Şimdi Ara

ornek.Tumblr.com sitemi ornek.com yapamazmıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
1.667
Tıklama
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Tasarım ve grafik >> Web Tasarım ve Hazır Kodlar >> ornek.Tumblr.com sitemi ornek.com yapamazmıyım ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2174 Mesaj
    belki başlık biraz saçma oldu ama elimde önceden beridir kullandığım bir tumblr bloğu var, tasarımıda güzel örnek vermek için ornek.tumblr.com dedim. Ben o ornek'in com versiyonunuda aldım ve şimdi içi bomboş, ben tumblr.com olanı özel url vererek ornek.com yapamazmıyım ? Blogspotta bu oluyor diye biliyorum ?

yada tumblr içindeki bütün bilgileri ornek.com göndersem bu da yasal olmaz tabi

inş beni anlamışsınızdır

|
    |

Alanın A kaydı Tumblr'a yönlendirilmemiş. Şu anda “.... ... ... .. ” olarak ayarlı.

Lütfen destek için alan adı yazmanına başvur. Personelimiz DNS ayarları konusunda hiçbir yardımda bulunamıyor.

Kontrol panelimden A kaydına girdiğimde de üsteki yazılanla ilgili bilgi var ama tumblryi nasıl tanıtacam??

İşlem Seçiniz; A Kaydı Oluştur

Kayıt |____________|.ornek.com
    IP Adresi |__________________|

Kaydı boş geçebilmek için '@' kullanınız.

Kaydet

yazıyor panelde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbdemir -- 3 Ekim 2011; 21:42:03 >
    |
    |
    İçindeki bilgileri istediğiniz gibi yeni blogunuza aktarabilirsiniz.Bence A kaydı ile uğraşmayın.Site içindeki verileri bir şekilde kendi yeni blogunuza taşıyın.Kanunsal anlamda sıkıntısı olmaz çünkü zaten içerideki sizin içerikleriniz.Binlerce kişi copy-paste içerikli siteyle senelerdir ev geçindiriyor o konuda bir sıkıntınız olmaz merak etmeyin.
    |
    |

Orijinalden alıntı: sarp159

İçindeki bilgileri istediğiniz gibi yeni blogunuza aktarabilirsiniz.Bence A kaydı ile uğraşmayın.Site içindeki verileri bir şekilde kendi yeni blogunuza taşıyın.Kanunsal anlamda sıkıntısı olmaz çünkü zaten içerideki sizin içerikleriniz.Binlerce kişi copy-paste içerikli siteyle senelerdir ev geçindiriyor o konuda bir sıkıntınız olmaz merak etmeyin.

Bu işlemi işlemi nası yapabilirim?? Tumblr temasını nasıl kendi domainimde düzenleyip yükleyebilirim ???
    |
    |
    |
    |
    yönlendirmek en kolay çözüm olabilir. onun haricinde yönetim panelinden halledilebilir diye biliyorum.
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.