Şimdi Ara

Orphan Black (2013-2017) | BİTTİ (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
21
Favori
20.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.sezon 1 .bölümü izlemiş sonra bırakmıştım hala devam ediyor dizi vay be :D nasıl oldu dizi bilim kurgu seven insanım ama ilk bölümde bırakmıştım niyeyse
  • ilk 3 sezonu severek izlemiştim ama bu sezon niyeyse aynı tadı alamıyorum
  • 4x4

little science babies helena nereye gidiyor acaba. MK'in hikayesini öğrendik biraz, ama geri gelecek gibi yalnız bırakmaz bence diğerlerini. Rachel Ferdinand güzel ikili kavuşsalar ya solucan olayını castor'a bağlayacaklar sanki

4x5

• Yeni başladım diziye kimse izlemiyor ama güzel diziye benziyor.
  • Bu dizide gittikçe kalitesi düşen bir yapı sergiliyor.

Açıkçası ilk sezon hiç umudum yokken çerezlik diye başlamıştım ama ilk sezon o kadar iyiydi ve sağlamdı ki favori dizim oldu. Ama senaristler diziyi uzatmak için konuyu bir güzel dağıttılar, şimdide ilk sezonun ana konusuna geri döndüler. Bu tip dizilerde konu dağıtıldı mı bir daha toparlanmaz dizi.

İlk sezon; 10/10
    İkinci sezon; 8/10
    Üçüncü sezon; 7/10
    Dördüncü sezon; 6/10

Uzattıkça daha da düşecek kalitesi. Ha izlenir mi sırf Alison, Helena için bile izlenir ama bu karakterler dizinin ana konusundan koptular. Diziden bağımsız şekilde takılıyorlar bu karakterler. Ben daha fazla devam edemem açıkçası. Benden bu kadar.
  • 4x6 efsane bir bölümdü

Beth'in hikayesini böyle mükemmel bağlayacaklarını düşünmemiştim, Beth kardeşlerini korumak için intihar ediyor bir diğer kardeşi Sarah bundan cesaret alıp onun yolunda ilerliyor. Kendall'ın ölümü, üstüne Delphine'i öğrenmesi Cosima'yı bitirdi. Şimdi hastalığı tedavi için tek şansları da gitti, solucan üzerinden gidebilirler. Bayağı iyi bölümdü .

4x7

4x7

biraz durgun bir bölümdü. kira'daki garipler artıyor ama çok uzadı artık ne ayak göstermeleri lazım. rachel'a da bir şeyler oluyor gibi. tatiana maslany döktürdü bu bölüm. donnie'nin tutuklanış sahnesi güzeldi

4x8

4x8

öldürmez dedim çat diye vurdu elemanı S şaşırdım. hala felix'in kardeşinde bir olay var gibime geliyor. bir an alison sattı kardeşlerini sandım, iyi oynamış. sonraki bölüm helena geri geliyor

4x9
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Dizide başka dizilerden tanıdığımız çok oyuncu var Suits'tan 'Michael', GOT'tan 'Daario' gibi.
  • Güncele yetiştim. Çok ilginç bir şekilde konuya şaşırıyorum resmen izleyen yok. Dizi bence çok güzel gidiyor. Çok sıkmadan sezonlar 10 bölüm zaten. Mantıklı kaliteli bölümler yapıyorlar. Neden bu kadar az kişi şaşırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tom.waits

Bu dizide gittikçe kalitesi düşen bir yapı sergiliyor.

Açıkçası ilk sezon hiç umudum yokken çerezlik diye başlamıştım ama ilk sezon o kadar iyiydi ve sağlamdı ki favori dizim oldu. Ama senaristler diziyi uzatmak için konuyu bir güzel dağıttılar, şimdide ilk sezonun ana konusuna geri döndüler. Bu tip dizilerde konu dağıtıldı mı bir daha toparlanmaz dizi.

İlk sezon; 10/10
    İkinci sezon; 8/10
    Üçüncü sezon; 7/10
    Dördüncü sezon; 6/10

Uzattıkça daha da düşecek kalitesi. Ha izlenir mi sırf Alison, Helena için bile izlenir ama bu karakterler dizinin ana konusundan koptular. Diziden bağımsız şekilde takılıyorlar bu karakterler. Ben daha fazla devam edemem açıkçası. Benden bu kadar.

ilk defa benim gibi düşenen biri +1

ilk sezon bence efsane ilk sezon karakterler bile kurguya bağlı şekilde ilerliyordu şimdi oda yok 4.sezonu izlemedim ama sanki aynı konuyu tekrar tekrar farklı şekillerde sunup bir sezon çıkarıyorlarmış gibi geliyor

• Darkdexterness kullanıcısına yanıt
    Bence dördüncü sezonu izlemeye değmez. En kötü sezon. 6 bile fazla 5 filan eder.

Sırf Helena için izlerdim ama Helena' yıda artık 6 bölümde bir gösteriyorlar. Kısaca izlediğime değmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4. sezon kötü mü cidden. İlk 3 sezonu izledim 4e başlamayı düşünüyorum. Yarıda bırakmakta istemiyorum çok mu kötü ne yapayım
  • 4x9

helena rachel'dan güzel plan brightborn bitmiştir artık. ve delphine'i de gördük ölmemiş. finalde neler olacak bakalım

4.sezon finali

• İnsan hiç bitmesin istiyor ama umarım tadında bırakırlar. Seneye konu düşünemiyorum. Kira ile bağlantısı olacak olayların.
  • 4.sezon, 3.sezona göre çok daha iyi.

3.sezonda çok sıkılmıştım. bu sezon gayet iyi
  • 5. Sezon onayını aldı final sezonu olacak:_(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 3 bölüm izledim sardı gibi devam edeyim mi

Yoksa başka bir lost vakasına dönmek üzere mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftadır filan izlemeye başlamıştım, bugün yakaladım günceli, yukarda kaç kere yazılmıştır bilemiyorum ama tatiana maslany nasıl bir oyuncudur böyle ya, konu bazı yerlerde baydı ama bu kadın diziyi izlemek için başlı başına bi sebep, oynadığı bütün karakterlere bayılıyorum, başta allison ve helena olmak üzere, cosima sarah beth m.k rachel, hepsi 10 numara, özellikle allison a bayılıyorum en masum duranı o, ama en piskopatıda o valla helena kadar değil ama tabi, helena bambaşka bişey
    edit: gif koyacaktım beceremedim , linkini bırakıyım bari..http://media.riffsy.com/images/0528b9045a117a92e8e66bf698b767fb/raw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 17 Haziran 2016; 2:01:23 >

• Oooooooooooof harika bir bölümdü. Neredeyse hiçbir şey anlamadım. Seneye bitmesi çok üzücü.
  • 4x10

duygusal bir final olmuş. rachel'dan beklemiyordum bu kadar hainlik. delphine'in o elemanla işi ne onu neden kurtardılar acaba. sakallı abinin olayını da merak ettim. cosima ölmez herhalde, final sezonu perdenin arkasındaki adam üzerinden gidebilir. güzel bitirdiler bakalım neler olacak
  • Finali yeni izledim. Karmakarışık oldu final güzeldi. Ama anlamak için çok dikkatli izlemek gerekiyor diziyi.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.