Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ORJİNAL XP KULLANAN KAC KİŞİ VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
99
Cevap
0
Favori
1.621
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    528 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: earandil

xp lisanslı kullanan arkadaşlara soruyorum
    kaç oyununuz lisanslı
    gb lara varan mp3 arşivinizin ne kadarı orjinal cd den çekilmiş
    anti virusunuz lisanslı mı???

winamp,firefox search&destroy ve bs player dan başka lisanslı yazılımım yok

USTADIM OYLE DIYORSUNDA ISYERINDE KULLANDIGIMIZ PCLERDE YUKLU OLAN TUM PROGRAMLAR ( WINDOWS + OFFICE VB ) LISANLI OLMAK ZORUNDA. AMA EVDEKI MAKINADA BOYLE BI SORUN YOK KORSAN KULLANABILIRSIN
    |
    |
    Abi demissin lisanslı kullananlar orijinal oyun yada antivirus etc... kullanıolarmı die.Bİz kullanmıoz dedik mi ama burda marifetmis gibide solemiyoz.yok turkler kacak kullanmakta uzmanmıs.COk mu guzel bisi ben onu anlamadım
    |
    |

Aslında dünyalık kısmı yasal masal olaylar o kadar düşündürmesede türkiyede beni, ama gavurun emeği olduğu için hak geçiyor ulan birde öbür taraf var gerçekten.

Var mı aranızda hacı hoca şimdi helallik almak için ne yapacağım Bill Amcayamı gideceğim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1138 Mesaj
    ya şimdi bide yeni reklamlar çıkmaya başladı belki duymuşsunuzdur! eğer elinizdeki windows cdnin korsan oluduğnun düşünüyosanız getirin orjinaliyle değiştirelim diyolar varmı bilgisi olan!eğer harbi varsa ben elimdeki büütn cdlerel gideyim başıma bişey gelmez umarım
    |
    |
    ben de orjinal kullanıyorum ama home pro yu da kopya kullanıyorum bi yerde duyudm artık korya yazılımların kullanımı engellenecekmiş
    yani netten bişey yükleyeceğin zaman orjinallik arayacakmıs böyle bişey varmı
    |
    |

• Binbaşı
    1383 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Ş@H!N

slm baya bi konu gelismis yaw ben ikisi arasındaki farkları merak etmiştim onun için acmıstım yi,ne de sağolun
    ben de orjinal kullanıyorum ama home pro yu da kopya kullanıyorum bi yerde duyudm artık korya yazılımların kullanımı engellenecekmiş
    yani netten bişey yükleyeceğin zaman orjinallik arayacakmıs böyle bişey varmı

dostum sen tasalanma herseyın caresı bulunur....ınternet ortamında careler tukenmez
    |
    |
    673 Mesaj
    İlk xp yi kurduğumda kopya cd nin serial ı kaybedince microsoft müşteri hizmetlerinin İstanbul' da bir numarası vardı, Orayı aradım bide utunmadan.

Çok şeker bir hanım kızımız bir kaç numara sorduktan sonra, söyleyiverdi seriali, hala onu kullanıyorum. O yüzden tam bir cevap veremeyeceğim soruya.
    |
    |

• Er
    6 Mesaj
    işte lisanslı evde lisanssız xp pro kullanıyorum ikiside sp2 yüklü ben hiçbir fark göremedim
    |
    |
    |
    |

• Binbaşı
    1138 Mesaj
    bende lisansız xpye sp2 yükledim yüklenio bi sorun yokki!
    |
    |

Orjinalden alıntı: thedevourer

bende lisansız xpye sp2 yükledim yüklenio bi sorun yokki!

valla yüklerken netten etkinlik şifresi istedi de
    |
    |

• Binbaşı
    1734 Mesaj
    valla ben uzun süre korsan kullandım...daha sonra ark yeni bi pc aldı onun orjinal xp sine hacı koydum.. ve onu kullanıom ama 2 sinin arasında hiç bir fark yoq...ama karizma oluyoo...ben orjinal xp kullanıom..
    |
    |

ama xp home da bi problemle karşılşabilme ihtimaliniz var çünkü xp hem kırıkcd key ile yükleniyor hemde cracklanıyor lisansız xp home hiç aktif olarak kullanmadım ama xp home'un ağ performansı berbat...
    |
    |
    1979 Mesaj
    Haydi şimdi de adreslerimizi yazalım.

bill amcam daha kolay bulsun bizi. Ha ha.

|
    |
    valla dostum ev kullanıcıları için pek bişiy olmuyo zaten microsoftun hedef kitleside ev kullanıcıları diil en büyük pazar devlet bugün resmi bir kuruluşta winzipin bile 32$ lık lisanslısı kullanılıyor diğer taraftan ticari bir farmaysan ve lisansın yoksa öttürürler adamı işte fark bu

|
    |
    938 Mesaj
    PC yi ilk satın aldığımda (1997 de) bir miktar ödemiştim MİCROSOFTa. Bence yeterli bi ücret bu. Artık gerisi de şirketten olsun dimi. Bil amcanın nazarında o kadarcık hatırımız vardır herhalde
    |
    |

http://www.ce1egitim.com
  • Teğmen
    110 Mesaj
    orjinal xp nin fiyatından haberin yok galiba 87$+KDV
    |
    |
    oldu bide bill gates e destek verim
    |
    |

ama şuan Microsoft'un Ankara/Sincan temsilcisiyiz..

şştt.. yakarım walla.. düzgün konuşun Billy amcamla..
    |
    |
    Bizim işlemciye,karta rame,tüm donanımlara verdiğimiz paradan bill nasipleniyodur; yormasın kafasını para vermiyorum diye:) bak lonhorn çıkıcak; kaçımızın donanımı yeticek ki kurup adam gibi kullanmaya?

ya bu crack siteleri amma terbiyesiz oldu; resmen türlü çeşit virüs saçıyolar etrafa...
    |
    |
    Gigabyte MA78GM-S2H ; AMD 5600+ X2 ; PALIT 9600GT SONIC ; OCZ Platinum 2x1GB 800Mhz DDRII ; Samsung 320GB SATAII ; LG 20X SATA ; AEROCOOL M40 HTPC ; Enermax 370W ; Logitech S510 Klavye+Mouse ; RT-205 ADSL ; Panasonic TH-42PV70F Plazma
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Masal
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.