Şimdi Ara

ORJİNAL XP KULLANAN KAC KİŞİ VAR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
2.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Herkes cd keylerinde yazsın tam olssun
  • quote:

Orjinalden alıntı: hkocak

Lisansız kullanan arkadaşlar!!

Herkes cd keylerinde yazsın tam olssun

NİYE
  • quote:

Orjinalden alıntı: earandil

xp lisanslı kullanan arkadaşlara soruyorum
    kaç oyununuz lisanslı
    gb lara varan mp3 arşivinizin ne kadarı orjinal cd den çekilmiş
    anti virusunuz lisanslı mı???

winamp,firefox search&destroy ve bs player dan başka lisanslı yazılımım yok

3 lisans var.Oyunlar demodur.Müzikleri radyodan wav olarak kayıt eder mp3 yaparım.Antivirüs olarak AVAST türkçe FREEWARE kullanıyorum.zone alarm freeware kullanıyorum.tüm programlarda freeware yada tam sürüm kullanıyorum... herkese saygılar sunuyorum...
    " winamp,firefox search&destroy ve bs player dan başka lisanslı yazılımım yok " dedikleriniz de FREEWARE dir.Lisans gerektirmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesin -- 18 Mayıs 2005, 21:15:45 >
  • arkadaslar bişey daha sorucam su an xp pro orjinal sp1 yüklü kullanıyorum sp1 in ne faydaları vardır bilen varmı ve tabiki sp2 ile gelen yeni özellikler nelerdir
  • şimdi microsoft sitesine baktım kopya xp yi götürüp orjinal xp veriyoprlarmıs
  • quote:

Orjinalden alıntı: thedevourer

ya şimdi bide yeni reklamlar çıkmaya başladı belki duymuşsunuzdur! eğer elinizdeki windows cdnin korsan oluduğnun düşünüyosanız getirin orjinaliyle değiştirelim diyolar varmı bilgisi olan!eğer harbi varsa ben elimdeki büütn cdlerel gideyim başıma bişey gelmez umarım

bende onu sormuştım ama
  • yaw bu msn acılırken takılma yapıyomo sizde
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ş@H!N

yaw bu msn acılırken takılma yapıyomo sizde

yapıyor
  • microsoft sitesine baktım kopya xp yi götürüp orjinal ile değiştiriyorlarmıs
    nasıl bişey bu
  • quote:

microsoft sitesine baktım kopya xp yi götürüp orjinal ile değiştiriyorlarmıs
    nasıl bişey bu

siteye baktiysan bunu da yazsaydin bari

Eğer aldığınız bilgisayarla birlikte size kopya Microsoft Windows verildiğinden şüpheleniyorsanız, 30 Haziran’a kadar bize* getirin. Biz de elinizdeki kopya yazılımı ücretsiz olarak orijinali ile değiştirelim.

Unutmayın ki lisanssız yazılım kullanarak hem orijinal yazılım kullanmanın avantajlarını kaçırmış, hem de yasalar karşısında hem şirketinizi, hem de kendinizi suçlu duruma düşürmüş olursunuz.

Riske girmeyin, kopya Windows’u getirin orijinali götürün.

Bunun için;
    • Aldığınız bilgisayarın faturasının fotokopisi,
    • Varsa bilgisayarla birlikte verilen korsan CD,
    • Korsan yazılım satıcısı hakkında imzalı tanıklık dilekçesi
    indirmek için tıklayın
    • Nüfus cüzdanı fotokopisini

Microsoft İletişim Hattı P.K.:325 34361 Şişli / İstanbul
    adresine yollamanız yeterli.

Orijinal yazılım kullananlar;
    • 3 yıl boyunca telefonla sınırsız destek hizmetine,
    • Gerekli yamalar ve ilave programlara erişim,
    • Korsan yazılımların içerisinde bulunabilecek virüs veya zararlı uygulamalara karşı korunma,
    • 4 yıla varan hapis ve/veya 150,000 YTL yi bulan para cezalarına karşı iç huzuruna sahip olurlar.

Yazılımınızın orijinal olup olmadığını öğrenmek için;http://www.microsoft.com/resources/howtotell/tr/

Şartlar:
    • Bu çalışma kapsamında sadece korsan Microsoft Windows işletim sistemleri değiştirilecektir. Diğer Microsoft yazılımları ve sunucu işletim sistemleri çalışmaya dahil değildir.
    • Bu çalışma 1 Mart – 30 Haziran 2005 tarihleri arasında yeni alınan bilgisayarlarla birlikte gelen Microsoft Windows işletim sistemlerini kapsamaktadır.
    • Bir firma veya kişi bu çalışmadan en fazla 3 bilgisayar için yararlanabilir.
    • Microsoft, çalışmada adı geçen bilgisayar firmasına karşı yasal müracaatlar konusunda karar verme ve kampanya süresini önceden duyurmaksızın değiştirme haklarını saklı tutar.
    • Orijinal ürünlerin teslimi hak sahiplerine ilk duruşma tarihini takip eden 15 iş günü içerisinde yapılacaktır. Microsoft, mahkemeye müracaat etmeme yoluna giderse bu durumda orijinal ürün 3 ay içerisinde hak sahiplerine ulaştırılacaktır.
    • Eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Gönderilerin ücreti başvuru sahibine aittir.

