Şimdi Ara

Konu silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schadenfreudes -- 10 Ağustos 2018; 17:44:45 >

• Açmayın bağıran karı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyacı ünlü orkunu???

Hepimiz tanıyoruz??

Dünyaca ünlü ???????

• Dünyaca ünlü olan Orkun değil Jahrein
  • jahrein ''jahrein orkun ışıtmak'ı döven çocuğun röportajını izliyor '' adlı videoyu izliyor.
  • "açmayın bağıran k.." diyen nasıl bir trolldur
  • Çocuk çoluğu eyliyorlar, sizin gibi gençleri bu tarz saçma sapan kurmaca şeylerle oyaliyorlar.İzlemeyin böyle boş seyleri, onların hepsi bu işin içinde hepsi para alıyor sizde azinizi ayıra ayıra izliyorsunuz.Bu YouTube den para kazanmak için yapmayacakları pislik kalmamış.Bir insan para için bu kadar düşmemeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryzen1200

Çocuk çoluğu eyliyorlar, sizin gibi gençleri bu tarz saçma sapan kurmaca şeylerle oyaliyorlar.İzlemeyin böyle boş seyleri, onların hepsi bu işin içinde hepsi para alıyor sizde azinizi ayıra ayıra izliyorsunuz.Bu YouTube den para kazanmak için yapmayacakları pislik kalmamış.Bir insan para için bu kadar düşmemeli.

Başkalarının kazanmasını da istemiyorlar. Pasta hep kendi aralarında döndün istiyorlar baktı baş edemiyorlar bükemediği bileği öpüyorlar bunlar çok çakal.

• Kanalın ho

• Bu tarz video çeken de izleyen de paylaşanda benim gözümde sağlıklı değil, patolojik bir sorun var bu insanlarda, kızmıyorum acıyorum sadece 😐

• Fabby kullanıcısına yanıt
    Youtube Rewind bir araştır birader, kıskanmayın şu adamları.
  • Kardeşim Türkiye gibi bir yerde adam 11 saat çalışıp 1400 - 3500 lira maaş alırken, adamın teki gelip 10 dakikalık bir video koyup günde minimum 500 lira kazanırken kıskanmamasını nasıl beklersin?

o yüzden böyle insanlar çok fazla hak veriyorum böyle olmalarına da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schadenfreudes -- 18 Şubat 2018; 12:22:22 >
  • Şakaysa komikdegil gercekse adamın o artis artis konuşması beni deli etti

• abe yutub abe telif attım abe pişmanım abe çocuk abe takla abe bunlar abe zengin abe tüpcü bunlar abe hor görüyorlar bizi abe

yanlız çocuk gerçekse baya sevdim herifi

parodiymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [A]narchy -- 18 Şubat 2018; 12:32:13 >
  • Parodi olduğu anlaşılmıyor çok gerçekçi
  • mizah nerde
  • Benim adıma neden konuşuyorsun? Ben tanımıyorum.
  • Orkun ışıtmak klima sistemleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tiplere bak sabahtan akşama kadar tokatlasam rahatlamam

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schadenfreudes -- 20 Şubat 2018; 19:42:8 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.