Şimdi Ara

Orta segment önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Orta segment bir telefon arıyorum. Hatta geçenlerde Vodafone dan honor 20 aldım sipariş iptal edilmiş filan saçma sapan işler. Baktığımda mantıklı gözüküyordu. Ama biraz bakınca bu tarz telefonların çok oldugunu gördüm. Siz telefondan anlayan kişiler olduğunuzdan sormak istedim.
    Kesin olması gereken özellikleri:
    -parmak izi arkada olmamalı(yan tuşla veya ekrandan)
    -Uzun süre idare edebilmeli (suan Huawei p9 kullanıyorum ki tek sikayet im hafıza durumu ve artık bi tık yavaşlaması 2-3yıldır kullanıyorum. Yani uzun vadeli ve beklentisi düşük bir kullanıcıyım.)
    -android olması
    -type-c olması
    - şarjı fena olmasın(araştırdığım kadarıyla daha yüksek batarya kapasitesi daha uzun şarj demek değil, işlemcide önemli. Buna göre düşünün bu konuyu)

Onun dışında kamera çokta önemli konu değil ama 3-5lira para veriyoruz iyi kötü bişiler yapsın.

Benim inceleyip fena bulmadıklarım;
    Mi 9t
    Nova 5t
    Honor20
    Realmi 6/realmi 6pro
    A51/a71

Bu telefonlardan para sıkıntısı olmadan hangisini seçersiniz? Veya bu fiyatlarda söylediğim özelliklerde önerebileceğiniz bi telefon varsa söylerseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba.Xiaomi Redmi Note serisine bak derim.Örneğin 8 inde pubg performansı çok iyi ama Hd grafiğe aldırmıyor.2200-2400 Tl arası fiyat.Kamerası güzel fiyat performans serisinden bir telefon yani.Biraz daha fiyat verebilirim dersen 8 prosu yada 9 ada bakabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.