Şimdi Ara

Orphan Black (2013-2017) | BİTTİ (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
21
Favori
20.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C0S1M4

Orphan Black (2013-2017) | BİTTİ

Mika'nın ölüm haberini Tumblr'da falan görmüştüm ama inanmak istememiştim. Orphan Black'in bu paylaşımından sonra kafamda kesinleştirdim ve kendimi hazırlamıştım. Her ne kadar hazırlamış olsam da maalesef ağlamadan duramadım her neyse. Asıl kafama takılan Orphan Black neden bunu spoiler olarak verdi bize ? Yani bence yapmamalıydı bilmiyorum. İleride başka klonlar ölür mü bilmem ama ölecekse bile bize bu şekilde posterler ile göstermesinler :/

• ben finalde sarah'ın öleceğini düşünüyorum. diğer kardeşleri için kendini feda edebilir mutlu son onlar için olacak sanki
  • WISDOM kullanıcısına yanıt

Ne kadar doğru bilmiyorum da birkaç duyum aldım, inanmıyordum ama Mika'nın ölümünden sonra "eyvah" dedim kendi kendime. Ben "Cosima ve Delphine dışında diğerleri benim için çok da önemli değil" diyordum ama yani Mika'nın ölümünü görünce bile vallahi çok kötü oldum. Duyduklarım bir yana evet maalesef ben de ölecek gibi hissediyorum çok fazla yıprandı kız ya, temennim kimsenin ölmemesinden yana ama sonuçta Orphan Black bu, direkt mutlu bir son ile biteceğini maalesef düşünmüyorum

• Uzun süre aradan sonra dizi işine tekrar başlıyorum poi, fringe gibilerinden sonra hayal kırıklığına uğratmayacak değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAXSTAR

Uzun süre aradan sonra dizi işine tekrar başlıyorum poi, fringe gibilerinden sonra hayal kırıklığına uğratmayacak değil mi?

Poi ve fringeden sonra ben çıkmaza girdim. Başladığım tüm dizileri bırakıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kesinlikle bakın KESİNLİKLE devam etmelisiniz, 3.-4. ve şimdi 5. sezonun tadı bence 1. ve 2. sezonlara nazaran çok daha güzel, pişman olmayacaksınız.

Canım çekti şimdi öyle güzel söyledin ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pippi Uzunçorap

quote:

Kesinlikle bakın KESİNLİKLE devam etmelisiniz, 3.-4. ve şimdi 5. sezonun tadı bence 1. ve 2. sezonlara nazaran çok daha güzel, pişman olmayacaksınız.

Vallahi abartmıyorum gerçekten bak devam et beğenmezsen gel beni bul döv o kadar eminim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAXSTAR

Uzun süre aradan sonra dizi işine tekrar başlıyorum poi, fringe gibilerinden sonra hayal kırıklığına uğratmayacak değil mi?

Hayır uğratmayacak, ben de o yollardan çıktım ve hayal kırıklığına falan uğramadım. Dizi gayet rayını hiç bozmadan çok iyi bir şekilde ilerliyor. Emmy ödülünü almış büyük bir aktris oynuyor her şeyden önce. Performanssa performans, kurguysa kurgu her şeyi çok iyi dizinin. Önemli olan ön yargı ile başlamamak, yani direkt diziye "aman nasıl olsa diğerleri gibi bir tat vermeyecek" şeklinde bi' ön yargı ile başlanırsa o zaman zaten dizi ne kadar iyi olursa olsun ön yargıdan ötürü yansımayacaktır.

• Canım sıkılıyordu Mika'nın anısına bir video yaptım :')

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuritrash -- 21 Haziran 2017; 13:0:54 >
  • quote:

quote:

quote:

Vallahi abartmıyorum gerçekten bak devam et beğenmezsen gel beni bul döv o kadar eminim :D

Ahah tamam hocam sağ ol

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ahah tamam hocam sağ ol

Ne demek rica ederim :D

• Orphan Black 5x04 Fragman ;

• 5x3

Hendrix ailesi Donnie

Kira ne tombik olmuş öyle yav Kensi derisini kesmeye çalıştı muhtemelen Rachel'ın fareyle ilgili söylediklerinin üzerine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5x03

Alison ve Cosima'nın ilk tanışması bayağı iyiymiş gerçekten :D
    "dude, are you high ?"

Veera Suominen, bir kez daha üzüldüm bu sahneyi görünce ama direkt es geçilmemesine sevindim.

Bölüm Hendrik Ailesi ağırlıklıydı güzeldi. Alison'ın hayatı boyunca özellikle bu klon olayından sonra kendini işe yaramaz görmesini ve kardeşleri için bir şeyler yapmaya çabaladığını gördük. Rachel'a kafa tuttu daha ne yapsın kadın ? :D Başka karakterlerin geçmişlerine ait yine bölümler izleyeceğiz gibi geliyor, bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuritrash -- 26 Haziran 2017; 19:53:8 >

• 5x4

susan da virginia da ölmemiş. s bu bölüm coştu mud'ın her şeyi açıklamasına az kaldı yavaştan öğreniyoruz bazı şeyleri

5x5

• 5x05 Space kanalının fragmanı ;

• 5x05

Bölüm çok duygusaldı, çok güzeldi. Cosima ve Delphine'in geleceğini, kaderlerini belirleyecek bir bölümdü. Delphine tam anlamıyla kendisine güvenilmesi gerektiğini kanıtladı. Cosima ona güvendiğini gösterdi. Cosima'nın yanı sıra Mrs. S de aynı şekilde artık Delphine'e güveniyor. Cophine bir şekilde kendini kurtardı gibi artık. Ama bilhassa Sarah'dan çok şüpheliyim ölecekmiş gibi hissediyorum hani bir kahraman olarak, hayırlısı diyeyim. :/

5x06 Fragman :

• Fazla uzatmadan izleyecek yabancı dizi arayan bünyem için izlenir mi ?
  • A.B.D(azimBora) kullanıcısına yanıt
    Dizi izlemeyi sevmeyen biri olarak başladığım gün 1. sezonu bitirdim. 5. sezon daha çıkmamıştı, kalan 3 sezonu da o hafta içinde bitirdim. Şunu da belirtmemde fayda var 2. sezonun sonuna doğru dizi çağ atlıyor resmen böyle iyice konu olsun yaşanan olaylar olsun iyice zirveye çıkıyor bu yüzden kesinlikle izlenir. ^^
  • 5x5

"You gave me life, I know you can take that away. You can't take away my humanity."
    çook güzel bölümdü yav :(((

kira'yı ne için kullanacakları da belli oldu. genel hikayede bir ilerleme kaydedemedik ama güzel şeyler öğrendik bu bölüm.

ira :(
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.