Şimdi Ara

Orjinal Xbox 360 Gamepadi nerden alabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    PC için alacağım Dayım xbone s almışlar tabi oynadım bende hani gamepadi gerçekten muhteşem bu xboxların saatlerce oynasan el yormaz gerçekten aşırı rahat

Bende PC için xb3060 kol alacağım ama TRden x360 Gamepad alınca orjinami çakmamı muallak bende kesinlikle orjinal olmasını isterim

Kırmızı kutulu olanlar yan sanayi dimi
    Peki beyaz kutulular orjinal mi?http://urun.n11.com/joystick-ve-gamepad/xbox-360-kablolu-oyun-kolu-pc-uyumlu-P177101232?icid=990007_prudsys_productdetail_crosssell
    bu mesela
    Birde amazon.de de kesin orjinaldir diye baktım ama
    Sepette:26 euro olmasına karşın 10euroluk bir ekstra çıkıyor bu neden vergi sınırı 30euro değilmiydi?
    26euro olsa 100lira falan ama ekstra ücret ile 160 falan oluyor https://www.amazon.de/gp/product/B004JU0JSK/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

• n11 e fazla güvenme alırsan amazondan veya bir teknoloji mağazasından al
  • Emr_Oztrk E kullanıcısına yanıt
    Hocam n11 örnek sadece Kırmızı kutulu kolların yan sanayi olduğunu biliyorum Beyaz kutulular orjinalmi onu sordum???
  • Gorgeous-Freeman kullanıcısına yanıt
    n11 deki beyaz kutulu orijinal ama bunu kutunun dış görünüşüne göre yargılamamak lazım bandrollü ürün ise orijinaldir
    Hocam üründe bir çok yorum vardı

Birkaç tanesi ise Aral Bandrollü olduğu yönündeydi

O zaman bu linkten alayım çünkü amazondan pahalı oluyor bu satıcıda tamamen orijinal ürün satıyor o zaman anladığım kadarıyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gorgeous-Freeman kullanıcısına yanıt
    Evet buradan alırsan iyi olur n11 e o kadar çamur attım ama bu ürün orijinal ve ucuz
    bazen N11 sıkıntı çıkartabiliyor haklısınız da bu alışverişden sıkıntı çıkacağını sanmıyorum

Neyse verdiğiniz bilgiler için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorgeous-Freeman -- 11 Ağustos 2017; 23:59:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.