Şimdi Ara

orta derece bir kart istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nvdia 9800 gt 1gb 256 bit
    1tb samsung hdd
    Kingston 2x2 1600 mhz ram
    500w highpower psu
    Bu sistemime nvdia nin bir kartini almak istiyorum hd7790 larda falan sorun ciktigi icin amd istemiyorum ust sinirim 350 tl arkadaslar birde 350 liraya ekran karti almaktansa bu sistemi 700 liraya alici var satip yeni mi sistemmi kurmaliyim bu sistem beni idare edermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• momenty kullanıcısına yanıt
    Monitörün dvi yada hdmi girişli ise powercolor hd 7850 2gb oc pcs tavsiye ederim
    Powercolor Pcs+ Hd7850
  • Hocam intel islemciyle amd tam verimle calisirken sıkınti olmasindan korkuyorum mumkunse nvdia dusunebilirmiyiz

• hocam bende gtx460 var 1 gb gddr 5 256 bit dx11 sm5.0 70 tl!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: momenty

Hocam intel islemciyle amd tam verimle calisirken sıkınti olmasindan korkuyorum mumkunse nvdia dusunebilirmiyiz

öyle bir sıkıntı olmaz siz rahat olun hd 7850 işinizi görür

• 7850 2 gb o.c al canavar senin işini rahat görür bence
  • quote:

Hocam intel islemciyle amd tam verimle calisirken sıkınti olmasindan korkuyorum mumkunse nvdia dusunebilirmiyiz

Vaktin varsa forumda araştır adam 2-3 bin tl lik amd r9 290x gibi ekran kart alıp intel i7 4770k 3960x gibi işlemci alıyor nviada alabilirsin tabi ama maximum performans gösterdiğim kartta kardeşim tercih senin o fiyata bu gösterdiğim ekran kartından 5-7 fps az veren gtx 650 ti boost olması lasım karar senin testlere bakabilirsin netten araştırıp beğenmessen kartı alıp sevmessen geri iade alıolar die biliyorum yanılmıosam yanlış kartı aldım dersin nviada olanını alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaanx -- 26 Nisan 2014; 18:35:27 >
  • Oncelikle herkese tesekkur ediyorum 650ti veya 750ti den yana gonlum ama gercekten bu 7850 bu kadar iyimidir arkadaslar yani 750ti yi aratmaz daha bile iyi intel islemciylede optimizasyon sorunu olmaz diyorsaniz en kisa zamanda 7850 yi alicam ama 750 ti intelle daha uyumludur veya 7850 den daha iyidir diyorsaniz onu alicsm

• quote:

Oncelikle herkese tesekkur ediyorum 650ti veya 750ti den yana gonlum ama gercekten bu 7850 bu kadar iyimidir arkadaslar yani 750ti yi aratmaz daha bile iyi intel islemciylede optimizasyon sorunu olmaz diyorsaniz en kisa zamanda 7850 yi alicam ama 750 ti intelle daha uyumludur veya 7850 den daha iyidir diyorsaniz onu alicsm

İşlemci markasıyla ekran kartının hiçbir ilişkisi yoktur. İşlemciniz de yeterince güçlü zaten, Hd 7850 o bütçede en iyi kart olacaktır. 660Ti önerebilirdik, fiyatı 2,5 katına çıkmış olmasaydı
  • Tesekkur ederim 660ti bi harikaymis fakat fiyati gorunce hemen kapattim :D hd 7850 almayi dusunuyorum en kisa zamanda

Psunuz 12a kanalından kaç w veriyor?
  • Son bi hatırlatma monitörün vga girişliyse titreme sorunu yaşama ihtimalin var aklında bulunsun techpowerup gibi büyük sitelerde powercolor pcs hd 7850 review die yazarsan google ye orda testler var oyunlarla tek tek orda gtx570 yakalamış genelde gtx570 nerde gtx650 ti boost ordan kesin fikir edinebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaanx -- 26 Nisan 2014; 19:27:26 >
  • 360w verebiliyor hocam

• qaanx kullanıcısına yanıt
    Zaten monitorum 1440x900 hocam monitorude degisiricem yeni kart aliyoruz bi zahmet full hd kullanalim:D

• yalnız 360w 7850'yi çalıştırmayabilir. çalıştırsa da ucu ucuna . bence 7770 bakın. ya da 750ti. bunlar daha az güç harcar.
  • MSI GTX 750 TI

hem fiyatı hem güç gereksinimleri için iyi bir kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkantcelik -- 26 Nisan 2014; 20:00:20 >
  • acmtncy A kullanıcısına yanıt
    Hocam kac w cekiyor bu meret :D

12 V kanalından kaç Amper verio ve Çift kanalmı biliomusun psu özelliklerini kaldırır gibi ama uzun vadede sıkıntı olabilir psu değiştirmem diosan 750 Ti ye kaçabilirsin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.