Şimdi Ara

Orphan Black (2013-2017) | BİTTİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
21
Favori
20.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

quote:

Orijinalden alıntı: Ryuk.

quote:

quote:

7. bölümü de izledim. Aksiyonu olan ilginç bir konuyla arada eğlenceli halleriyle her türü içinde barındıran bir dizi olmuş.

Dizide kullanılan müzikler heheyt be dedirtiyor. Bazılarını bulamıyoruz tabi.

7. Bölümde Knife Party - Centipede çalıyor bir yerde 2 yerde daha var aynı şekil dupstep müzik ama ne olduğunu çözemedim. Başlangıç müziği ise sizi sizden alıp götürüyor. O derece güzel.

Bana hayrına 7. bölümde kullanılan şarkıları söyleyecek birini arıyorum bi de theme songun tam hali varsa araya onuda atıverirseniz çok iyi olur benim için.

2. sezon 2 Mayıs 2014'te gelecek yazıyor. Ne kadar doğru bilmiyorum ama 1 Haziran'da biteceğini varsayarsak çok bekletetecek gibi görünüyor. 2 Mayıs'ta başlarsa 10 Bölümden Temmuz'da biter 2. sezon ki 3. sezon onayını alması durumunda(Alır umarım 20 bölümde bitecek bir konu değil bu.) iki sezon arası süre kısalmış olacak.

dizimag te bolum icinde calan sarkilar yer aliyor

Hepsi yok baktım hatta benim bulupta onların bulamadığı şarkılar var.

hocam android telefon varsa shazam ile ogrenebilirsin

Yok daha malesef

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

7. bölümü de izledim. Aksiyonu olan ilginç bir konuyla arada eğlenceli halleriyle her türü içinde barındıran bir dizi olmuş.

Dizide kullanılan müzikler heheyt be dedirtiyor. Bazılarını bulamıyoruz tabi.

7. Bölümde Knife Party - Centipede çalıyor bir yerde 2 yerde daha var aynı şekil dupstep müzik ama ne olduğunu çözemedim. Başlangıç müziği ise sizi sizden alıp götürüyor. O derece güzel.

Bana hayrına 7. bölümde kullanılan şarkıları söyleyecek birini arıyorum bi de theme songun tam hali varsa araya onuda atıverirseniz çok iyi olur benim için.

2. sezon 2 Mayıs 2014'te gelecek yazıyor. Ne kadar doğru bilmiyorum ama 1 Haziran'da biteceğini varsayarsak çok bekletetecek gibi görünüyor. 2 Mayıs'ta başlarsa 10 Bölümden Temmuz'da biter 2. sezon ki 3. sezon onayını alması durumunda(Alır umarım 20 bölümde bitecek bir konu değil bu.) iki sezon arası süre kısalmış olacak.

dizimag te bolum icinde calan sarkilar yer aliyor

Hepsi yok baktım hatta benim bulupta onların bulamadığı şarkılar var.

hocam android telefon varsa shazam ile ogrenebilirsin

Yok daha malesef

aradıklarını pm atarsan ilgilenirim dostum

• Aynı anda bu klonları nasıl sahnede oynatıyorlar ya. Hiç sırıtmıyor birde. Helenayı da çok güzel canlandırıyor. Oyuncunun işi zor valla, 4 kişinin başrolünü oynuyorsun.
  • Oh be. Ana konusu varmış. 4 Bölüme geldim nefessiz izliyorum. izlemeye kıyamıyorum. beklememek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknbyz

ooo bizim vaas'ta burdaymış far crydaki

Aynen. Zaten o var diye bir göz atayım dedim hikaye ilgimi çekti direk. Bende devam ettim.
  • Bu dizi de mi Bates Motel gibi.. Arkadaş bu sezon bütün iyi diziler pas geçiliyor anlamıyorum ki.. Ben bile pişman oldum geç başladığıma..

Diziye gelince mükemmel bir senaryosu var.. Öyle ucu açık bir senaryo ki Kafanızda final bölümü oluşturamıyosunuz..
  • dizi hoş güzel de çok ağır işliyor. Fringe muadili gibi ama değil çünkü fringe her sezon 20 bölümü olan 5 senede bitmiş bir dizi ve sezon içi bölümler ağırdan konuyu pekiştirme niteliğinde bölümlerdi. ama burada durum çok farklı. ilk olarak sezon 10 bölüm eğer 2. sezon onayı almasaydı ortada kalacaktı senaryo, konu çok yavaş ilerliyor aksiyon az tabi bu sezonu 10 bölümlük bir dizi için böyle eğer bu tempo normal bir dizi için geçerli olsaydı çok kaliteli olmuş sürükleyici olmuş derdim ama şu anda durum öyle değil.

10 bölümde bence çok aksiyon olacak nede olsa sezon finali ama inş 2. sezon 20-22 bölüm olur ve engeç ekim gibi başlar işte o zaman bi fringe olmuş olur bence
  • Efsane olma yolunda ilerliyor 7 bölime geldim. Harbiden hayatımda böyle bir şey izlemedim. Çok çok farklı olmuş.
  • anime izmelemekten içim sıkıldı diziler de hep arada orphan'a başlanır mı konuyu az bir özet geçen olsa spoilersiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

anime izmelemekten içim sıkıldı diziler de hep arada orphan'a başlanır mı konuyu az bir özet geçen olsa spoilersiz

Yetim Black, Sarah adında zor koşullara adapte olabilmiş kılık değiştiren bir yetimdir. Bir kadının intiharına tanık olduktan sonra Sarah kurbanın kendine çok benzediğini fark eder. Ölü kadının yerine geçerek birikimlerini kullanınca bütün sorunlarının çözüleceğini zannederken onun yerine şaşırtıcı bir gizemin farkına varır: Ölü kadın ve kendisi birer klondur. Sarah cevaplar aradıkça kendisi gibi birçok insanın olduğu öğrenir. Bu kişiler aile fertlerinden şüphelenmeyen ve tamamen farklı koşullarda yetişen genetik olarak aynı insanlardır. Bu klonları kimin yarattığını bilmezken neden bir suikastçi tarafından bir bir öldürüldüklerini de bulmak zorundadır.

• Başladım bakalım.. Şimdilik güzel gidiyor konusu zaten ilgimi çekmişti..
  • İlk iki bölümü izledim çok güzel gidiyor..
  • Yeni bölüm gelmiş..

Çok güzel dizi daha önceden izlemediğime üzüldüm..
  • Vay bee ne sezon finaliydi...

Çok sağlam bir sezon finaliydi..
    Helena arada kaynadı ama olsun...

Bence kızı bayan S kaçırdı.. Çünkü o da doktorlardan biriydi..
  • Dizinin blurayi çıkmış, 720p ile başlayalım diziye, tavsiyeler olumlu yönde.
  • Başla dostum güzel dizi..
  • Bugün bitirdim ilk sezonu da mayıs 2014te mi başlıcak 2. Sezon?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

Bende izlemeye başladım bu diziyi. ilk iki bölümünü izledim. Bayağı sardı beni, ama bende şöyle bir sorun var, alt yazıların hepsinde senkron kayması yaşıyorum. Kullandığım playerda senkron ayarı var fakat yinede diziyi izlerken senkron kayıyor bir şekilde. Dizinin konusu enteresan güzel gidiyor şimdilik yeni dizi arayanlara tavsiye ederim, daha ilk bölümlerdeyken başlatın derim

Bs player kur alt yazi sorunun kalmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel dizi de değerini bilen yok
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.