Şimdi Ara

Orphan Black (2013-2017) | BİTTİ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
21
Favori
20.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Baya hızlı bi özet olmuş ama fragmanlardaki tarzlarını seviyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • trailer 2
  • Yeni başladım, henüz 3 bölüm izledim. O kadar sevdim ki Top5'ime rahat girecek gibi.
  • 2-3 yıl önce 1. sezonun yarısına kadar izleme fırsatım olmuştu forumda görünce şaşırdım hala devam ediyormuş. Kimlik değişikliği yapan bir kadını anlatıyodu yanlış hatırlamıyorsam. Seneryo onun devamı mı acaba yoksa değiştirdiler mi?
  • Bugün tam 6 bölüm izledim. 2. sezon 5. bölümdeyim, dedi?im gibi dizi çok ho?uma gitti. 4. sezon çykana kadar ben bitiririm in?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazerBülbül -- 30 Mart 2016; 22:59:45 >
  • Yeni sezonda cosima yok mu yani :(
    Trailde göremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk dört dakika
  • Bilimkurgu dizilerinden nefret etsem de bu dizi kendini izletiyor. Bir kaç zorlama sahne dışında çok başarılı bir dizi olmuş.

Ama başroldeki ablaya yazık günah ya. Filmin %80'i onun üzerine kurulu. Kadın yinede yardırıyor.

• yeni sezon başladı alooooooo
  • Müthiş başladı.

böylece beth in hikayesini öğrendik

• altyazı hala gelmedi galiba
  • 4x1

Beth'in hikayesini görmemiz çok iyi bence, Maggie Chen olayı, Art ile olan ilişkisi, bağımlılığı vs. güzel düşünmüşler ilk bölüm için. Sarah Beth rolü yaparken anlaşılmıyordu tam olarak neler yaşadığı ama o da bayağı sorunluymuş. Ayrıca Tatiana Maslany nasıl mükemmel bir oyuncu yine gördük, Sarah'ın Beth taklidinden tamamen farklı daha değişik bir Beth gördük. Ve M.K.'in bundan sonraki rolü ne olacak bakalım sonunda başladı yeni sezon
  • Lan bu Tatiana Maslany ne sağlam oyuncu be. Hem güzel hem çok yetenekli.
  • 4x2

Olaylarla eşzamanlı flashbackler güzeldi, Beth'in intihar ettiği geceyi gördük ve Maggie Chen dışında birisini daha öldürmüş veya yaralamış elindeki kanlara göre. MK Sarah'la iletişimini ilerletirse öğreniriz bunu. Bu sezonun konusu implantlar olacak gibi garip de bir şey zaten. Allison, Helena, Cosima, Felix herkesi gördük herhalde tekrar. Helena her zamanki gibi

4x3
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ON numara dizi, neden kimse izlemiyor
  • HeLLsTeR kullanıcısına yanıt
    İzliyoruz da arada unutuyorum ne neydi kim kimdi vs sezon bitsin öyle izleyecem ilk 3 sezonu da baya kaliteliydi güzel dizi bak upladim da konuyu izleyin izletin Tatiana for President

• quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

İzliyoruz da arada unutuyorum ne neydi kim kimdi vs sezon bitsin öyle izleyecem ilk 3 sezonu da baya kaliteliydi güzel dizi bak upladim da konuyu izleyin izletin Tatiana for President

Bende unutuyorum, güzel fikir sezon bitsin öyle izleyeyim

• Bu dizi bencede sezon bittikten sonra arka arkaya bir günde izlenir. Zaten hiç sıkmıyor full ekşın.

Öteki türlü karakterler falan bir haftada konu rahatça unutulur

• 4x3

Donnie, Allison ve Helena üçlüsü çok iyiydi Sarah çok çabuk güvendi kadına, kadın ona Beth dedikten sonra aksanını da değiştirmeyi unutmadı iyi ayrıntı. Felix'in kardeşinde bir gariplik var belki de annesidir belli olmaz. Kira'da da bir gariplik var süper güçleri mi olacak nedir Ferdinand geri geldi, implant olayının amacı nedir öğreniriz yakında

4x4

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.