590. Kendisi bile orta alt sıraya koymuş. Kaldı ki 590 üst seviye bir kart değil, hiç olmadı da. Öyle olsaydı çok üstünde olan 1070 ve üzeri, 2060 ve üzeri kartlara ne demek gerekirdi bilmiyorum.
    1080p oyun giriş seviyesi kartlardada akıcı şekilde oynayabilirsiniz oyundan oyuna değişkenlik gösterir ama ben mid-range high-range belirlenmesinin şu şekilde belirlenebileceğini düşünüyorum.

Piyasada sıfır satışı devam eden tüm ekran kartlarının performansını sayısal bir değer olarak alalım bunun en başında olanlar giriş seviyesi ortada olanlar mid-range, en üstlerde olanlarda high-range dir benim için tahminimce bu websitelerinde bu karta mid-range yazanlarda buna benzer bir fikirle yazmışlardır.

Daha aşağıda sıfır ne satılıyor ki? Muhtemelen yakında bunların da biter. Bence elde kalan stokları eritiyorlar çoktandır. Neyse konu kirlenmesin daha. İyi satışlar dilerim size.

• Kişi kendisiyle sorunlu biri.İlanından belli.Kibarca ve dürüstçe mesajları yazmama rağmen ,şahsıma hakaret etmiştir.Kendisini blokluyorum.Şikayetimi ilettim yöneticilere.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.