• quote:

Orjinalden alıntı: granddevil

quote:

microsoft sitesine baktım kopya xp yi götürüp orjinal ile değiştiriyorlarmıs
    nasıl bişey bu

siteye baktiysan bunu da yazsaydin bari

Eğer aldığınız bilgisayarla birlikte size kopya Microsoft Windows verildiğinden şüpheleniyorsanız, 30 Haziran’a kadar bize* getirin. Biz de elinizdeki kopya yazılımı ücretsiz olarak orijinali ile değiştirelim.

Unutmayın ki lisanssız yazılım kullanarak hem orijinal yazılım kullanmanın avantajlarını kaçırmış, hem de yasalar karşısında hem şirketinizi, hem de kendinizi suçlu duruma düşürmüş olursunuz.

Riske girmeyin, kopya Windows’u getirin orijinali götürün.

Bunun için;
    • Aldığınız bilgisayarın faturasının fotokopisi,
    • Varsa bilgisayarla birlikte verilen korsan CD,
    • Korsan yazılım satıcısı hakkında imzalı tanıklık dilekçesi
    indirmek için tıklayın
    • Nüfus cüzdanı fotokopisini

Microsoft İletişim Hattı P.K.:325 34361 Şişli / İstanbul
    adresine yollamanız yeterli.

Orijinal yazılım kullananlar;
    • 3 yıl boyunca telefonla sınırsız destek hizmetine,
    • Gerekli yamalar ve ilave programlara erişim,
    • Korsan yazılımların içerisinde bulunabilecek virüs veya zararlı uygulamalara karşı korunma,
    • 4 yıla varan hapis ve/veya 150,000 YTL yi bulan para cezalarına karşı iç huzuruna sahip olurlar.

Yazılımınızın orijinal olup olmadığını öğrenmek için;http://www.microsoft.com/resources/howtotell/tr/

Şartlar:
    • Bu çalışma kapsamında sadece korsan Microsoft Windows işletim sistemleri değiştirilecektir. Diğer Microsoft yazılımları ve sunucu işletim sistemleri çalışmaya dahil değildir.
    • Bu çalışma 1 Mart – 30 Haziran 2005 tarihleri arasında yeni alınan bilgisayarlarla birlikte gelen Microsoft Windows işletim sistemlerini kapsamaktadır.
    • Bir firma veya kişi bu çalışmadan en fazla 3 bilgisayar için yararlanabilir.
    • Microsoft, çalışmada adı geçen bilgisayar firmasına karşı yasal müracaatlar konusunda karar verme ve kampanya süresini önceden duyurmaksızın değiştirme haklarını saklı tutar.
    • Orijinal ürünlerin teslimi hak sahiplerine ilk duruşma tarihini takip eden 15 iş günü içerisinde yapılacaktır. Microsoft, mahkemeye müracaat etmeme yoluna giderse bu durumda orijinal ürün 3 ay içerisinde hak sahiplerine ulaştırılacaktır.
    • Eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Gönderilerin ücreti başvuru sahibine aittir.

tamam da ben bilg gecen sene aldım yine değiştirebilirmiyim acaba xp yi

• Ş@H!N , güzel kardeşim adamlar kendi lisansli Xp cd lerini kacak yoldan cogaltan ve satan kisileri yakalamaya calisiyor... sen eger markali bir pc almissan sana yaninda lisansli xp diye kopya vermislerse, pc nin faturasi sende ise onunla birlikte yukaridaki bazi sartlari da yerine getirip gidip mahkemelik olmayı da goze alarak (sikayet ettigin kisileri karsina alarak) basvurup lisansli Xp cd ni alabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: thedevourer

bende lisansız xpye sp2 yükledim yüklenio bi sorun yokki!

KARDES SEN BUNU NASIL YUKLEDIN.
    ( XPProCorp-keyChanger.exe ILE KIRIK OLAN XP PRONUN SERI NUMARASINI ORJINALI ILE DEGISTIP YUKLENDINI DUYDUM EXE YI TEMIN ETMEME RAGMEN HIC DENEMEDIM ACIKLARSAN SEVINIRIM EVDEKI PC DE KIRIK XP PRO VAR ONA SP2 YUKLEYEMIYORUM...)

• Bende Orginalinden kopya windows xp kullanıyomm
    hiç bir sorun yok muhaahahahha..
  • korsan windows kullanıyorum gurur duyuyorum kendimle

5 milyona aldım zamanında 5 milyonu verirken bile içim sızladı herkese tavsiye ederim

dünyada tekelleşmeye çalışan bir firmaya zarar ettirebilsem onuda yaparım ama gücüm yetmez
  • lisans mı ??

o da ne..

yenilir içilir bi şeymi?

krakerler işimi görüo benim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozankardes

korsan windows kullanıyorum gurur duyuyorum kendimle

5 milyona aldım zamanında 5 milyonu verirken bile içim sızladı herkese tavsiye ederim

dünyada tekelleşmeye çalışan bir firmaya zarar ettirebilsem onuda yaparım ama gücüm yetmez

valla cok vermissin 5 milyon yuf yani ben arkadasa cd verdim kopyaladi galiba 250 bin idi

• Korsan Win98...
  • Lisanslı Xp kullanıyorum acentemde amerikanyalı bill e gitmemesi için lisanssız almayı düşünmüştüm ama sonuçta işyeri bir risk var , lanet olsun dedim ve lisanslı xp aldım . memleketimden birinin olsaydı düşünmeden basardım parayı
  • lisanslı kullanacak kadar zengin değilim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.