Şimdi Ara

Orta düzey bir bisiklet ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 1-2 haftadır bisiklet araştırması yapıyorum elimde 700-750 TL civarı para var. Bisikleti sürekli asfaltta ve bazen de rampalarda kullanıcam o yüzden yormayan ve hafif bir şey arıyorum. Salcano bakıyordum ama servisi çok kötü olduğunu duydum. Çok pahalı olsun istemiyorum çünkü zaten aşırı bir kullanımım olmayacak hafif ve yormasa yeterli olacak diye düşünüyorum mesela 600 TL ye orta seviye bir bisiklet alsam 100-150 TL ye de ekipmanı kapatabilirim. Hafif olması için disk fren, amortisör olmasını istemiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Arkadaşım O Eli Bi İndir! kullanıcısına yanıt
    Doğru araştırmayı yapan nadir kişilerdensiniz Sedona 301, Salcano City Sport 50-City Sport 60 gibi modelleri önerebilirim. Amortisör var fakat bazı durumlarda gerek duyabilirsiniz. Yol bisikleti düşünürüm derseniz durum farklı tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhotoBy_Anonim

Doğru araştırmayı yapan nadir kişilerdensiniz Sedona 301, Salcano City Sport 50-City Sport 60 gibi modelleri önerebilirim. Amortisör var fakat bazı durumlarda gerek duyabilirsiniz. Yol bisikleti düşünürüm derseniz durum farklı tabi

Teşekkürler Salcano hoşuma gidiyor fiyatları da daha uygun ama bilmiyorum servis konusunda kafam karışık, sizce nasıldır ? Salcano city sport 60 iyi gibi görünüyor.

Denemek kesin çözüm
    Servis kalitesi satın aldığınız bayiye göre değişir kim uyduruyor bu servisi kötü zırvalıklarını anlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya zaten yüzde 90 bisikletin servislik bir işi olmaz ki.
    ayrıca city sport 60 kullandım ben. fiyatına göre güzel bir bisiklet.ama sedona daha hoş görüntü olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mow_ -- 14 Aralık 2013; 13:19:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.